administrator
27 pażdziernika

27 października w prestiżowym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się kolejna – już czwarta – edycja wielkiej gali „Luksusowa Marka Roku”. Uroczystego wieczoru nagrodzono firmy, których działalność lub produkt jest godny wyróżnienia w 2013 roku, a przede wszystkim firmy, które pretendują do wyrażenia „luksusowe”. Klub Integracji Europejskiej był partnerem tego wydarzenia, a magazyn przedsiębiorcy@eu patronem medialnym.

30 listopada - 2 grudnia

Bracia Boral już po raz kolejny potwierdzili swoją bezwzględną dominację w kraju na Mistrzostwach Polski w Pamięci (bo tak się ten sport oficjalnie nazywa), które odbyły się w październiku Bydgoszczy. Zmiana była tylko taka, że młodszy z braci, Tobiasz wyprzedził tym razem starszego Bartłomieja. A teraz wybierają się na Mistrzostwa Świata w Pamięci do Londynu. 

zgłoszenia do 8, gala konkursu 26 listopada

Konkurs NOT im. Stanisław Staszica „Laur Innowacyjności” organizowany jest już po raz trzeci. Niezmiennie, począwszy od pierwszej edycji, jego celem jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, i w ogóle innowacyjności. Zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze do 8 listopada, a 26 listopada podczas uroczystej gali poznamy zwycięzców. Też już po raz trzeci Klub Integracji Europejskiej oraz Europejskie Forum Przedsiębiorczości są partnerami jego organizatorów. W tym roku zaś objął go swym patronatem medialnym magazyn przedsiębiorcy@eu. 

30 października

Po raz kolejny już gościliśmy we Florianie, a że zawsze staramy się, by każda nasza kolacja miała w sobie coś wyjątkowego, poprosiliśmy tym razem Laurę Łącz, by nie tylko nasz wieczór poprowadziła, ale i dla nas wystąpiła. I dla nas zaśpiewała.

26 października

Ponad tysiąc uczestników Kongresu przyjechało do Warszawy z całej Polski. Przyjechali z prawie dwustu większych i mniejszych miejscowości, by po raz już ósmy debatować o Polsce, o najważniejszych dla niej sprawach. Często narzeka się, że w Polsce brak jest kapitału społecznego, że jako społeczeństwo jesteśmy bierni, nie angażujemy się. Trochę w tym prawdy, może nawet bardzo dużo (potwierdza to po raz już kolejny ostatnia diagnoza społeczna prof. Janusza Czapińskiego), ale zarazem jest to prawda, od której są wyjątki. Tę inną Polskę możemy poznać podczas Kongresu Obywatelskiego. Tu właśnie rodzi się społeczeństwo obywatelskie. 

24 października

Autor „Balsamu dla duszy” i ostatnio wydanych „Zasad Canfielda” po raz pierwszy odwiedzi Polskę, by i tu nieść dobrą nowinę, choć nie jest kaznodzieją, a jego dobra nowina dotyczy jak najbardziej życia doczesnego. Autor książek, które przetłumaczono na czterdzieści języków i których sprzedano ponad 125 milionów przyjedzie, by spróbować nas nauczyć, jak osiągnąć sukces. Tu i teraz.

27 października

W wilanowskim pałacu odbyła się inauguracja drugiej edycji projektu debiutantki. Uczestniczki pierwszej edycji projektu powitały te, które wezmą udział w kolejnej. Nie było to dosłowne przekazania pałeczki, uczestniczki pierwszej edycji projektu czekają bowiem na najważniejsze wydarzenie, wielki finał do którego przygotowywały się od roku, na wielki bal debiutantek, który odbędzie się w styczniu w Wilanowie.

12 października

Pokaz mody był inny niż zwykle, bo w roli modelek w hotelu Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie wystąpiły polskie aktorki, gwiazdy dużego i małego ekranu. Zastąpiły one zawodowe modelki o figurze zestandaryzowanej i opisanej zapewne w jakiejś normie, poruszające się w równie zestandaryzowany, właściwy zawodowym modelkom sposób. Bo tu o różnicy decydował też gest, ruch czy nieco inny krok. 

3 października

Na prezentację najnowszego modelu Audi A3 Limousine zaprosił nas do swojego salonu Audi na ul. Radzymińskiej, klubowicz, warszawski dealer tej marki, Szewczyk Auto. Byliśmy jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu partnerem tego wydarzenia. 

27 września

Na wrześniową kolację biznesową zaprosiliśmy na Jasną, do restauracji, której adres jest zarazem nazwą: Jasna 24. Ugościł nas tam nowy członek naszego klubu. Ale atrakcji, które przygotowaliśmy, było oczywiście więcej. Znów też powiększyło się nasze klubowe grono i uroczyście przyjęliśmy do niego nowych członków. 

21 września

Sputnik nad Polską wystartuje 7 listopada i będzie to już siódma edycja tego filmowego, a tak naprawdę nie tylko filmowego festiwalu. Festiwalowe wydarzenia odbywać się będą w czterdziestu miastach. Niektóre z nich z nich odbędą się jeszcze przed ta oficjalna datą i stanowić będą zapowiedź festiwalu. Jednym z takich wydarzeń był Sputnik nad Bemowem. Byliśmy jako klub wraz z magazynem przedsiębiorcy@eu patronem tego wydarzenia.

więcej na targach, 12 – 14 września

Podczas pierwszej edycji targów na tak zatytułowanym seminarium połączone sale konferencyjne były szczelnie zapełnione (niektórzy z uczestników nawet stali). Co ciekawsze, na pytanie, kto był w Chinach co trzeci z obecnych podniósł rękę, nie byli to więc sami nowicjusze, wprost przeciwnie, a jednak przyszli. Nie inaczej było rok później. Zamieszczony poniżej materiał tematu na pewno nie wyczerpuje, zawiera jednak sporo wskazówek.

12 – 14 września

Po raz już trzeci zorganizowane targi to największe tego typu wydarzenie biznesowe w Polsce, a my jako klub też już po raz trzeci objęliśmy je swoim patronatem, w tym roku wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu. Do Warszawy przyjechało w tym roku ponad dwustu producentów i eksporterów, by w hali ogromnej, przypominające lotniczy hangar hali MT Polska zaprezentować swoją ofertę i poszukiwać partnerów handlowych. 

9 września

Może budzić zdziwienie, dlaczego poświęcone im spotkanie zorganizowano na Stadionie Narodowym, a tak naprawdę nie powinno. Codzienność Stadionu Narodowego nie odbiega aż tak bardzo od codzienności innych wielkich stadionów. Trybuny zapełniają się tam wcale nie o wiele częściej, a prawdziwe życie toczy się na co dzień pod trybunami. Na Stadionie Narodowym jest tam między innymi jedno z najnowocześniejszych w Warszawie centrów konferencyjnych. 

zgłoszenia do 18 października

Dwa lata temu konkurs dopiero startował, rok temu nagrody (złote, srebrne i brązowe Laury) przyznawano w dwunastu kategoriach. W tym roku liczba kategorii ma wzrosnąć do dwunastu. Co prawda nie we wszystkich kategoriach przyznano komplet nagród, ale i tak świadczy to, że z innowacyjnością, a także współpracą między nauką a przemysłem nie jest w Polsce aż tak źle, jak się powszechnie przyjęło sądzić. Acz, chciałoby się, by było jeszcze lepiej, i temu, by tak się stało służyć ma ten konkurs. Po raz kolejny jesteśmy jako klub partnerem organizatora konkursu, Naczelnej Organizacji Technicznej.  

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu