administrator
wspieramy

Przekażmy im nasz 1% podatku !

Składając rozliczenie podatkowe możemy zadecydować o wsparciu 1% swojego podatku dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy, by wybrać jedną z podanych niżej fundacji. Każda robi coś bardzo ważnego. Wszystkie pomagają dzieciom, ale każda inaczej. Nie konkurują ze soba, chyba że chodzi o nasze dla nich wsparcie. Nie wskażemy, która z nich bardziej jest tego godna, naszym zdaniem wszystkie zasługują na to jednakowo. Wszystkie też staramy się wspierać jako klub nie tylko przy tej okazji. 


Poniżej lista wspieranych przez nas jako klub fundacji. Po prawej stronie podana jest podlinkowana nazwa fundacji, klikając na nią przejdziemy do strony fundacji, na której dowiemy sie więcej o jej działalności.

A jak przekazać 1% podatku ? To bardzo proste. W odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego należy wpisać nazwę fundacji i numer KRS (podany obok). Oraz kwotę, która nie może przekroczyć 1% wyliczonego podatku. Niestety możemy poprzeć w ten sposób tylko jedną z nich. Jeśli natomiast tej rubryki nie wypełnimy, wcale nie zapłacimy niższego podatku, po prostu pozbawimy się możliwości wyboru, na co ma być ta jego część przeznaczona. Nie dajmy fiskusowi wybrać za nas !


 


Fundacja Ewy Błaszczyk "AKOGO?"
KRS 0000125054

Fundacja Spełnionych Marzeń

 

 

 

KRS 0000128832


NADZIEJA Fundacja Doroty Stalińskiej

 KRS 0000108710

Fundacja Uśmiech Dzieciom

 

 

 

KRS 0000244626

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu