administrator
27 marca

Włoska kuchnia i kręgle w Arco
marcowa kolacja biznesowa 

Podczas marcowej kolacji biznesowej bawiliśmy w Arco, w mieszczącej się tam włoskiej restauracji Navona i na największej w Warszawie kręgielni. Przyjęliśmy też uroczyście do naszego grona nowych członków klubu.


saksofonista Michał JamrózKlubowe certyfikaty nowym członkom wręczyli osobiście prezes Barbara Jończyk i wiceprezes Krzysztof Jończyk. Odebrali je tego wieczoru promująca polską sztukę Galeria MOSTRA, BAR-5 Catering (prowadzą pełną obsługę w tym zakresie), Varsovia Capital S.A. (doradzają między innymi, jak pozyskać środki z funduszy europejskich), prowadzący studio mody męskiej Leszek Karpiński, Dorothy Studio Fryzur i Kolorów (dodajmy, że mężczyźni oraz dzieci też mogą skorzystać z ich usług) oraz Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Jak zwykle była to też okazja do dokonania ich krótkiej prezentacji. Była też obszerniejsza prezentacja inwestycyjnej propozycji jednego z naszych klubowiczów, firmy Dolcan Plus S.A., czyli systemu condo (kupujesz mieszkanie w jednym z wzniesionych przez nich domów, za ich pośrednictwem wynajmujesz, mając z tego dochód, ale w każdej chwili możesz też sam w nim zamieszkać). Jak zwykle nie zabrakło loterii wizytówkowej z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, główną była tak, jak poprzednio karafka cennej Precious Vodka z ukrytym w korku kamieniem szlachetnym. Wieczór tradycyjnie już poprowadziła aktorka Laura Łącz, znana choćby z serialowej roli w „Klanie”.


szef kuchni przygotowuje dla nas pastęI oczywiście zaprosiliśmy do stołu, była włoska kuchnia i włoskie wino. Szczególnym powodzeniem cieszyły się włoskie pasty serwowane osobiście przez szefa kuchni Mariusza Kurdziela, ale nie zabrakło też różnych dań na zimno i deserów. Zanim jednak to się stało zagrał dla nas saksofonista Michał Jamróz, a jego muzyka towarzyszyła nam już do końca kolacji. Był to też czas na wzajemne poznanie się i rozmowę, nie tylko o interesach, ale o nich oczywiście też.


Zwycięzcy klubowej rywalizacjiTym razem posiłek nie był jednak ostatnim punktem programu. Bo wpaść do Arco i nie zajrzeć na największą w Warszawie kręgielnię, po prostu nie wypada. Zmierzyliśmy się tam w klubowych rozgrywkach, które po zaciętej rywalizacji wygrał Tobiasz Boral z firmy BestBrain, zdobywając 124 punkty. A to dodajmy, mistrz Polski w zapamiętywaniu. Finał ostatnich mistrzostw Polski Pamięci rozegrał się zresztą w rodzinie – drugie miejsce na podium zajął jego starszy brat Bartłomiej. Tym razem, młodszy z braci okazał się również mistrzem na kręgielni. O włos wyprzedził Zbigniewa Tomczaka z Belwederska Clinic (120 punktów) i Daniela Kuczkowskiego z Jewel Lines (114 punktów). Nagrody ufundowane przez firmę Dolcan Plus wręczyła zwycięzcom osobiście prezes Barbra Jończyk.


Zapraszamy też oczywiście do galerii obok, gdzie umieściliśmy fotorelację z całego wydarzenia. Zdjęcia w dużym formacie można natomiast obejrzeć i pobrać tutaj

 


partnerzy

włoska restauracja Navonaczyli włoska kuchnia,

Dolcan Plus S.A. inwestowanie w systemie condo.

 


 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć