administrator
wystartowaliśmy 8 marca

Pomyśleliście o konkursie piękności? Nie, całkiem nie o to chodzi. Ale tak mieliście pomyśleć, by zwróciło to Waszą uwagę. W istocie chodzi o piękno, ale nie w tym powierzchownym sensie, jakim jest uroda, ale które jest w każdej kobiecie wewnątrz, bo i pod tym względem kobiety są płcią piękną. A jeśli idzie o cel całego projektu chodzi o przekonanie kobiet, że życie po 50-ce może i mieć i jeśli zechcą, ma swój smak. I mężczyzn też, bo i tu trzeba burzyć stereotypy, których o dziwo oni sami nie odnoszą do siebie.  

7 marca

Było to spotkanie z zapachami ekskluzywnych marek perfum z oferty MON CREDO, ale zadbano też o inne, nie tylko o te zapachowe atrakcje i na pewno z tego zaproszenia na IV piętrze domu towarowego Wolf Bracka (VitkAc), warto było skorzystać. A kto był, na pewno nie żałuje!

do skorzystania od zaraz

O tym, że PKF Consult świadczy usługi w zakresie szybkiej optymalizacji zarządzania finansami przedsiębiorstwa i to za nawet nie półdarmo, ale za mniej niż jedną trzecią normalnej ceny, o tym dowiedzieliśmy się podczas jednego z naszych klubowych spotkań, teraz pora na konkrety. Jest to możliwe dzięki wsparciu unijnemu, bo i taką drogą trafia do nas pomoc unijna.

26 lutego

Rozpoczęliśmy nietypowo, bo tradycyjny aperitif połączyliśmy z sesją networkingową, wymianą wizytówek i wzajemnym przedstawieniem się. W ostatnich miesiącach nasze grono bowiem znacznie się powiększyło. Nad tym, by sesja networkingowa przebiegła jak należy, czuwał mistrz polskiego networkingu i nasz klubowy ekspert, Grzegorz Turniak.

15 lutego, czyli tak naprawdę dzień po...

Zaproszono nas tam (i wszystkich klubowiczów) na niezwykłą walentynkową imprezę, ale nie w same Walentynki, tylko dzień po. I był to bardzo dobry pomysł, bo przecież wielu z nas miało już od dawna zaplanowaną romantyczną kolację przy świecach, czy jakiś inny pomysł na spędzenie tego wieczoru. A tak dzięki Laurze Łącz i Małgorzacie Puczyłowskiej obchodziliśmy to święto dwa razy. Główną atrakcją były oczywiście zaproszone gwiazdy, ale bynajmniej nie atrakcją jedyną. Było nią też i niezwykłe miejsce gdzie odbywało się spotkanie, Dorum Art Galeria Czajka na warszawskim Grochowie, tuż obok dworca Wschodniego. 

30 stycznia

Tym razem ugościł nas i to po królewsku Mazurkas, laureat zeszłorocznych Pereł EuroTurystyki. A że to czas karnawału, zaprosiliśmy nie tylko do stołu, ale i do tańca. Była to więc nietypowa, tańczona kolacja biznesowa. Zagrał dla nas zespół BENE, bene po włosku znaczy dobrze, byli naprawdę dobrzy, a nawet świetni. Wieczór tradycyjnie już poprowadziła znana aktorka Laura Łącz.

27 stycznia

Krajowa Izba Gospodarcza zaprosiła na zorganizowane wspólnie z Polsko-Indyjską Izbą Gospodarczo-Handlową spotkanie poświęcone perspektywom współpracy pomiędzy Polską a Indiami, które było zarazem praktycznym krokiem w tym kierunku. Było ono bowiem także okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedsiębiorcami z Indii, poszukujących tu rynków zbytu. Także dwustronną, bo i my możemy do Indii eksportować.

27 stycznia

Szwajcaria to nie tylko szwajcarskie zegarki i szwajcarskie scyzoryki (no i oczywiście góry). Swiss Made pozostaje, nawet w potocznym rozumieniu, wciąż symbolem jakości. A są jeszcze szwajcarskie banki i szwajcarski frank, któremu niektórzy zaufali aż za bardzo, ale to już nie wina Szwajcarów (nawet ani trochę). Forum otworzyli prezydenci Polski Bronisław Komorowski i Szwajcarii Didier Burkhalter, ale właściwym gospodarzem spotkania był wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński

25 stycznia

Jak co roku w Teatrze Wielkim odbyła się uroczystość będąca najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Business Center Club. Laureatom konkursu wręczono statuetki, a tym, którzy już byli jego laureatami, diamenty. Wręczono też Nagrodę Specjalną BCC, której laureatami zostali w tym roku prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber oraz przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. W Gali udział wzięło wielu znamienitych gości, m.in.: Janusz Piechociński, Jerzy Buzek czy Andrzej Wajda. 

24 stycznia

KUUK & MONDOCASA kojarzą się raczej z wyposażeniem kuchni (i nie jest to skojarzenie całkiem błędne), ale tym razem najważniejsze było malarstwo. Swoje prace wystawiło tam aż sześciu malarzy. Kuratorem wystawy była Krystyna Zbylut, a klub został jej mecenasem. Zadbano też o atrakcyjną formę samego wernisażu.

20 stycznia

Zaproszenia na seminaria naukowe nie pojawiają się na naszej stronie często, a jeśli, to już, to ze względu na profil strony tematy stricte gospodarcze. Było więc ono nietypowe i rozpoczęło cały cykl seminariów, z których to było pierwsze. Kolejne będą poświęcone dziesięcioleciu polskiego członkostwa w Unii Europejskiej, a to pierwsze poświęcono próbie dokonania jego dotychczasowego bilansu.

11 stycznia

Był to bal wieńczący pierwszą edycję projektu "Debiutantki". Spirytus movens projektu jest Agnieszka Michalczyk, nasz klubowy arbiter elegantiarum, a klub wraz z magazynem "przedsiębiorcy@eU" objęły go swoim patronatem.

21 stycznia

Okazją jest oczywiście Dzień Babci, różnie jeśli idzie o dzień obchodzony, u nas akurat 21 stycznia i jeśli zapomnieliście, to przy okazji przypominamy. A następnego dnia jest dzień Dziadka. Wróćmy jednak do dnia Babci, który na Bemowie obchodzony był nieco inaczej, bo jako Dzień Aktywnej Babci

15 stycznia

Krajowa Izba Gospodarcza zaprosiła nas na tradycyjnie przez nich organizowane Gospodarcze Otwarcie Roku.  Uważa się, że ten rok może być przełomowy dla europejskiej gospodarki, takie optymistyczne nastroje panują przynajmniej wśród przedsiębiorców, a bywają one w tym wypadku często samospełniającymi się przepowiedniami. Czy tak  będzie? Temu między innymi poświęcona była debata, ale pojawiły się też tematy bardziej szczegółowe. 

życzenia noworoczne

Skoro 2013 nie był taki zły, choć wiele było co do tego obaw, to na kolejny patrzymy już ze zdecydowanie większym optymizmem. Powinno być lepiej, a nawet zdecydowanie lepiej. Pod choinką ułożyliśmy prezenty, które nie do końca są prezentami, bo najpierw trzeba na nie zasłużyć, udowodnić, że na prezent zasługujemy. Ale dotąd radziliśmy sobie z tym nieźle i nie ma powodu sądzić, byśmy teraz sobie z tym nie poradzili. 

11 grudnia

Spotkaliśmy się w otoczonej lasem restauracji Krasnodwór, na skraju puszczy Kampinoskiej, tam, gdzie ten skraj i granice miasta zachodzą na siebie, co jeszcze dodało temu spotkaniu szczególnego, świątecznego charakteru. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu