administrator
23 października

Przed nami kolejna Gala Akademii Dobrego Stylu, odbędzie się ona 23 października, tak, jak poprzednia, w historycznym, ponad stuletnim gmachu Warszawskiego Domu Technika na ul. Czackiego. W jego reprezentacyjnej Sali Balowej znów wręczymy Gracje. Wyróżniamy nimi te wybitne postacie życia publicznego, których ponadczasowa elegancja i wdzięk powodują, że i pod tym względem mogą być one wzorem dla wszystkich. Dotąd otrzymały je: Ewa Błaszczyk, Bożena Dykiel, Anna Jurksztowicz, Beata Tyszkiewicz, Otylia Jędrzejczak, Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Halina Frąckowiak, Urszula Dudziak, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Dowbor, Jolanta Kwaśniewska, Lidia Popiel, Grażyna Wolszczak, Anna Popek, Katarzyna Frank-Niemczycka i Teresa Rosati, Jolanta Borowiec, Agnieszka Dygant, Beata Ścibakówna, Joanna Racewicz, Roma Gąsiorowska i Tamara Perea Gonzales (czyli Macademian Girl).

26 września

Komunikacja to kluczowy element w każdej firmie zatrudniającej poza właścicielem choćby jednego pracownika. Porozmawiamy o nim z naszym ekspertem, dr Dariuszem Tarczyńskim, który zwraca uwagę, że minimum 30 procent strat w każdej firmie wynika z błędów komunikacyjnych i opowie, jak ich unikać. Spotkamy się w tym razem w zupełnie nowym miejscu, w japońskiej restauracji Benihana mieszczącej się wieżowcu Cosmopolitan na Twardej. Restauracja to od niedawna członek naszego klubu.

29 września - 1 października

Wyjeżdżamy na trzy dni, do nagrodzonego przez nas Perłą EuroTurystyki Hotelu Senator w Starachowicach. Po to, by się lepiej poznać, wiedząc, że to najlepsza droga do budowania biznesowych relacji. A także by odpocząć, złapać oddech po tym, gdy wszyscy wrócimy już z wakacyjnych wojaży. Pojedziemy tam autokarem i integrować zaczniemy się już po drodze. A gdy dojedziemy, zaprosimy na grill i  piwo! 

23 października

Już za miesiąc XX jubileuszowa Gala rozdania nagród WIKTORII - Znak Jakości Przedsiębiorców. Mamy dobrą wiadomość - organizator konkursu przeznaczył dodatkową pulę miejsc dla gości. Tegoroczna Gala będzie odbędzie się 21 października w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą udział oprócz laureatów konkursu i ich gości, także przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, świata nauki, kultury i mediów. Wśród laureatów są również członkowie naszego klubu!

performance 23 września, wystawa czynna do 25 września

Pod tą nazwą kryje się projekt fotograficzno-malarsko-filmowy Pawła Koraba Kowalskiego, na który składa się 26 prac, z których każda przedstawia inną modelkę, proces powstawania większości z nich artysta udokumentował także w postaci filmu wykonanego w technice poklatkowej, zobaczymy go więc w jakby przyspieszonym tempie. 

27 września

Oznakowanie CE: Ocena ryzyka versus unijne Dyrektywy Nowego i Globalnego Podejścia. Tak brzmi pełny temat kolejnego seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”. Oznakowanie CE świadczy o spełnieniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej i jest warunkiem dopuszczeniu produktu na jej rynek, czyli także polski. Oczywiście nikt nigdy nie zagwarantuje, że nic się nam nie stanie, ale jedynie, że nie stanie się to z dużym prawdopodobieństwem. Stąd właśnie ocena ryzyka o której mowa w temacie seminarium. To tak w dużym uproszczeniu, o szczegółach dowiecie się podczas seminarium, w którego programie przewidziano też sesję pytań i odpowiedzi.

28 września

Panuje dobrze ugruntowane przekonanie, że dostawcy armii, w przeszłości zwani z niemiecka liwerantami, zawsze dobrze na tym wychodzą. Wyrosła z tego niejedna fortuna. Czemu, by więc do nich nie dołączyć? Tym bardziej, że ta szansa dotyczy nie tylko dostawców broni. W przypadku Paktu Północnoatlantyckiego przetargi organizuje wyspecjalizowana agenda, NATO Support and Procurement Agency (w skrócie NSPA). Jak zatem ugryźć kawałek tego smakowitego tortu? Opowiedzą o tym sami, podczas konferencji zorganizowanej w Ministerstwie Rozwoju.

2 października

Wytyczne Rada Praw Człowieka ONZ przyjęła jeszcze w 2011 roku i jednym z ich trzech filarów jest odpowiedzialność przedsiębiorstw za poszanowanie praw człowieka. Przedsiębiorstw, czyli biznesu, by rzecz ostatecznie wyjaśnić. Dwa pozostałe to odpowiedzialność za to państwa i prawa poszkodowanych. Nas oczywiście najbardziej obchodzi, co to oznacza dla Polski i o tym mówi aktualny, przyjęty w maju tego roku przez Radę Ministrów Krajowy Plan Działania na lata 2017-2020. I to jego realizacji poświęcona będzie konferencja zorganizowana w Ministerstwie Rozwoju. Jeśli zajrzeć do jej programu, to okaże się, że poruszane tematy są całkiem konkretne i mogą nas zainteresować.

23 i 24 października

Forum Inteligentnego Rozwoju to w zamierzeniu innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych z polskiej perspektywy filarów inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. A do udziału w nim zaproszono liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej polskiej gospodarce. Już pierwsza edycja dowiodła, że te zamierzenia da się zrealizować. W tym roku Klub Integracji Europejskiej objął to prestiżowe wydarzenie swoim honorowym. Co warto podkreślić, udział w forum, które odbędzie się w październiku w G2A Arena, nowoczesnym centrum kongresowym w Rzeszowie-Jasionce, jest całkowicie bezpłatny.

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl