administrator
8 lipca

Zorganizowane już po raz szesnasty zawody od paru już lat odbywały się w Białobrzegach. Tak miało być i tym razem, lecz uniemożliwiła to powódź, po której nie zdążono na czas przygotować łowiska i w tej awaryjnej sytuacji zorganizowano je na Rancho pod Bocianem, w zeszłym roku nagrodzonym Perłą EuroTurystyki. Okazało się to w sumie szczęśliwym trafem, walki z przeszło trzykilogramowym karpiem stoczonej przez Olgę Borys w Białobrzegach byśmy nie zobaczyli, tam po prostu nie ma tak dużych ryb. Jak co roku na zawody przyjechali znani aktorzy, a także dziennikarze i muzycy, wśród których nie brak zapalonych wędkarzy.

30 czerwca

Ponad sześciuset uczestników, przedsiębiorców razem z rodzinami bawiło na zorganizowanej po raz drugi przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości Gali na Rancho pod Bocianem pod Warszawą, będąc między innymi świadkami wręczenia Pereł EuroTurystyki, które w tym roku otrzymała Grupa Mazurkas

29 czerwca

Na AfterParty po wydaniu letniego numeru magazynu zaprosiła nas Halina Rostkowska Niemczyk redaktor naczelna magazynu Moda&Styl. Współorganizatorem był KLAPP Cosmetics, wiodący europejski producent profesjonalnych produktów kosmetycznych. Na scenie modnego nocnego klubu THE EVE na placu Teatralnym pojawiła się między innymi twarz letniego numeru, aktorka Julia Kamińska.

26 czerwca

Temat seminarium zainteresować może wszystkich, bo wszystkich w mniejszym lub większym stopniu dotyka. Tym bardziej, że podejście będzie praktyczne, nie teoretyczne. 

25 i 26 czerwca

Odbywający się już po raz czwarty kongres jest zawsze wydarzeniem znaczącym, a o jego randze świadczą choćby goście specjalni, jakich się udaje organizatorom zaprosić. W zeszłym roku był to Francis Fukuyama, w tym będzie to noblista Joseph Stiglitz. I po raz czwarty uczestnicy kongresu zmierza się z pytaniem, co zrobić, by siłą napędową naszej gospodarki stała się innowacyjność. A zaproszenie do udziału w kongresie jest zaproszeniem również do nas skierowanym. 

25 czerwca

Zwyczajną praktyką stało się, że wizytom na najwyższym szczeblu  towarzyszy część gospodarcza, a w skład delegacji obok polityków i urzędników, wchodzą też przedsiębiorcy. Tak będzie również w przypadku wizyty w Polsce prezydenta Armenii, Serża Sargsyana. Przy jej okazji zorganizowane zostanie forum gospodarcze, będące szansą do nawiązania biznesowych kontaktów pomiędzy  polskimi i ormiańskimi przedsiębiorcami. Szansą, z której warto skorzystać, bo zaproszenie do wzięcia w nim udziału jest skierowane również do nas. 

24 czerwca

Na konferencję połączoną z uroczystym finałem konkursu Branżowi Liderzy Zmian zaprasza nas do swojej siedziby w pałacu Lubomirskich Business Centre Club. To element większego projektu prowadzone przez BCC dla pięciu branż budowlanej, chemicznej, spożywczej, transportowej i meblarskiej. Chodzi o wsparcie dokonujących się w firmach tych branż zmian, w tym wskazanie najlepszych przykładów. Liderów tych zmian, którzy wyróżnienia odbiorą podczas czerwcowego finału.

23 czerwca

Dorota Stalińska jest jedna z tych kobiet, które nie wstydzą się obchodzić urodziny i zaprasza na zorganizowany z ich okazji koncert dla swoich fanów, sympatyków i przyjaciół. A że jesteśmy nimi wszyscy, wszyscy też jesteśmy na koncert zaproszeni. Biletem wstępu jest róża i stąd tytuł koncertu.  Dorota Stalińska to też (nie omieszkany się pochwalić), mecenas naszej klubowej akademii filmowej.

22 – 24 czerwca

Konferencja, która odbędzie się już po raz szesnasty, to największe tego typu wydarzenie o charakterze biznesowym. Jego zasadniczym celem jest rozwinięcie współpracy środowisk polonijnych z krajem, choć oczywiście polonijni przedsiębiorcy nawiązują też kontakty między sobą. Udział przedstawicieli rządu, samorządu terytorialnego i organizacji odpowiedzialnych za rozwijanie tej współpracy, oraz oczywiście samych przedsiębiorców z kraju, ma tu jednak znaczenie kluczowe. I stąd skierowane do nas zaproszenie.

wernisaż 21 czerwca

W Galerii FORT, w zamienionym na centrum sztuki Forcie Sokolnickiego swoje prace zaprezentuje Laura Wasilewska (o to, skąd się wzięło La pomiędzy imieniem a nazwiskiem, jeszcze spytamy). Artystka tworzy i portrety, i pejzaże. Portrety są chyba na razie górą, bo to one zostaną zaprezentowane na wystawie, której tytuł ma nas chyba zachęcić do tego, byśmy spróbowali spojrzeć w nie jak w lustro. Co tam odkryjemy? Tego nie zdradzimy, także dlatego, że być może każdy odkryje co innego. Wystawę, która potrwa aż do końca lipca, objęliśmy jako klub swoim patronatem, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu.

7 czerwca

Ministerstwo Gospodarki wspólnie z magazynem ThinkTank zaprasza nas na kolejną DEBATĘ POD KOPUŁĄ, która tym razem będzie sportowi jako dźwigni promocji polskiej gospodarki. 

14 maja

Podczas odbywającego się w Londynie corocznego walnego zgromadzeniaEuropejskiej Konfederacji Organizacji  Inspekcyjnych i Certyfikacyjnych–  CEOC do jego zarządu (Board od Directors) powołano w wyniku wyborów na trzyletnią kadencję Iwo Jakubowskiego z Transportowego Dozoru Technicznego.

5 czerwca

Po raz kolejny forum odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik, miejscu wybranym poniekąd symbolicznie. Organizator, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zaproszenie tradycyjnie kieruje do małych  i średnich firm, ale że odbywa się ono pod hasłem współpracy, pojawią się więc tym razem także te duże i to chyba nie tylko jako temat. 

24 maja

Gościem specjalnym była Katarzyna Dowbor, którą kojarzymy oczywiście z telewizją, gdzie przepracowała prawie trzydzieści lat i stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych jej twarzy. Z telewizją publiczną była związana od samego początku swojej zawodowej kariery, tu uczyła się zawodu i nigdy nie pracowała dla telewizji prywatnej, ani nikogo innego, a w samej telewizji występowała zarówno i przed, i za kamerą. 

16 i 17 maja

Ta na Rancho pod Bocianem to była 43, a ta w galerii Schody 44 jego indywidualną wystawą. Wystawia zresztą na całym świecie i tych zagranicznych wystaw było nawet więcej (na co dzień mieszka zresztą w Londynie). Dekadę temu dla malarstwa rzucił prace zawodową, wcześniej studiował filozofię i zarządzanie zasobami ludzkimi. 

22 maja

Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców osobiście zaprasza nas na organizowane przez nich i Bank Pekao S.A. wspólnie spotkanie, którego temat może nas zainteresować. Bo kogo nie nurtuje pytanie, czy kryzys już za nami, czy może dopiero wciąż przed? 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu