administrator
16 kwietnia

16 kwietnia wzięliśmy uział w forum zorganizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu. Forum poświęcone było biznesowi, który wiąże się z możliwością inwestowania w fundusze Private Equity & Venture Capital, jak i pozyskania od nich kapitału na rozwój własnej firmy. 

27 marca

Podczas marcowej kolacji biznesowej bawiliśmy w Arco, w mieszczącej się tam włoskiej restauracji Navona i na największej w Warszawie kręgielni. Przyjęliśmy też uroczyście do naszego grona nowych członków klubu.

9 kwietnia

Do udziału w forum zaprosiło przedsiębiorców Ministerstwo Gospodarki, w którego siedzibie ono się odbyło. Forum otworzyli wspólnie wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz ambasador Belgii Johan Van Dessel. W programie forum nacisk położono na inwestycje, możliwości inwestowania zarówno w Belgii (to oferta dla przedsiębiorców z Polski), jak i w Polsce (to oferta dla przedsiębiorców belgijskich). 

3 kwietnia

Do udziału w Forum zaprasza nas ministerstwo gospodarki, a otworzy je osobiście wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński razem ze swoim słoweńskim odpowiednikiem, ministrem gospodarki i technologii Metodym Dragonja. Największą jednak wartością jest obecność przedstawicieli słoweńskich firm i możliwość nawiązania z nimi bezpośrednich kontaktów. 

28 marca

W jednym miejscu spotkało się tysiąc przedsiębiorczych kobiet, a jeśli nie tylko, to one jednak dominowały, bo Polish Businesswoman Congress to był ich dzień. Zjechały tam z całej Polski, może nawet zza granicy na zaproszenie magazynu Businesswoman & Life, magazynu przedsiębiorczych kobiet właśnie. 

18 marca

W dniu 18 marca 2014 r. Krajowa Izba Gospodarcza zorganizowała spotkanie z zainteresowanymi współpracą firmami estońskimi, których delegacja przybyła do Polski. Estonia to jednen z najmniejszych krajów Unii, który przystąpił do niej razem z Polską. Kraj, który wyprzedził nas w wejściu do strefy euro, którą to walutą posługują się już od dwóch lat. Jest też jak Polska członkiem strefy Schengen, co łącznie z szerokim wykorzystaniem Internetu zarówno w gospodarce, jak i przez władze wszelkich szczebli (rozbudowana e-administracja) znacznie ułatwia wszelkie kontakty. W tym te gospodarcze. 

28 marca

Seminarium, które odbyło się w Warszawie było tylko jednym z organizowanych we wszystkich 28 państwach Unii przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu. Przedstawienie skutków, jakie opóźnienia w płatnościach mają dla przedsiębiorstw, nie jest przy tym zapewne bardzo interesujące, bo to akurat wszyscy wiedzą, interesujące są za to na pewno działania jakie podjęła w tej sprawie Unia, działania bardzo konkretne, których konsekwencją są także zmiany w polskim prawie.  

23 marca

 

24 marca w prestiżowym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się kolejna edycja wielkiej gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2014”.Na Gali bawiło się przeszło 700 osób.  Nagrodzono statuetkami najwybitniejsze osobowości, które swoją postawą zasłużyły na wyróżnienie oraz godne uwagi firmy, które odniosły największy sukces. Dodatkowo nagrodzono zwycięzców ogólnopolskiego Plebiscytu „Sukces Roku 2014”. Pomysłodawcą corocznego uroczystego wieczoru jest Mariusz Pujszo. Przedsięwzięcia podjęła się firma Excellent Events.

Wielką galę „Osobowości i Sukcesy Roku 2014” poprowadzili: Wiola Gut i Ryszard Rembiszewski

24 marca w prestiżowym hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się kolejna edycja wielkiej gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2014”. Na Gali bawiło się przeszło 700 osób. Nagrodzono statuetkami najwybitniejsze osobowości, które swoją postawą zasłużyły na wyróżnienie oraz godne uwagi firmy, które odniosły największy sukces.  

20 marca

Na pytanie czy wywiad rynkowy to narzędzie, z którego mogą korzystać także średnie i mniejsze firmy odpowiedź oczywiście jest twierdząca. Mogą, a nawet powinny. Zorganozowane 20 marca seminarium było poświęcone konkretnym zastosowaniom w praktyce takich właśnie firm. 

14 marca

Celem akcji, zorganizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz trzeci, w tym roku we współpracy z Klubem Integracji Europejskiej, było wskazanie najlepszych warszawskich lokali gastronomicznych, mogących być wizytówką stolicy dla turystów oraz miejscami, które wypada odwiedzić, aby naprawdę posmakować Warszawy. Ostatecznie nagrodzono aż 28 restauracji.

14 marca

Republika Południowej Afryki to ostatnia litera w skrócie BRICS, nieformalnej grupy państw, a wcześniej publicystycznym skrócie (wtedy jeszcze bez S na końcu), będącym według różnych prognoz kandydatami do roli potęg gospodarczych obecnego wieku. Była też gospodarzem ostatniego ich szczytu, który odbył się w zeszłym roku w Durbanie. Rozszyfrowując ten skrót: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Południowa Afryka (S od angielskiego South Africa). 

13 marca

W galerii Casinos Poland w warszawskim Marriocie odbył się wernisaż fotografii Dmitry Savchenko, któremu towarzyszył występ ukraińskiego zespołu AtmAsfera i odrobina hazardu.

wystartowaliśmy 8 marca

Pomyśleliście o konkursie piękności? Nie, całkiem nie o to chodzi. Ale tak mieliście pomyśleć, by zwróciło to Waszą uwagę. W istocie chodzi o piękno, ale nie w tym powierzchownym sensie, jakim jest uroda, ale które jest w każdej kobiecie wewnątrz, bo i pod tym względem kobiety są płcią piękną. A jeśli idzie o cel całego projektu chodzi o przekonanie kobiet, że życie po 50-ce może i mieć i jeśli zechcą, ma swój smak. I mężczyzn też, bo i tu trzeba burzyć stereotypy, których o dziwo oni sami nie odnoszą do siebie.  

7 marca

Było to spotkanie z zapachami ekskluzywnych marek perfum z oferty MON CREDO, ale zadbano też o inne, nie tylko o te zapachowe atrakcje i na pewno z tego zaproszenia na IV piętrze domu towarowego Wolf Bracka (VitkAc), warto było skorzystać. A kto był, na pewno nie żałuje!

do skorzystania od zaraz

O tym, że PKF Consult świadczy usługi w zakresie szybkiej optymalizacji zarządzania finansami przedsiębiorstwa i to za nawet nie półdarmo, ale za mniej niż jedną trzecią normalnej ceny, o tym dowiedzieliśmy się podczas jednego z naszych klubowych spotkań, teraz pora na konkrety. Jest to możliwe dzięki wsparciu unijnemu, bo i taką drogą trafia do nas pomoc unijna.

26 lutego

Rozpoczęliśmy nietypowo, bo tradycyjny aperitif połączyliśmy z sesją networkingową, wymianą wizytówek i wzajemnym przedstawieniem się. W ostatnich miesiącach nasze grono bowiem znacznie się powiększyło. Nad tym, by sesja networkingowa przebiegła jak należy, czuwał mistrz polskiego networkingu i nasz klubowy ekspert, Grzegorz Turniak.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu