administrator
zgłoszenia do 5 lutego

Do 5 lutego został przedłużony termin zgłoszeń do tegorocznej, jubileuszowej, XXV edycji konkursu „Teraz Polska”. To konkurs, którego właściwie nie trzeba reklamować, wszyscy o nim słyszeli. Trzeba jednak jeszcze przekonać przedsiębiorców, by wzięli w nim udział. I dlatego objęliśmy nad nim, jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu, patronat medialny. 

27 stycznia

Mowa o tym była podczas styczniowego śniadania z ekspertem. Jeszcze w grudniu zostało uzgodnionych z Komisją Europejską pięć programów krajowych oraz siedem regionalnych programów operacyjnych w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Więcej w informacji nadesłanej nam przez naszego klubowego eksperta, Pawła Iwanka z Varsovia Capital. 

27 stycznia

Na pierwszą w tym roku kawę z ekspertem zaprosiliśmy do Klubu Bankowca. By porozmawiać o środkach unijnych, bo to temat gorący i interesujący wszystkich przedsiębiorców. O pomoc poprosiliśmy eksperta, Piotra Matwieja z Krajowego Punktu Kontaktowego przy Związku Banków Polskich.

29 stycznia

Najbliższy wieczorek stylu organizowany przez naszego klubowicza, Profimage Studio, będzie nietypowy. Będzie on inauguracją kampanii społecznej „Moda na tolerancję”, w La Maison na Chłodnej zostaną rozdane Brylanty Tolerancji… 

23 lutego

Jedyny chyba na świecie pięcioosobowy kwartet, którego najbardziej znanym członkiem jest Kazik. Wokalista Kultu nie jest jego członkiem od samego początku, ale dołączył do składu trzy lata temu, miało to być na chwilę, ale od już trzech lat występują razem, w nietypowym dlatego pięcioosobowym składzie. 

18 stycznia

Ten spektakl z repertuaru Teatru Polonia już widzieliśmy, musimy więc polecić. Można go nazwać po prostu koncertem, ale to jednak coś więcej. Jan Janga Tomaszewski o sobie, o swoim pogmatwanym życiu i nie tylko. Oczywiście z nieodłączną gitarą. Plus wernisaż wystawy Joanny Kossuth i do obejrzenia poprzednia wystawa. Koniecznie…

19 grudnia

W grudniu w siedzibie klubu przy Trębackiej odbył się wernisaż wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby, zorganizowany w ramach klubowej Akademii Kultury i Sztuki. Na naszą pierwszą wystawę, której kuratorem jest Krystyna Zbylut, złożyły się prace kilkunastu artystów. 

14 grudnia

Tak jak rok temu spotkaliśmy się w Krasnodworze i tak, jak na poprzednim, grudniowym naszym spotkaniu, poprosiliśmy o to, by nam zaśpiewała, Larysę Tsoy. Lubimy sprawdzone rozwiązania i po raz kolejny zresztą się nie zawiedliśmy. Ale po raz pierwszy rozdaliśmy Bizony Biznesu. Ci, którzy są z nami już od dziesięciu lat – otrzymali złote a ci, którzy są członkami klubu od co najmniej pięciu lat – srebrne. Okazało się, że jest to wcale niemała grupa. Tradycyjnie też wręczyliśmy certyfikaty nowym członkom klubu, bo jest nas coraz więcej. 

12 grudnia

W finałowej gali, która w tym roku odbędzie w warszawskim Centrum EXPO XXI, weźmie udział czterysta firm z całej Polski, które zgłosiły swój udział w siedemnastej już edycji konkursu. Gościem honorowym będzie wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. A my już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji tego konkursu. 

8 grudnia

Zmieniając nazwę i zdejmują charakterystyczny neon znad wejścia właściciel dawnej Victorii z marketingowego punktu widzenia popełnił samobójstwo, bo gdzie jest (była) Victoria to wiedział każdy tubylec, a gdzie Sofitel? Co, gdzie? Trzeba przyznać, że się w tym połapali i próbują odkręcić. W bardzo do tego sympatyczny, dowcipny sposób. I zapraszają nas na cykl koncertów w Domu Kultury Victoria, co jest oczywiście podwójnie przewrotne…

3 grudnia

To już klubowa tradycja, że spotykamy się, aby wznieść toast za zdrowie prezes Barbary Jończyk, wszystkich klubowych Barbar, a także górników. Na Śląsku kolejność może być odwrotna, ale u nas jest właśnie taka. W tym roku spotkaliśmy się dzień wcześniej, aby nie zmuszać nikogo do dokonywania wyboru (to jednak bardzo popularne imię) i był to chyba dobry pomysł. 

7 grudnia

Nasz klubowicz, Szkoła Prawa Procesowego AD EXEMPLUM Agaty Rewerskiej wraz z Fundacją Indicium Ars Est zapraszają nas na wigilijny koncert, w wykonaniu członków samorządów prawniczych i ich przyjaciół, do znanego ze świetnej akustyki zboru kalwińskiego w Alei Solidarności. 

30 listopada

Na dwunaste już Forum Humanum Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz zapraszają nas w Andrzejki, połączyli je zatem z Andrzejkową Galą. To przecież ich imieniny! Decyzja, by uhonorować ich dwa lata temu za organizację Forum Perłą EuroTurystyki była trafna. 

2 grudnia

Odbywający się właśnie Światowy Szczyt Klimatyczny w Limie COP 20 (którego wyniki nie są i dla nas obojętne), jest także okazją do promocji tego kraju i organizacji spotkań, których tematyka znacznie poza przedmiot obrad szczytu wykracza. Jednym z nich jest seminarium naukowe zorganizowane wspólnie przez koło naukowe studentów Akademii Bezpieczeństwa Narodowego oraz działający tam klub podróżniczy, które objęliśmy jako klub swoim patronatem, razem z polsko-peruwiańską grupą parlamentarną. Ważnym punktem programu wydarzenia będzie uhonorowanie przez Klub Integracji Europejskiej rektora akademii, płk prof. dr hab. Dariusza Kozerawskiego, statuetką "Zasłużony dla Narodu", za jego osiągnięcia związane z realizacją projektów badawczych, służących poprawie bezpieczeństwa narodowego.

27 listopada

Tym razem o pomoc poprosiliśmy aż dwie ekspertki. O tym, czym jest coaching i jak wykorzystać to innowacyjne narzędzie w naszym biznesie opowiedziała nam Oliwia Lorenz, certyfikowany coach, członek Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF).  Druga ekspertka, Agnieszka Nijak, współpracująca ze Studio Mody Karpiński - podszlifowała nasze umiejętności w wyborze garniturów. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu