administrator
10 października

Choć niemal nikt nie utrzymuje z Republiką Chińską (bo tak brzmi oficjalna nazwa) stosunków dyplomatycznych, to praktycznie wszyscy z nimi handlują i jest mało prawdopodobne, byśmy sami czegoś z Tajwanu nie mieli u siebie, bo są wciąż, mimo konkurencji z kontynentu (tych dużych Chin) potentatem w dziedzinie urządzeń elektronicznych i podzespołów do nich. Jednak w składzie piętnastoosobowej delegacji będzie tylko jeden przedstawiciel tej branży, a najliczniej będą reprezentowane firmy produkujące urządzenia dla przemysłu spożywczego. 

aktualna

Szukasz klimatycznego miejsca na konferencje, warsztaty, szkolenia, sesje lub spotkanie okolicznościowe? Świetnie trafiłeś! Polecamy nasze przestronne, a zarazem eleganckie sale konferencyjne w ponad 110-letnim Warszawskim Domu Technika w samym sercu Warszawy, nieopodal II linii metra, przy ul. Czackiego 3/5. Rewelacyjny dojazd – w pobliżu znajduje się metro Uniwersytet – Nowy Świat oraz przystanki autobusowe. W sąsiedztwie jest też wiele restauracji i kafejek.

23 października

Kolejna Gala Akademii Dobrego Stylu, odbędzie się 23 października - tak, jak poprzednie - w historycznym, ponad stuletnim gmachu Warszawskim Domu Technika na Czackiego. W jego reprezentacyjnej Sali Balowej znów wręczyliśmy Gracje. Tym razem odebrały je: Alicja Majewską, Bogna Sworowska, Grażyna Torbicka i Magdalena Zawadzka. Statuetkami wyróżniamy te wybitne postacie życia publicznego, których ponadczasowa elegancja i wdzięk powodują, że i pod tym względem mogą być one wzorem dla wszystkich. Jak w poprzednich edycjach było to bardzo medialne wydarzenie, wśród jego patronów znalazł się między innymi magazyn ViVa!

26 września

O komunikacji jako o kluczowym elemencie w każdej firmie mówił dr Dariusz Tarczyński podczas wrześniowej kawy z ekspertem Klubu Integracji Europejskiej. Spotkanie odbyło się u nowego członka klubu, czyli w japońskiej restauracji Benihana mieszczącej się wieżowcu Cosmopolitan na ulicy Twardej.

29 września - 1 października

Już wróciliśmy, ale wspólnie spędzone chwile, które staraliśmy się uwiecznić na zdjęciach, chyba jeszcze na długo pozostaną w pamięci jego uczestników. Głównie się integrowaliśmy, ale było też kojarzenie ofert, podczas którego zaprezentowaliśmy prowadzone przez nas firmy i przedstawiliśmy ich ofertę. Wzięło w nim udział także kilka firm spoza klubu, które być może wkrótce do nas dołączą (liczymy na to!). Nie wszystko na zdjęciach jest, zabrakło na nim naszej wizyty w bogato wyposażonym centrum termalnym, bo tam, w saunach, zdjęć robić nie wypadało. A ostatni dzień poświęciliśmy na zwiedzanie, odwiedzając dwie perły Gór Świętokrzyskich, jakimi są klasztory w Wąchocku i na Świętym Krzyżu. 

21 października

Już za miesiąc XX jubileuszowa Gala rozdania nagród WIKTORII - Znak Jakości Przedsiębiorców. Mamy dobrą wiadomość - organizator konkursu przeznaczył dodatkową pulę miejsc dla gości. Tegoroczna Gala będzie odbędzie się 21 października w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą udział oprócz laureatów konkursu i ich gości, także przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, świata nauki, kultury i mediów. Wśród laureatów są również członkowie naszego klubu!

performance 23 września, wystawa czynna do 25 września

Pod tą nazwą kryje się projekt fotograficzno-malarsko-filmowy Pawła Koraba Kowalskiego, na który składa się 26 prac, z których każda przedstawia inną modelkę, proces powstawania większości z nich artysta udokumentował także w postaci filmu wykonanego w technice poklatkowej, zobaczymy go więc w jakby przyspieszonym tempie. 

27 września

Oznakowanie CE: Ocena ryzyka versus unijne Dyrektywy Nowego i Globalnego Podejścia. Tak brzmi pełny temat kolejnego seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”. Oznakowanie CE świadczy o spełnieniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej i jest warunkiem dopuszczeniu produktu na jej rynek, czyli także polski. Oczywiście nikt nigdy nie zagwarantuje, że nic się nam nie stanie, ale jedynie, że nie stanie się to z dużym prawdopodobieństwem. Stąd właśnie ocena ryzyka o której mowa w temacie seminarium. To tak w dużym uproszczeniu, o szczegółach dowiecie się podczas seminarium, w którego programie przewidziano też sesję pytań i odpowiedzi.

28 września

Panuje dobrze ugruntowane przekonanie, że dostawcy armii, w przeszłości zwani z niemiecka liwerantami, zawsze dobrze na tym wychodzą. Wyrosła z tego niejedna fortuna. Czemu, by więc do nich nie dołączyć? Tym bardziej, że ta szansa dotyczy nie tylko dostawców broni. W przypadku Paktu Północnoatlantyckiego przetargi organizuje wyspecjalizowana agenda, NATO Support and Procurement Agency (w skrócie NSPA). Jak zatem ugryźć kawałek tego smakowitego tortu? Opowiedzą o tym sami, podczas konferencji zorganizowanej w Ministerstwie Rozwoju.

2 października

Wytyczne Rada Praw Człowieka ONZ przyjęła jeszcze w 2011 roku i jednym z ich trzech filarów jest odpowiedzialność przedsiębiorstw za poszanowanie praw człowieka. Przedsiębiorstw, czyli biznesu, by rzecz ostatecznie wyjaśnić. Dwa pozostałe to odpowiedzialność za to państwa i prawa poszkodowanych. Nas oczywiście najbardziej obchodzi, co to oznacza dla Polski i o tym mówi aktualny, przyjęty w maju tego roku przez Radę Ministrów Krajowy Plan Działania na lata 2017-2020. I to jego realizacji poświęcona będzie konferencja zorganizowana w Ministerstwie Rozwoju. Jeśli zajrzeć do jej programu, to okaże się, że poruszane tematy są całkiem konkretne i mogą nas zainteresować.

17 – 19 listopada

Bizneswoman szukające inspiracji i nowych kontaktów biznesowych. Kobiety głodne wiedzy i nowych doświadczeń. Kobiety, które lubią ludzi i wspólną zabawę. Przygotowany dla nich trzydniowy program łączy prelekcje uznanych trenerów i psychologów biznesu, wystąpienia motywacyjne z integracją i po prostu z dobrą zabawą. Inspirować będą między innymi Dorota Wellman, Ilona Felicjańska i Ola Budzyńska. A zaśpiewa Mateusz Mijal. Program jest naprawdę bogaty, nie zabrakło w nim nawet fitboxingu z polską mistrzynią świata w boksie, Agnieszką Rylik (aerobik to już naprawdę przeszłość), i pokazu chodzenia w szpilkach. Wszystko to w pięknym bałtowskim kompleksie turystycznym już po raz drugi, by pójść za ciosem, jakim był sukces zeszłorocznego akademii. Bilety już w sprzedaży!

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu