administrator
25 listopada

Benefis Iwo Orłowskiego
patronat klubu

Mecenas naszej klubowej akademii muzyki, tenor Iwo Orłowski obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestolecia pracy artystycznej i uczci go Galą zorganizowaną w czterogwiazdkowym hotelu Mazurkas w Ożarowie pod Warszawą, którego właściciel Andrzej Bartkowski jest jego serdecznym przyjacielem. Spodziewanych jest przeszło tysiąc gości, wśród nich osobistości ze świata kultury, biznesu, polityki i oczywiście mediów (wielu już potwierdziło swoją obecność). Główną gwiazdą będzie oczywiście sam jubilat, a towarzyszyć mu będzie stworzona z młodych muzyków orkiestra Viva Iwo.


Iwo OrłowskiIwo Orłowski to postać, której akurat w naszym gronie przedstawiać nie trzeba. Tenor, aktor, a także prezenter, bo w tej roli też sprawdza się świetnie. Jednak przede wszystkim tenor. Najlepszy w repertuarze operowym i operetkowym, choć świetnie radzi sobie i z tym bardziej popularnym. Występował jako solista tak na scenach krajowych, jak i zagranicznych (sporo lat spędził za granicą, głównie w Niemczech). To się przekłada na chyba niemożliwą do policzenia liczbę występów, do których dochodzą także występy indywidualne, od których nie stroni. Pod kątem takich występów została stworzona młodzieżowa orkiestra Viva Ivo (nosząca więc imię jubilata), stanowczo nie amatorska, stworzona z muzyków owszem młodych ale rozpoczynających już jak najpoważniejszą karierę muzyczną. Bo Iwo Orłowski z żadnym, tak modnym, półplaybackiem nie występuje. Tu jest bezkompromisowy i tak będzie także tym razem. Tenor, aktor, prezenter. Aktor, bo artysta operowy musi (lub przynajmniej powinien) być aktorem, a Iwo Orłowski na pewno nim jest. We wszystkich tych trzech rolach zobaczymy go w hotelu Maurkas w Ożarowie. Może jeszcze dodajmy, że podczas każdego występu daje z siebie wszystko. Ale to uwaga nie tak ważna w przypadku benefisu.

 

W wielkiej sali koncertowej hotelu usłyszymy (i zobaczymy) więc wspaniałe widowisko. Oprócz arii z opery i operetki usłyszymy piosenki z repertuaru Edith Piaf. Jako, że to benefis, będą to te, które Iwo Orłowski lubi najbardziej.Będzie to też okazja towarzyska, bo  po koncercie goście benefisu zostaną zaproszeni na bankiet w hotelowym foyer. Zapowiada się więc ważne i do tego tłumne wydarzenie. Dla zainteresowanych reklamą podczas uroczystości będzie to doskonała okazja do pokazania własnej firmy, prowadzonej działalności, promowania usług czy produktów. Organizatorzy proponują wachlarz możliwości dotyczących współpracy podczas jubileuszu. Wystąpienie w roli macenasa lub patrona będzie doskonałą formą promocji lub szansą na uhonorowanie współpracowników. To także wyśmienita okazja do zaproszenia ewentualnych kontrahentów. Szczegóły zostały opisane w zamieszczonym  niżej materiale. Natomiast dla członków klubu zostaną przekazane imienne zaproszenia na benefis abyśmy wspólnie mogli uczcić sukcesy artystyczne naszego kolegi.

 

materiał informacyjny do pobrania (kliknij)


strona artysty: http://www.iwoorlowski.pl

 

 

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177

niedziela 25 listopadaUwaga ! Można się też włączyć jako sponsor w reedycję znakomitej płyty Iwo Orłowskiego, która będzie dystrybuowana podczas tego i kolejnych koncertów. Doskonała forma promocji, a koszt niewielki. W sprawie szczegółów ewentualnej współpracy, prosimy o kontakt z jego menadżerką, panią Karoliną Pokorowską (telefon 504 111 830).

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu