administrator
23 - 25 września

Odbywające się już czwarty targi były okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami tej coraz bardziej dynamicznie rozwijającej się branży energii odnawialnej. Towarzyszy jej osiem konferencji oraz trzy branżowe fora, będące okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i ustalenia wspólnego stanowiska nie tylko pomiędzy nimi, ale i przedstawicielami administracji rządowej i samorządu. Odbyła się także gala wręczenia pucharu Energy Award. 

29 czerwca

Na Rancho pod Bocianem spotkaliśmy się już po raz trzeci. Trzeci raz wręczyliśmy też Perły EuroTurystyki. Nietypowo jak na galę nadaliśmy jej formę rodzinnego pikniku i zadbaliśmy o to, aby nikt spośród prawie tysiąca gości się nie nudził, zarówno tych małych, jak i dużych.

26 i 27 czerwca

Jako patron honorowy i jednocześnie wystawca Targów Nauki i Kooperacji zachęcamy Was do zrobienia tego samego, czyli wystawienia swojego stanowiska na tych targach, gdyż małe i średnie firmy mogą to zrobić za darmo. A to jest okazja, bo o ile targów, na które jako zwiedzający możemy wejść za darmo, jest całkiem sporo, to wystawienie swojego stoiska wiąże się z reguły ze sporymi nawet opłatami. 

23 i 24 czerwca

Tegoroczna edycja organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości forum odbędzie się pod hasłem „Człowiek najlepsza inwestycja”. Każde forum ma swój temat wiodący i temu tematowi będzie poświęcony pierwszy dzień z dwóch dni forum. Mowa będzie o najcenniejszym kapitale, jaki ma firma, czyli tworzących ją ludziach. O budowaniu zespołu i roli lidera. Drugi dzień forum przeznaczony jest dla tych, którzy właśnie wystartowali ze swoim biznesem lub dopiero o tym myślą i odbędzie się pod hasłem „Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą?”.

23 czerwca

Już po raz osiemnasty spotkali się aktorzy (a także muzycy i dziennikarze), aby oddać się swojej prywatnej pasji wędkowania i uczcić pamięć Mariana Łącza, ojca Laury Łącz, świetnego aktora i tak, jak oni zapalonego wędkarza, którego trzydziesta rocznica śmierci wypada w tym roku. 

14 - 17 czerwca

Jak co roku zjadą do Warszawy polonijni przedsiębiorcy z całego świata, z bliska i z daleka. Przyjadą, by być głosem środowiska, ale to tylko jeden z celów, dla którego co roku biorą udział w konferencji. Drugim nie mniej ważnym, może nawet ważniejszym, jest nawiązanie kontaktów gospodarczych zarówno z innymi Polonusami, jak i z biznesem z kraju. W tym roku Klub Integracji Europejskiej oraz magazyn przedsiębiorcy@eu został partnerem medialnym wydarzenia.

12 czerwca

To było pierwsze z cyklu śniadanie biznesowe. Poświęciliśmy je funduszom europejskim, a o tym, na co możemy liczyć jako przedsiębiorcy w ramach nowej perspektywy unijnej (czyli wieloletniego budżetu Unii), opowiedział nam Paweł Iwanek, ekspert z Varsovia Capital S.A. Dobra wiadomość: pieniędzy dla przedsiębiorców wcale nie będzie mniej, a nawet trochę więcej. Zła: trochę jeszcze trzeba będzie na nie poczekać. 

11 czerwca

Konferencję zorganizowano w dziesięciolecie przystąpienia Łotwy i Polski do Unii Europejskiej, a poświęcona była kwestii łamania praw człowieka. Imprezie towarzyszyło przyznanie nagród Victory of Human Rights. W warszawskiej Galerii Porczyńskich wręczyła je przewodnicząca kapituły, prezes Barbara Jończyk, która wygłosiła z tej okazji laudację. 

4 czerwca

To była pierwsza tego typu inicjatywa organizowana pod patronatem i przy współudziale Urzędu Miasta Ząbki i Europejskiego Forum Przedsiębiorczości. Ideą spotkania była prezentacja rozwiązań proekologicznych stosowanych w małych i dużych przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych wraz z możliwościami finansowania ich z funduszy Unii Europejskiej i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

1 czerwca

Już po raz dziesiąty, jest to więc spotkanie jubileuszowe, nasi klubowicze, Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz zapraszają nas na Forum Humanum Mazurkas. Za tę inicjatywę, za stworzenie miejsca spotkań ludzi kultury, biznesu i mediów, ale i kulturze poświęconemu, przyznaliśmy im w zeszłym roku nagrodę specjalną Pereł Euroturystyki. A że to okrągłe dziesiąte spotkanie, wypada o tym przypomnieć. 

30 maja

Tym razem zaprosiliśmy naszych przedsiębiorców nie na kolację biznesową, ale na galę klubowej Akademii Dobrego Stylu. Było to pierwsze podobne doświadczenie, a że próba naszym zdaniem się powiodła, z pewnością nastąpi kontynuacja. Po raz pierwszy wręczyliśmy też statuetki „Gracje”. Otrzymały je ikony dobrego stylu: Bożena Dykiel, Anna Jurksztowicz i Ewa Błaszczyk.

wernisaż 26 maja

Już w poniedziałek 26 maja zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Wojtarowicza w galerii MOSTRA, zorganizowanej w dziesięciolecie jego śmierci. Wystawy, którą jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy swoim patronatem. Wernisażowi towarzyszyć będzie występ znanego nam już z klubowych spotkań muzyka, Jerzego Antoszkiewicza.

29 czerwca

Już po raz czwarty, na Rancho pod Bocianem i tradycyjnie pod koniec czerwca zaprosimy na Letnią Galę Przedsiębiorców. To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia ze strony naszych partnerów, do których należą:

27 maja

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w „Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum” zorganizowanym w Warszawie przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych wspólnie z China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), chińską rządową agencją będącą w dużym stopniu jej odpowiednikiem) oraz chińską ambasadą. Przybędą na nie do Polski przedstawiciele prawie siedemdziesięciu firm z chińskiej prowincji Zhejiang, na czele z gubernatorem prowincji Li Qiangiem, co nie jest w praktyce bez znaczenia.  

23 maja

Nie jest rozsądnym pomysłem stawianie pracownika przed wyborem, rodzina albo praca. Bo a nuż wybierze nie tak, jak się tego spodziewamy. Tym bardziej, że istnieją rozwiązania pozwalające to pogodzić. Są wśród nich elastyczne formy zatrudnienia i o nich właśnie będzie najwięcej na konferencji, na którą zapraszają nas wspólnie Fundacja „Nasza Przyszłość” i Polskie Radio Białystok.

3 i 4 czerwca

Tytuł konferencji, na którą zaprasza nas Urząd Patentowy, organizowanej już po raz dziewiętnasty, może być nieco mylący, tematyka będzie bowiem szersza, obejmująca też zagadnienia wzorów towarowych i wzorów przemysłowych, z którymi przedsiębiorca ma do czynienia na co dzień jednak znacznie częściej.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu