administrator
21 listopada

Lider Przedsiębiorczości Roku 2012
patronat medialny klubu

Konkurs ma już długą tradycję, jego pierwsza edycja odbyła się bowiem w 1994 roku. Nagradzane są w nim firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym rzemieślnicze, należące do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, te najbardziej dynamiczne, innowacyjne i umiejące dzięki temu sprostać konkurencji na rynku. Liderzy. W tym roku kapituła konkursu postanowiła nagrodzić 17 firm. Po raz kolejny już nasz klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości objęły ten prestiżowy konkurs swoim patronatem medialnym.


 

stauetka Lidera Przedsiębiorczości Roku

Aby konkurencja była uczciwa, wyróżnienia te przyznawane są osobno w kategoriach mikro, małych i średnich firm. Nagradzano firmy za osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności oraz osiąganej konkurencyjności, tak na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Biorąc przy tym pod uwagę: wysoką jakość i walory oferowanych wyrobów i usług, wykorzystanie nowoczesnej technik i technologii produkcji, nowoczesnych metod zarządzania firmą, a także umiejętne wykorzystywanie środków unijnych. Ci najlepsi, otrzymali tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku 2012 i 21 listopada podczas uroczystej gali w centrum konferencyjnym przy Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odebrali statuetki wyobrażające wznoszącego się do lotu orła oraz dyplomy. Wręczyli je prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jerzy Bartnik oraz wiceminister gospodarki Mariusz Haładyj.

 

Wcześniej odczytano też skierowany do laureatów konkursu list gratulacyjny od prezydenta Bronisława Komorowskiego.

 

Organizatorem konkursu jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw (jej logo to nieprzypadkowo statuetka konkursu) razem z Mazowiecką Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Tradycyjnie już konkurs swoim honorowym patronatem objął marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 

Liderzy Przedsiębiorczości

A teraz najważniejsza chyba lista laureatów. Najważniejsza, bo to, za co zostały w tym konkursie wyróżnione, czyni je atrakcyjnymi partnerami dla innych, a także oczywiście dla nas.

 

 

kategoria mikrofirm

 

Lacan Technologies Sp. z o.o.

 

Monika Hołub vovoniART

 

Netventure Sp. z o.o.

 

RODEO – Aleksander Jankowski

 

Zakład Wyrobów Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych
   „DRAJMED” Witold Drajczyk

 

P.H.U. Mechanika Witold Modzelewski

 

MDPL Sp. z o.o.

 

 

kategoria firm małych

 

Auto-Serwis „TROJAK”  Sp.j.

 

Alfa-Net

 

EUROIMPLANT S.A.

 

SALAM Sławomir Zalewski Hotel Hetmański***

 

Piekarnia-Cukiernia JADOWSKA Mirosław Laska

 

Firma Handlowo-Usługowa ESKIMO Andrzej Żak

 

 

kategoria firm średnich

 

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Janina Bronowska Sp.j.

 

Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne
   „ASTWA” Sp. z o.o.

 

ASPROD Sp. z o.o.

 

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych

 

 

Organizatorzy konkursu dołączyli do listy laureatów rzecz bardzo cenną, a mianowicie wizytówki firm, opisujące profil ich działalności i zawierający także dane kontaktowe nagrodzonych firm. Pozwoli to zainteresowanym współpracą wyłuskać z tej listy firmę, której profil działalności go interesuje.

 

stauetka Lidera Przedsiębiorczości Roku

 

 

lista laureatów konkursu

 

Lider Przedsiębiorczości Roku 2012

 

(kliknij, aby pobrać)

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć