administrator
patronat

Czym jest ten konkurs? To prestiżowy międzynarodowy konkurs, w którym laureatami zostają firmy i instytucje, wyróżniające się  na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju i spełnianiem norm jakościowych. Statuetka EuroCertyfikatu zapewnia prestiż, a finaliści Konkursu uczestniczą w Europejskim Programie Promocji Jakości, który stwarza doskonałą okazję do promocji firmy na polskim i europejskim rynku. Jesteśmy jako klub jednym z  patronów tego konkursu !

26 marca

Po raz kolejny spotkaliśmy się na MaskaFashionNight, imprezie już na stałe wpisanej do kalendarza imprez naszej klubowej akademii dobrego stylu. Tak pokaz mody, jak i imprezą, nad którą jako klub objęliśmy patronat, odbywały się pod hasłem WIOSNA jest KOBIETĄ.

20, 21, 22 marca

Hanka Ordonówna to legenda polskiego kabaretu. Legenda (bo legendom to też się zdarza) trochę przykurzona i zapomniana. Teatr Kamienica swój spektakl traktuje jako hołd dla artystki w 90 rocznicę jej scenicznego debiutu, jak i okazję do przypomnienia tego, dzięki czemu stała się sławna (jej piosenek) i jej burzliwego życia.

19 marca

To nie było pierwsze spotkanie z Peterem Pulawskim i winem. Pierwsze było to przed świętami i stało się ono inspiracją, by zorganizować razem z naszym klubowiczem kolejne. I nie jedno ale cały cykl spotkań, będący podróżą przez świat dobrego wina. Przystanek pierwszy: Europa. Tu podróż zaczniemy.

12 marca

Temat tej debaty zorganizowanej z okazji dziesiątej rocznicy przystąpienia Polski do NATO i sześćdziesiątej rocznicy samego sojuszu wyglądał na prowokację, ale tak nie było. To było po prostu pytanie, na które staraliśmy się sobie odpowiedzieć. Ważne pytanie i dlatego zachęcaliśmy do skorzystania z zaproszenia do udziału w tej debacie, które od organizatorów, jako klub, otrzymaliśmy.

8 marca

Odszedł ten, który dokonał pierwszego przeszczepu serca w Polsce. Umarł tak, jak chciał, nie w szpitalu w domu, w otoczeniu rodziny po dwóch latach nieskutecznych jak się okazało zmagań z chorobą.

3 marca

Polacy czytają amerykańską literaturę, Amerykanie polską. Polacy w oryginale, Amerykanie w tłumaczeniu. Inauguracja tegorocznej edycji konkursu odbyła się w Bibliotece Publicznej m. st. Wareszawy na Koszykowej. Fragmenty tekstów czytali  między innymi amerykański ambasador w Warszawie Victor Ashe i dziennikarz Newsweek Polska Filip Łobodziński, który wystąpił jako prowadzący. Słowo wstępne wygłosił dyrektor Biblioteki Michał Strąk (Biblioteka była organizatorem polskiej edycji konkursu).

2 marca

Po raz kolejny w klubowy poniedziałek zaprosiliśmy na kręgle do  Arco. Ustala się już stała lista uczestników. Ci którzy przyjdą, przychodzą i po raz kolejny. A pozostali – no cóż, nie przestaniemy przekonywać. I kusić !

1 marca

Firma Olsen obchodzi w tym roku pięćdziesięciolecie działalności na rynku odzieżowym. Bo w ogóle firma ma już ponad sto lat i działa do dziś nie tylko na tym rynku ale i na takich mniej medialnych. Pięćdziesięciolecie uczcić wypada, więc spodziewać się można było (mimo kryzysu), że pokaz jej wiosenno-letniej kolekcji będzie miał odpowiedni rozmach, nie będzie taki zwykły. I te oczekiwania – od razu to napiszmy – nie zostały zawiedzione. Dodajmy, że byliśmy jako klub oficjalnym partnerem organizatorów tej imprezy.

27 luty

Zostaliśmy zaproszeni na interesującą międzynarodową konferencję będąca podsumowaniem prowadzonej od zeszłego roku kampanii informacyjnej, poświęconej zagrożeniom, jakie stanowią genetycznie zmodyfikowane organizmy dla środowiska przyrodniczego.

26 luty

W ramach naszej klubowej Akademii Dobrego Stylu po krótkiej przerwie znów zaprosiliśmy do Maski. Na MaskaFashionNight. Swoją nową kolekcję wiosenno-letnią zaprezentowała Nina Nowak.

podsumowanie

Otrzymaliśmy list od organizatorów międzynarodowego konkursu EuroCertyfikat 2008, zawierający podziękowania dla patronów Gali, która towarzyszyła rozdaniu nagród w tym konkursie (w tym gronie i my jako Klub się znaleźliśmy) oraz listę jego laureatów, wśród których, na co chcemy zwrócić szczególną uwagę, znalazło się też dwóch członków naszego Klubu: firma Natalia Gold Józefa Czerniejewskiego oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sokołowie Podlaskim. Zamieszczamy ten list w całości.

14 luty

Tego dnia było wiele walentynkowych imprez, my zaprosiliśmy klubowiczów na walentynkowy bal charytatywny Lionsów, który zorganizowaliśmy wspólnie z Lions Club Warszawa Syrena.

10 luty

Na konferencję, w której udział wzięli wicepremierzy Polski, Waldemar Pawlak i Szwecji, Maud Oloffson zaprosił nas na Foksal nasz partner demosEuropa Centrum Strategii Europejskiej. Aby spełnić wymagania pakietu klimatycznego, do czego się zobowiązała, Polska musi dużo u siebie zmienić. Zarówno jeśli idzie o ograniczenie emisji dwutlenku węgla, jak i zwiększenia udziału źródeł odnawialnych. I o tym właśnie było.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl