administrator
29 stycznia

Najbliższy wieczorek stylu organizowany przez naszego klubowicza, Profimage Studio, będzie nietypowy. Będzie on inauguracją kampanii społecznej „Moda na tolerancję”, w La Maison na Chłodnej zostaną rozdane Brylanty Tolerancji… 

23 lutego

Jedyny chyba na świecie pięcioosobowy kwartet, którego najbardziej znanym członkiem jest Kazik. Wokalista Kultu nie jest jego członkiem od samego początku, ale dołączył do składu trzy lata temu, miało to być na chwilę, ale od już trzech lat występują razem, w nietypowym dlatego pięcioosobowym składzie. 

18 stycznia

Ten spektakl z repertuaru Teatru Polonia już widzieliśmy, musimy więc polecić. Można go nazwać po prostu koncertem, ale to jednak coś więcej. Jan Janga Tomaszewski o sobie, o swoim pogmatwanym życiu i nie tylko. Oczywiście z nieodłączną gitarą. Plus wernisaż wystawy Joanny Kossuth i do obejrzenia poprzednia wystawa. Koniecznie…

19 grudnia

W grudniu w siedzibie klubu przy Trębackiej odbył się wernisaż wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby, zorganizowany w ramach klubowej Akademii Kultury i Sztuki. Na naszą pierwszą wystawę, której kuratorem jest Krystyna Zbylut, złożyły się prace kilkunastu artystów. 

14 grudnia

Tak jak rok temu spotkaliśmy się w Krasnodworze i tak, jak na poprzednim, grudniowym naszym spotkaniu, poprosiliśmy o to, by nam zaśpiewała, Larysę Tsoy. Lubimy sprawdzone rozwiązania i po raz kolejny zresztą się nie zawiedliśmy. Ale po raz pierwszy rozdaliśmy Bizony Biznesu. Ci, którzy są z nami już od dziesięciu lat – otrzymali złote a ci, którzy są członkami klubu od co najmniej pięciu lat – srebrne. Okazało się, że jest to wcale niemała grupa. Tradycyjnie też wręczyliśmy certyfikaty nowym członkom klubu, bo jest nas coraz więcej. 

12 grudnia

W finałowej gali, która w tym roku odbędzie w warszawskim Centrum EXPO XXI, weźmie udział czterysta firm z całej Polski, które zgłosiły swój udział w siedemnastej już edycji konkursu. Gościem honorowym będzie wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. A my już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji tego konkursu. 

8 grudnia

Zmieniając nazwę i zdejmują charakterystyczny neon znad wejścia właściciel dawnej Victorii z marketingowego punktu widzenia popełnił samobójstwo, bo gdzie jest (była) Victoria to wiedział każdy tubylec, a gdzie Sofitel? Co, gdzie? Trzeba przyznać, że się w tym połapali i próbują odkręcić. W bardzo do tego sympatyczny, dowcipny sposób. I zapraszają nas na cykl koncertów w Domu Kultury Victoria, co jest oczywiście podwójnie przewrotne…

3 grudnia

To już klubowa tradycja, że spotykamy się, aby wznieść toast za zdrowie prezes Barbary Jończyk, wszystkich klubowych Barbar, a także górników. Na Śląsku kolejność może być odwrotna, ale u nas jest właśnie taka. W tym roku spotkaliśmy się dzień wcześniej, aby nie zmuszać nikogo do dokonywania wyboru (to jednak bardzo popularne imię) i był to chyba dobry pomysł. 

7 grudnia

Nasz klubowicz, Szkoła Prawa Procesowego AD EXEMPLUM Agaty Rewerskiej wraz z Fundacją Indicium Ars Est zapraszają nas na wigilijny koncert, w wykonaniu członków samorządów prawniczych i ich przyjaciół, do znanego ze świetnej akustyki zboru kalwińskiego w Alei Solidarności. 

30 listopada

Na dwunaste już Forum Humanum Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz zapraszają nas w Andrzejki, połączyli je zatem z Andrzejkową Galą. To przecież ich imieniny! Decyzja, by uhonorować ich dwa lata temu za organizację Forum Perłą EuroTurystyki była trafna. 

2 grudnia

Odbywający się właśnie Światowy Szczyt Klimatyczny w Limie COP 20 (którego wyniki nie są i dla nas obojętne), jest także okazją do promocji tego kraju i organizacji spotkań, których tematyka znacznie poza przedmiot obrad szczytu wykracza. Jednym z nich jest seminarium naukowe zorganizowane wspólnie przez koło naukowe studentów Akademii Bezpieczeństwa Narodowego oraz działający tam klub podróżniczy, które objęliśmy jako klub swoim patronatem, razem z polsko-peruwiańską grupą parlamentarną. Ważnym punktem programu wydarzenia będzie uhonorowanie przez Klub Integracji Europejskiej rektora akademii, płk prof. dr hab. Dariusza Kozerawskiego, statuetką "Zasłużony dla Narodu", za jego osiągnięcia związane z realizacją projektów badawczych, służących poprawie bezpieczeństwa narodowego.

27 listopada

Tym razem o pomoc poprosiliśmy aż dwie ekspertki. O tym, czym jest coaching i jak wykorzystać to innowacyjne narzędzie w naszym biznesie opowiedziała nam Oliwia Lorenz, certyfikowany coach, członek Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF).  Druga ekspertka, Agnieszka Nijak, współpracująca ze Studio Mody Karpiński - podszlifowała nasze umiejętności w wyborze garniturów. 

20 listopada

Zebranych w warszawskim kinie Iluzjon znów pozdrowili przebywający na międzynarodowej stacji kosmicznej rosyjscy kosmonauci, to już festiwalowa tradycja. Teraz czeka nas dziesięć dni festiwalowych pokazów, a potem Sputnik ruszy w Polskę. Jeśli więc nie jesteście z Warszawy i na festiwal do Warszawy się nie wybierzecie, są spore szanse, że festiwal przyjedziecie do Was. Na jego trasie znajdzie się ponad czterdzieści większych i mniejszych miast, jednak w Warszawie dziać się będzie najwięcej. Jesteśmy po raz kolejny patronem medialnym warszawskiego festiwalu, do moich obowiązków będzie więc należało namówienie Was, abyście do kina poszli. Co ma swoją dobrą stronę, bo stanowi świetny pretekst, aby spędzić tam sporo czasu. Mnie akurat namawiać nie trzeba.

25 listopada

Wciąż słyszymy, że na środki z nowej perspektywy unijnej musimy jeszcze poczekać. To nie do końca prawda. Tak, jeśli idzie o środki z mającej być rekordową puli krajowej. Nie, jeśli idzie o środki z programów, które rozdysponowywane są wprost w Brukseli, a o które my również możemy się starać. Dotyczy to choćby programów HORYZONT 2020 oraz COSME. Zajmuje się nimi Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej i wraz z Komisją Europejską zaprasza nas na dzień informacyjny poświęcony projektom związanym z badaniami i wykorzystaniem przestrzeni kosmicznej, finansowanymi w ramach pierwszego z nich, HORYZONT 2020. 

zgłoszenia do 23 stycznia 2015

Data jest przyszłoroczna, ale takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień. Jeśli jednak myśleliśmy już o tym, to lepiej jej nie odkładać na później. Charakterystyczne godło konkursu, stylizowana polska flaga, jest powszechnie rozpoznawalne i oznacza najwyższą jakość. Sukces odniesiony w tym konkursie to naprawdę świetna promocja!

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu