administrator
18 kwietnia

Wyjątkowo tym razem forum nie będzie poświęcone europejskiej szansie, czytaj funduszom europejskim, bo kapią one już coraz cieńszym ciurkiem. Choć o nich też trochę będzie ale nie będą one tematem wiodącym. Będzie nim zarządzanie. Nie zmienia się adresat, małe i średnie przedsiębiorstwa. A dokładniej ich właściciele i kadra menadżerska. I jak zawsze warto z tego zaproszenia skierowanego do nas przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości skorzystać.

13 kwietnia

Na kolejnej biznesowej kolacji spotkaliśmy się w klubowym gronie w restauracji Florian. Mocnymi punktami programu okazały się występ uczestników programu „The Voice of Poland” oraz wykład psychologa dr Dariusza Tarczyńskiego i miejscowa kuchnia. Kto nie uwierzył, że piątek trzynastego przynosi pecha, spędził z nami naprawdę udany wieczór.

Wielkanoc

Niech to radosne Alleluja, które w Święta rozlegnie się nie tylko w kościołach, będzie dla Was drogowskazem. Wyrazem wiary w lepsze jutro, które nadejdzie, bo się o to staramy miast opuścić ręce. Które będzie dziełem naszych rąk. To niełatwa droga, jeśli więc nią pójdziemy, niech towarzyszy nam pogoda ducha, abyśmy z niej nie zbłądzili. I tego właśnie, wiary, że możemy, determinacji w tym co będziemy robić ale i pogody ducha,

5 kwietnia

To już siódme seminarium z tego cyklu, organizowane wspólnie przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Fundację Polskiego Godła Promocyjnego (tego wyobrażającego polską flagę i opatrzonego u dołu napisem TERAZ POLSKA). Poświęcone będzie ono patriotyzmowi w jego codziennym wymiarze. Przesłanie ma brzmieć, bądźmy pozytywnymi patriotami i to w nowoczesnym wymiarze, na miano XXI wieku. Ale co to ma oznaczać w praktyce? Gdyby odpowiedź była oczywista, nie byłoby o czym debatować. 

2 i 10 kwietnia (druga tura)

Apelowaliśmy o wzięcie udziału w aukcji świątecznych pisanek, które malowali aktorzy, muzycy i dziennikarze. Pisanki są dość nietypowe, bo wykonane na wydmuszkach ze strusich jaj, a cały dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie budowy kliniki dla dzieci w śpiączce, wznoszonej przez fundację Ewy Błaszczyk Akogo? Wśród nich była też pisanka Laury Łącz, mecenasa naszej akademii teatralnej. Akcję zorganizował Tele Tydzień, a w aktualnym jego numerze znalazła się obszerna relacja z tego, jak pianki powstawały. To całe dziesięć stron, a temat trafił także na okładkę. 

3 kwietnia

To zaproszenie na seminarium zorganizowane w ramach cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo” otrzymaliśmy od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z prośbą o rozpropagowanie go wśród klubowiczów, co czynimy z pełnym przekonaniem, gdyż jest to temat, który wielu z nas dotyczy, a jego ujęcie jest w programie seminarium nie teoretyczne a zdecydowanie praktyczne. 

przełożona ze względu na złą pogodę

Przyznajemy, że już wcześniej znając prognozy pogody, mieliśmy taką obawę. Organizatorzy niemal do ostatniej chwili żywili nadzieje, że się nie spełnią ale w końcu musieli się poddać. Nie ze względu na motocyklistów, bo to twardzi ludzie ale ze względu na dzieci. Taka pogoda wyklucza ich udział, a bez ich udziału to nie ma sensu. Ale Harleyada oczywiście się odbędzie, tylko później. O jej nowym terminie poinformujemy bezzwłocznie, jak tylko go poznamy. 

16 marca

To było zaproszenie dla zmysłowych kobiet, bo na spotkanie organizowane pod naszym klubowym patronatem w ramach akademii dobrego stylu zaprosiliśmy wszystkie zmysłowe kobiety. A także te, które chciałyby się takimi poczuć… 

do 30 kwietnia

Wspierają dzieci chorujące na nowotwory. Jak? Spełniają ich marzenia, pomagają uwierzyć w siebie i sukces w walce z chorobą.  Im i ich rodzicom (im ta pomoc  też jest potrzebna). Ale sami też wymagają wsparcia. Możemy to zrobić składając deklarację podatkową.

20 - 22 września

China Expo odbędzie się w Warszawie po raz drugi i po raz drugi obejmujemy nad tym wydarzeniem patronat. Pierwsze Expo było największym wydarzeniem tego typu w Polsce w zeszłym roku i chyba nawet w ogóle. Ze względu na rangę stosunków gospodarczych z Chinami to powinno przynajmniej powtórzyć sukces tamtego. Tak, jak w zeszłym roku Expo odbędzie się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na Marsa.

8 marca

Znany tenor i mecenas naszej klubowej akademii muzyki obchodził jubileusz dwudziestu lat występów na scenie. W Galerii Porczyńskich odbył się z tej okazji porywający koncert (z udziałem oczywiście jubilata), nie zabrakło też wielkiego tortu, bo jak jubileusz, to jubileusz!

9 marca

Tym razem na nasze klubowe spotkanie zaprosiliśmy do restauracji Krasnodwór. Wiedzieliśmy, że mają tam świetną kuchnię i pod tym względem się nie zawiedliśmy. Ale nasz pomysł na ten wieczór nie ograniczał się do biznesowej kolacji. Miało być uroczyście, kobieco, biznesowo i na luzie…

25 lutego

U naszego klubowicza, w Galerii Czajka w Koneserze zbiorą się słuchacze szkół artystycznych ROE, by zaprezentować czego się nauczyli. I co są warci, by ująć to najkrócej. Europejskie Forum Przedsiębiorczości (dzięki wsparciu którego organizacja warszawskiego wieczoru była możliwa) wraz z klubem są partnerami tego wydarzenia.

16 lutego

Max Mara Fashion Group  zaprosiła nas na pokaz swojej nowej kolekcji mody marki Marina Rinaldi przygotowanej na wiosnę i lato, a mecenas naszej klubowej akademii muzyki, tenor Iwo Orłowski,  na towarzyszący temu pokazowi koncert w znanym nocnym klubie The Eve. Warto było skorzystać z tego zaproszenia.

15 lutego

To seminarium zorganizowane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości we współpracy z Parlamentem Hanzeatyckim ma pomóc izbom i innym instytucjom otoczenia biznesu w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, co mogą zrobić aby pomóc wspieranym przez nie firmom w wejściu na rynek międzynarodowy. Europejskie Forum Przedsiębiorczości znalazło się wśród tych, którzy zostali zaproszeni do wzięcia w nim udziału. Jest ono elementem programu Baltic Supply wspieranego ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

11 lutego

Wielki pokaz mody w Wilanowie to była zaledwie polska odsłona międzynarodowego, polsko-brytyjskiego projektu, nad którym jako klub objęliśmy patronat. Czeka nas jeszcze druga (może nawet ważniejsza), w prestiżowym Somerset House w Londynie. Ale i tak poczuliśmy oddech wielkiego świata, w którym moda trochę dla nas niepostrzeżenie zamieniła się w dziedzinę sztuki i to sztuki czystej. Tu już nie chodzi o to, co powiesimy lub chcielibyśmy powiesić u siebie w szafie…

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu