administrator
wernisaż 26 maja

Już w poniedziałek 26 maja zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Wojtarowicza w galerii MOSTRA, zorganizowanej w dziesięciolecie jego śmierci. Wystawy, którą jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy swoim patronatem. Wernisażowi towarzyszyć będzie występ znanego nam już z klubowych spotkań muzyka, Jerzego Antoszkiewicza.

29 czerwca

Już po raz czwarty, na Rancho pod Bocianem i tradycyjnie pod koniec czerwca zaprosimy na Letnią Galę Przedsiębiorców. To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia ze strony naszych partnerów, do których należą:

27 maja

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w „Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum” zorganizowanym w Warszawie przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych wspólnie z China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), chińską rządową agencją będącą w dużym stopniu jej odpowiednikiem) oraz chińską ambasadą. Przybędą na nie do Polski przedstawiciele prawie siedemdziesięciu firm z chińskiej prowincji Zhejiang, na czele z gubernatorem prowincji Li Qiangiem, co nie jest w praktyce bez znaczenia.  

23 maja

Nie jest rozsądnym pomysłem stawianie pracownika przed wyborem, rodzina albo praca. Bo a nuż wybierze nie tak, jak się tego spodziewamy. Tym bardziej, że istnieją rozwiązania pozwalające to pogodzić. Są wśród nich elastyczne formy zatrudnienia i o nich właśnie będzie najwięcej na konferencji, na którą zapraszają nas wspólnie Fundacja „Nasza Przyszłość” i Polskie Radio Białystok.

3 i 4 czerwca

Tytuł konferencji, na którą zaprasza nas Urząd Patentowy, organizowanej już po raz dziewiętnasty, może być nieco mylący, tematyka będzie bowiem szersza, obejmująca też zagadnienia wzorów towarowych i wzorów przemysłowych, z którymi przedsiębiorca ma do czynienia na co dzień jednak znacznie częściej.

17 maja

Warszawska Noc Muzeów organizowana jest już po raz jedenasty, a pra, prapoczątki sięgają roku 1997, kiedy pierwszą taką noc zorganizowana w Berlinie. Od tego czasu szaleństwo orgarnęło całą Europę i zaczyna wylewać się poza jej granice. W Polsce poza Warszawą organizowana jest ona w ponad stu innych miastach. Warszawska jest oczywiście największa i również w tym roku Warszawa na pewno nie odda w Polsce nikomu pierwszeństwa. My szczególną uwagę zwrócimy oczywiście na klubowe akcenty. Tak jak w zeszłym roku wystąpią podczas wyjątkowego pokazu mody na dziedzińcu wilanowskiego pałacu debiutanki, uczestniczki projektu objętego naszym klubowym patronatem. 

zgłoszenia do 5 listopada, ogłoszenie wyników 26 listopada

Laury innowacyjności to konkurs będący odpowiedzią na wyzwanie jakim innowacyjność jest dla polskiej i zresztą w ogóle europejskiej gospodarki. Jej być albo nie być w istocie. Jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy  tego typu konkurs, na pewno zaś zorganizowany z największym rozmachem. W tym roku odbędzie się jego czwarta już edycja. Po raz też kolejny jako klub jesteśmy razem z Europejskim Forum Przedsiębiorczości partnerem jego organizatorów, Naczelnej Organizacji Technicznej, a magazyn przedsiębiorcy@eu jego patronem medialnym. 

zgłoszenia są przyjmowane do 30 maja

To najpopularniejszy w Polsce program, w którym biorą udział przedsiębiorstwa i właściwie nie wymaga reklamy. Dzieje się tak, mimo że kryterium nie jest tu sukces gospodarczy, a tylko przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. To, czy używając terminologii pojawiającej się w nazwie programu: przedsiębiorstwo gra fair, postępuje rzetelnie wobec klientów, innych firm, z którymi współpracuje, a także własnych pracowników i wreszcie otoczenia. 

23 – 25 września

Odbywające się już czwarty targi to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami tej coraz bardziej dynamicznie rozwijającej się branży energii odnawialnej. Towarzyszy jej osiem konferencji oraz trzy branżowe fora, będące okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i ustalenia wspólnego stanowiska nie tylko pomiędzy nimi, ale i przedstawicielami administracji rządowej i samorządu. A także gala wręczenia pucharu Energy Award. 

termin zgłoszenia przedłużony do 30 czerwca

Konkurs przez wiele lat miał charakter lokalny, warszawski i mazowiecki, od czterech już lat ma charakter ogólnopolski. W tym roku, jako klub, dołączyliśmy do grona jego partnerów, a prezes Barbara Jończyk została zaproszona do kapituły konkursu. I informacja najważniejsza, czas na dokonanie zgłoszenia udziału w konkursie naszej firmy mamy jeszcze do 20 maja. 

8 maja w Warszawie...

To oczywiście nawiązania do tytułu książki generała Romana Polko, pod którego dowództwem GROM odniósł swoje największe, najbardziej spektakularne sukcesy. On też był głównym bohaterem zorganizowanego w ramach tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorcy spotkania w warszawskim hotelu Hilton. Oczywiście nie chodziło o to, by rozgromić konkurencję fizycznie.

8 maja

Byliśmy zaproszeni do udziału w Forum Biznesowym Polska-Luksemburg. Luksemburg kojarzymy, najzupełniej słusznie, z bankami i będzie to jeden z wiodących tematów Forum, ale mowa też będzie podczas równoległych sesji o logistyce i czystych technologiach oraz technologiach kosmicznych, czyli sięgniemy gwiazd, tak zresztą dosłownie („reaching stars together”) sformułowano temat tej sesji. 

17 kwietnia

Po raz już kolejny gościliśmy we Florianie i znów nie zawiodła nas jego wyborna kuchnia. A że spotkaliśmy się tuż przed świętami, nie zabrakło świątecznych życzeń, głównym bohaterem naszego spotkania uczyniliśmy jednak kobietę.

4 i 5 czerwca w Krakowie

W dniach od 4 do 5 czerwca odbył się kongres, na którym ponownie spotkali się przedstawiciele trzech środowisk: biznesu, edukacji i administracji, aby kontynuować dyskusję o przyszłości HR w dobie globalizacji, o najważniejszych wyzwaniach dla rynku pracy oraz kluczowych zagadnieniach XXI wieku, takich jak ZAUFANIE, INSPIRACJE i EFEKTYWNOŚĆ

1 maja

Do Warszawy przyjechali najlepsi znawcy i mówcy biznesu DS i MLM. Może jest odrobina przesady w stwierdzeniu, że jest to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, ale ta przesada wpisana jest w ten rodzaj biznesu i chyba dobrze mu służy. 

29 kwietnia

Z tym, co było tematem tego seminarium, mamy do czynienia praktycznie na co dzień. Bo logo ma niemal każda firma, logami często opatrujemy też swoje produkty. A to właśnie są znaki towarowe, o których mowa w temacie seminarium. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu