administrator
25 listopada

Iwo Orłowski na V Forum Humanum Mazurkas
benefis z okazji dwudziestolecia pracy twórczej

Gwiazdą najbliższego Forum Humanum Mazurkas będzie znany tenor i mecenas naszej klubowej akademii muzyki, Iwo Orłowski, a zorganizowana z okazji 20-lecia pracy twórczej jubileuszowa gala najważniejszym punktem jej programu. Dodajmy jeszcze, że wystąpi nie sam, bo towarzyszyć mu będą gwiazdy opery i operetki oraz  nosząca jego imię orkiestra Viva Iwo. Jesteśmy jako klub partnerami tego wydarzenia.


W programie ich koncertu znajdą się znane arie operowe, duety operetkowe, a także pieśni Edith Piaf. A, że Iwo Orłowski to nie tylko naprawdę znakomity śpiewak ale i wspaniały showman, dlatego jego występy bywają niezapomnianymi przeżyciami. Nie będzie to jednak jedyny punkt programu tego cyklicznego wydarzenia, organizowanego w Hotelu Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie, a mającego być zgodnie z zamysłem właścicieli hotelu Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza, miejscem spotkania ludzi sztuki, mediów i świata biznesu. Pomysłem, który się sprawdził. Wcześniej odbędzie się wernisaż wystawy Leszka Puchalskiego, który swe niezwykłe prace tworzy z papier-mâché. Niektóre z nich przypominają szopki, choć nie te bożonarodzeniowe. Sylwetkę artysty przybliży filmowa impresja Jana Sumikowskiego, a do rozmowy z udziałem publiczności zaprosi go kuratorka całego projektu, Janina Tuora. Odbędzie się też finisaż wystaw Beata Anna Topolińska i Zbigniew Chrostek, korzystających z technik bardziej tradycyjnych. Wszystkie wystawione prace będzie można też nabyć.

 

Nabyć będzie można także specjalnie wydaną płytę Iwo Orłowskiego „Un amore per sempre”, a dochód z jej sprzedaży zasili konto fundacji Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Będzie też tradycyjnie loteria wizytówkowa i dlatego prosimy pamiętać o wzięciu ich ze sobą.

 

A po wszyscy zostaną zaproszeni na koktajl. Obowiązują stroje wieczorowe!

 

zaproszenie na benefis Iwo Orłowskiego

 kliknij, aby pobrać

 


niedziela 25 listopada, godzina 17.00

Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim

ul. Poznańska 177, róg Strażackiej

dojazd: http://www.mazurkashotel.pl/kontakt-3.html

 


Udział jest bezpłatny
, wymagane jest jedynie wcześniejsze potwierdzenie obecności (do piątku do godziny 13.00) naszej obecności, telefonicznie: 22 721 47 47, bądź przez elektroniczny formularz, do którego link podajemy poniżej.

 

zgłoszenie: http://www.mazurkashotel.pl/formularz

 


Organizatorzy zapewniają też transport firmowym autokarem Mazurkas, który odjedzie sprzed Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki o 16.30.

 

IV Forum Humanum Mazurkas


obejrzyj film z IV Forum Humanum Mazurkas

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć