administrator
8 kwietnia

Tematem konferencji, na którą zostaliśmy zaproszeni przez  Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Instytut Psychologii PAN mógł nas zaskoczyć. Psychologia i ekonomia? A może, jeśli się trochę nad tym zastanowić – zaskoczyć nie powinien wcale?  Konferencję otworzył osobiście prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Michał Kleiber.

31 marca

Konferencję zorganizowały Business Center Club i Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka oraz fundacją Leszka Balcerowicza FOR. Już samo to określa jej wagę. Wzięliśmy w niej udział (reprezentowała nas prezes Barbara Jończyk) i poparliśmy w imieniu członków klubu przyjęty na jej zakończenie apel.

29 marca

Temat tej konferencji, którą zorganizował nasz klubowicz, Fundacja Edukacji Ekonomicznej,  zainteresował większość naszych członków. Konsultatywa, to coś więcej niż znane nam konsultacje społeczne będące wysłuchaniem opinii ale bez dopuszczenia do realnego współdecydowania... Była też mowa o konkretnych jej zastosowaniach w praktyce i to na krajowych przykładach.

26 marca

Po raz kolejny zaprosiliśmy na MaskaFashionNight, na cykliczną imprezę do Maski, nad którą jako klub objęliśmy patronat. Pokaz mody był itym razem nny niż zwykle, gdyż był to pokaz bielizny… Bo bielizna też może być modna bądź nie.

22 marca

To było zaproszenie tylko dla Pań. Dla naszych klubowiczek. Zaprosiliśmy je w pierwszy dzień wiosny do salonu piękności Milord w Alei Waszyngtona na Saskiej Kępie (jednego z pięciu w Warszawie). Zaprosiliśmy, aby wiosnę przywitały jeszcze piękniejsze.

18 marca

Z Kubą Jakubczykiem, opiekunem naszego klubu podróżnika, już raz się spotkaliśmy. Wtedy opowiadał nam o wyprawie na najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro. Teraz miał zdać relację z wyprawy na najwyższy szczyt Ameryki, Aconcaguę. Wyprawy, na którą w bagażach podróżników wyruszyła także nasza klubowa flaga. Liczymy jednak, że wkrótce nadarzy się okazja wybrać się z Kubą Jakubczykiem gdzieś wspólnie. Niekoniecznie od razu na najwyższy szczyt któregoś z kontynentów, cel postawimy sobie chyba (na początek przynajmniej) skromniejszy, choć w przyszłości, kto wie?

15 i 16 marca

Na tym seminarium Lewiatan Business Angels dowiedzieliśmy się kim są aniołowie biznesu i jak można skorzystać z ich pomocy. Bo ich pomoc naprawdę może nam się przydać.

9 marca

Na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” zaprosił nas jej organizator Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W czasie spotkania zostały poruszone tematy nas też jako klub interesujące, bo propagowanie społecznej odpowiedzialności biznesu zapisaliśmy wśród naszych klubowych celów. Ten akurat temat mógł się nam wydawać  nieco egzotyczny ale czy słusznie?

7 marca

Klub Integracji Europejskiej wraz z Akademią Stylu i Piękna oraz klubem Arco zaprosił wszystkie zaprzyjaźnione z nami panie na nieco wcześniejsze obchody Dnia Kobiet. Niedziela była bowiem na tak dużą imprezę znacznie lepszym dniem niż poniedziałek. Zorganizowaliśmy ją pod hasłem „jestem kobietą”. Cały wieczór świętowaliśmy u naszego klubowicza Arco, gdzie jest nie tylko wielka dwupoziomowa kręgielnia, ale całe centrum bowlingowo-eventowo-konferencyjne. My zajęliśmy cały górny poziom kręgielni. Frekwencja dopisała. Wśród tych, którzy z zaproszenia skorzystali była też (co nas szczególnie cieszy), spora grupa klubowiczów i przyjaciół naszego klubu.

4 marca

Zostaliśmy zaproszeni na międzynarodową konferencję, którą zorganizował nasz partner, polski thinktank demosEUROPA – Centrum Strategii Europejskiej wspólnie z ambasadą Danii. W rzeczywistości tytuł konferencji był nieco dłuższy: Społeczeństwo informacyjne i e-administracja w epoce cyfrowej. Doświadczenia Danii i Polski.

17 lutego

Na nasze klubowe warsztaty zaprosiliśmy do Warszawy, do Centrum Konferencyjnego PCC na Kopernika, a poprowadził je nasz klubowy ekspert ds. środków unijnych, Grzegorz Jaworski z Q1 Group. Dotyczyły najpopularniejszego, cieszącego się największym zainteresowaniem wśród starających się o unijną pomoc przedsiębiorców działania 1.5 rozwój przedsiębiorczości.

13 lutego

Razem z tymi klubowiczami, którzy skorzystali z naszego zaproszenia bawiliśmy się na Rancho pod Bocianem. To właśnie miejsce wybraliśmy razem z Basią Jończyk, aby spędzić ostatnią sobotę karnawału i był to naprawdę dobry wybór !

1 - 5 lutego

W dniach od 2 do 5 lutego odbywał się na świecie kolejny już Międzynarodowy Tydzień Networkingu. Odbywał się on także w Polsce, a my dołączyliśmy do grona partnerów organizatorów jego polskiej edycji, BNI Polska.

1 lutego

Było to pierwsze seminarium dla przedsiębiorców nimi zainteresowanych zorganizowane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w tym roku. Izba prowadzi Regionalny Punkt Informacyjny udzielający przedsiębiorcom pomagający przedsiębiorcom w uzyskaniu pomocy publicznej (tematyka zakreślona jest więc szerzej ale to seminarium dotyczyło właśnie środków unijnych). Objęliśmy nad nim jako klub patronat.

29 i 30 stycznia

Warszawski salon Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI (nasz klubowicz!) obchodził swoje pierwsze urodziny i można powiedzieć, kończył wiek niemowlęcy. Obchodził je urządzając dni otwarte, w ramach których można było skorzystać za darmo z wybranych zabiegów oraz konsultacji. Gośćmi byli stali klienci salonu, członkowie naszego klubu oraz mecenasi naszych klubowych akademii. Był tort, szampan i nie tylko…

26 stycznia

Na pierwsze w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do zaprzyjaźnionego klubu Maska. Tego wieczoru klub był tylko do naszej dyspozycji. Zanim jednak zaprosiliśmy wszystkich gości do stołu, a potem na parkiet, oficjalnie imprezę rozpoczeliśmy wręczeniem certyfikatów naszym klubowym ekspertom. Wręczyła je prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości Barbara Jończyk

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu