administrator
21 marca

Konferencję organizuje dziennik Rzeczpospolita. Bo, jak to ujęto w temacie jednego z wystąpień podczas konferencji, Iran to jeden z pięciu najbardziej perspektywicznych rynków dla polskich przedsiębiorstw. Ma być konkretnie, będzie o stanie naszych relacji z Iranem i perspektywach ich rozwoju, działalności polskiego Trade Office (bo wracamy do biur handlowych), kwestiach prawnych i podatkowych oraz finansowaniu polskiego eksportu i inwestycji w tym kraju. Konferencje otworzy redaktor naczelny dziennika, Bogusław Chrabota, a zakończy ją panel dyskusyjny oraz wspólny lunch. 

14 lutego

Do Polski przybędzie delegacja 24 firm z Tunezji i w Warszawie chce się spotkać z zainteresowanymi współpracą z nimi firmami z Polski. Zdecydowanie przeważają firmy związane z sektorem spożywczym, ale jest też producent ekspresów do kawy i firma poszukująca partnerów do produkcji wagonów kolejowych. Do udział w forum zapraszają nas Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu, następca Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. 

16 lutego

Siedziba biura klubu została tymczasowo przeniesiona do Belvedere Residence na ul. Sułkowickiej 2/4 róg Belwederskiej na Mokotowie, gdzie mieści się w lokalu 41 na II piętrze. Powodem są prowadzone w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej prace remontowe i modernizacyjne. 

8 lutego

Na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „klubowicze-klubowiczom” zapraszamy do Beauty Style Club Mokotów na Belgijskiej (przy wejściu do parku Promenada). W trakcie wieczoru będziemy mieli możliwość zapoznania się z bezinwazyjnymi i bardzo skutecznymi sposobami odmładzania skóry oraz wyszczuplania i ujędrniania ciała. Skosztować będzie można wyśmienitych belgijskich pralin firmy Amante oraz wybornych win Vinci. Będzie też loteria wizytówkowa! Gościem specjalnym spotkania będzie aktorka Elżbieta Jędrzejewska. Nie zabraknie też muzycznej niespodzianki! A wieczór poprowadzi przeuroczy Witold Casetti.

15 lutego

Temat konferencji to „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” i ma być ona podsumowaniem projektu zrealizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Brzmi ciekawie? Prawdę mówiąc niezbyt, ale jak zajrzeć do programu konferencji, to robi się to interesujące.

1 marca

Okazją do zorganizowania debaty na ten temat jest prezentacja raportu „Rady Nadzorcze w Polsce 2017”. Dowiemy się z niego, ile jest rad nadzorczych i jak wygląda ich skład, ile jest w nich kobiet, a ilu obcokrajowców. Jaki jest przeciętny wiek członka rady nadzorczej i w ilu radach naraz zasiadają. Podobno niektóre z tych odpowiedzi nas zaskoczą. 


4 lutego

Takiego balu jeszcze Aula Politechniki nie widziała, choć widziała niejeden. Panie w długich balowych sukniach, panowie we frakach (smokingi będą też dopuszczalne). Warszawski bal Debiutantek nawiązuje do tradycji wiedeńskich balów debiutantek, podczas których młode damy po raz pierwszy występowały publicznie. Ten wiedeński odbywa się do tej pory, na sławny Bal w Operze, Opernball, polskie debiutantki także zresztą pojadą. My oczywiście też możemy, ale w tym roku nie musimy, bo postanowiliśmy rzucić wyzwanie Wiedniowi i sami taki bal w Warszawie zorganizujemy. Jako klub objęliśmy go swoim honorowym patronatem.

4 lutego

Na jubileuszową galę karnawałową zaprasza nas klubowicz, Fundacja Pro Seniore, która sama dopiero co obchodziła jubileusz dwudziestolecia swojej działalności. Podczas gali w warszawskim hotelu Marriott, wystąpi Jacek BorkowskiElektryczne Gitary, Joachim Perlik, a także zespół Żuki. Jak co roku, podczas balu odbędzie się aukcja oraz loteria fantowa, z których zyski przeznaczone zostaną na cele statutowe fundacji. Wręczone też zostaną statuetki Benevolenti, czyli łaskawcy życzliwemu, osobom zasłużonym dla działalności fundacji. Tradycyjnie w gali weźmie udział prezes naszego klubu, Barbara Jończyk, ale zachęcamy do tego wszystkich klubowiczów.

2 lutego

Na poświęcone temu seminarium zapraszają nas do swojej siedziby na Berneńską Pracodawcy RP. Na razie, przynajmniej z punktu widzenia Polski, więcej jest tych obaw. Do udziału w seminarium zaproszono przedstawicieli świata nauki, w tym oczywiście ekonomistów, administracji publicznej i przede wszystkim przedsiębiorców. 

25 lutego, zmiana miejsca !

W ostatnią sobotę karnawału w podwoje  pałacu Sobańskich w Alejach Ujazdowskich zawita wielowiekowa tradycja karnawału weneckiego. Oczarują nas feeria barw, parada masek, przepiękne kostiumy i włoska muzyka, a wykwintne potrawy, szlachetne trunki, delicje rodem z Italii i fantazyjne desery ukontentują najbardziej wyrafinowane zmysły. Zorganizowany przez fundację „Isabella Anders & Burlington Schools” bal ma charakter charytatywny, a zebrane środki posłużą do ufundowania dzieciom z najuboższych polskich rodzin kursów angielskiego zagranicą, w Londynie, Toronto, Vancouver, Nowym Jorku i Miami. Dla członków klubu niższa cena zaproszenia!


Warszawa 3 lutego, Zabrze 23 lutego i Toruń 10 marca

W tym roku, jak twierdzą organizatorzy konferencji, ma być łatwiej sięgnąć po dotacje unijne. Czekają one na firmy produkcyjne, które chcą wdrażać innowacje. Jak to zrobić, jak przygotować dobry projekt, o tym opowiedzą eksperci podczas organizowanych w Warszawie, Zabrzu i Toruniu bezpłatnych konferencji GO TO INNOVATION. Dotacje dla przedsiębiorców na rozwój i wdrażanie innowacji. Konferencji, których jako klub jesteśmy partnerem, a magazyn przedsiębiorcy@eu objął patronatem medialnym.

1 lutego

Okazją do jego organizacji są zaplanowane na kwiecień targi w Hanowerze, ale sam mikser, zorganizowany wspólnie przez Targi Hanowerskie oraz kancelarię K&G Gatesodbędzie się w mieszczącym się przy placu Małachowskiego warszawskim biurze tej międzynarodowej kancelarii, zatrudniającej na całym świecie przeszło dwa tysiące prawników. Gościem honorowym będzie ambasador Niemiec, Rolf Nikel, którego wystąpienie otworzy spotkanie, weźmie on też udział w panelu dyskusyjnym.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu