administrator
10 luty

Na drugie spotkanie z cyklu akademii dobrego stylu Europejskie Forum Przedsiębiorczości zaprosiło klubowiczów wspólnie z projektantką Anna Krzyżanowską, do jej pracowni w Hotelu Europejskim. Był nie tylko pokaz mody. Był też Walentynowy tort i… Ale może po kolei. Od razu jednak możemy napisać, że wieczór udał nam się nadzwyczajnie.

6 - 10 lutego

Od 6 do 10 lutego odbywały się na całym świecie wydarzenia związane z Międzynarodowym Tygodniem Networkingu. Także w Polsce. Były wykłady o tym, czym networking jest i oczywiście spotkania, podczas których można się było przekonać, jak to działa. Tak jak w zeszłym roku jako klub byliśmy partnerem organizatorów jego krajowej edycji, BNI Polska. Odnogi organizacji zrzeszającej na świecie ponad 140 tysięcy członków.

30 stycznia

Na pierwsze w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do restauracji ToBaYa, którą prowadzi nasza klubowiczka, Monika Marzec. Naszymi specjalnymi gośćmi byli Bartłomiej i Tobiasz Boralowie, polscy reprezentanci na Mistrzostwach Świata Pamięci w Kantonie. Przypomnijmy, że jako klub byliśmy oficjalnym opiekunem naszej skromnej, bo tylko dwuosobowej reprezentacji, która mimo to wróciła z nich nie bez sukcesów. Natomiast nasz klubowicz, doświadczony doradca inwestycyjny Andrzej Spuła, opowiedział o tym, jak inwestować z głową.

29 stycznia

Fundacja ForMusic, na organizowane przez którą koncerty i spotkania o muzyce obejmując nad nimi patronat zapraszaliśmy w zeszłym roku wielokrotnie, obchodziła swoje pierwsze urodziny. Uczciła je koncertem w Galerii Freta, na który zaprosili wszystkich swoich sympatyków i oczywiście nas. Koncertem, jak wszystko co robią wyjątkowym. Nie zabrakło też niespodzianek...

21 stycznia

Na uroczystości w warszawskim Teatrze Wielkim (miejsce jest od lat niezmienne) klub reprezentowali prezes Barbara Jończyk i dyrektor Rafał Korzeniewski. Nie zabrakło wśród nagrodzonych klubowicza, diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu odebrał DELIC-POL S.A. Był mocny polityczny akcent, po raz pierwszy w dziedzinie polityki zagranicznej: nagrodę specjalną BCC otrzymał premier Turcji Recep Tayyip Erdoğan. Głos biznesu za Turcją w Unii Europejskiej, która odgrywa też coraz większą rolę w wymianie zagranicznej Polski (co mocno podkreślono).

styczeń

Konferencje i seminaria (w tym zestawieniu znalazły się też wykłady). To, co polecamy. Na wszystkie wstęp jest bezpłatny, nie jest to więc reklama ani oferta handlowa. Garść jedynie propozycji na styczeń (i jedna na luty) ale rok się przecież dopiero rozpoczął.

życzenia świąteczne

Nie zapomnieliśmy o świątecznych życzeniach. I choć wokół Polski szaleje kryzys i nic nie zapowiada jego rychłego końca, a nawet właśnie dlatego, życzymy po prostu wesołych i szczęśliwych świąt. I mnóstwa prezentów!

16 grudnia

Na nasze świąteczne spotkanie zaprosiliśmy tym razem do Galerii Czajka, miejsca, które niedawno dopiero odkryliśmy i udało nam się skłonić jego gospodarzy, aby przystąpili do naszego klubu. Miejsca, dodajmy od razu, magicznego. Był świątecznie już zastawiony stół. I poważny program artystyczny.

14 grudnia

Do mieszczącej się w Hotelu Europejskim pracowni Anny Krzyżanowskiej zaprosiliśmy na pierwszy z cyklu pokazów mody zorganizowanych w ramach naszej Akademii Dobrego Stylu. Był to pokaz mody biznesowej, a więc zupełnie innej niż ta zaprezentowana podczas pokazu towarzyszącemu otwarciu pracowni na początku grudnia. Był też (nieco spóźniony) imieninowy tort prezes Basi Jończyk.

1 grudnia

W Hotelu Europejskim odbył się ekskluzywny pokaz najnowszej kolekcji mody Anny Krzyżanowskiej, dla którego okazją było otwarcie tam pracowni naszej klubowiczki i butiku, w którym jej kreacje będzie można nabyć. Wśród zaproszonych VIP-ów znalazła się prezes Barbara Jończyk i mecenaski naszej klubowej akademii dobrego stylu Agnieszka Michalczyk i Tatiana Sosna-Sarno. Zanim na wybieg wyszły modelki, pojawiła się na nim Anna Józefina Lubieniecka, wokalista Varius Manx i wykonała utwór o znamiennym tytule „Ona ma siłę”…

24 listopada

Tym razem spotkaliśmy się w restauracji Mołdawska & Ujazdowska, którą prowadzi nowy członek naszego klubu, firma MoVin Sp. z o.o. Grono klubowiczów powiększyło się zresztą nie tylko o nich, było więc to spotkanie także okazją do uroczystego wręczenia naszych klubowych certyfikatów nowym członkom naszego klubu.

grudzień

Nie od dziś wspieramy działania Fundacji Spełnionych Marzeń. Fundacji, która tym co robi po prostu nam zaimponowała. Jej nazwa już sporo wyjaśnia ale dodać trzeba koniecznie o jakie, a właściwie o czyje marzenia chodzi. To marzenia dzieci, chorujących na nowotwory. Ta diagnoza nie oznacza dziś na szczęście wyroku śmierci. Dzięki postępowi medycyny, dzięki wysiłkom lekarzy większości z nich udaje się powrócić do zdrowia. Ale niestety wciąż nie wszystkim. Dla wszystkich jednak oznacza to trudne chwile, długie, niełatwe leczenie. Fundacja pomaga im przez nie przejść. Pomaga wywołać uśmiech na ich twarzach, pomaga – co jeszcze ważniejsze – uwierzyć w siebie.

6 – 11 grudnia

Bracia Bartłomiej (lat 23) i Tobiasz (lat 17) Boralowie reprezentowali Polskę na XX World Memory Championships, które odbyły się grudniu w Guangzhou (u nas lepiej znanym jako Kanton) w Chinach. I choć w Polsce od pięciu już lat są organizowane zawody krajowe, a polscy zawodnicy są notowani w rankingach międzynarodowych (dzięki braciom Boralom także), to na mistrzostwach świata Polska była reprezentowana po raz pierwszy. Co więcej, nasz debiut na mistrzostwach wypadł naprawdę dobrze. Wyjazd i pobyt polskiej reprezentacji, dodajmy, był możliwy dzięki Europejskiemu Forum Przedsiębiorczości, natomiast nasz klub był jej oficjalnym opiekunem.

29 listopad

Galę wręczenia nagród w zorganizowanym przez Naczelną Organizację Techniczną konkursie Laur Innowacyjności poprzedziła konferencja ściśle związana tematem z konkursem, zatytułowana „Od POMYSŁU przez PATENT do WDROŻENIA”. A uświetnił występ znakomitego tenora Iwo Orłowskiego, mecenasa naszej klubowej akademii muzyki. Objęliśmy nad tym wydarzeniem patronat.

18 listopada

Forum, którego organizatorem jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, to mimo rosnącej konkurencji wciąż jedno z najważniejszych wydarzeń dla tego sektora. Już to, że odbyło się po raz siedemnasty, podkreśla jego wagę. Wiodącymi tematami Forum były w tym roku finanse i innowacyjność. Tradycyjnie też Forum towarzyszyła gala konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku, inaczej jednak niż w latach poprzednich rozpoczęła ona, a nie zakończyła Forum. W tym roku odbywało się ono pod patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, dołączając do grona wydarzeń nim objętych, co też zresztą świadczy o jego wadze. A klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości już po raz czwarty objęły nad tym wydarzeniem patronat medialny.

17 listopada

W czwartek na Zamku Królewskim w Warszawie wręczone zostały statuetki konkursu EuroCertyfikat 2011. Na miejsce uroczystości wybrano największą i najbardziej reprezentacyjną z zamkowych sal, salę Balową. Uroczystą galę poprzedziła konferencja poświęcona roli instytucji otoczenia biznesu w obliczu zbliżającej się do nas kolejnej fali światowego kryzysu. Objęliśmy to wydarzenie naszym klubowym patronatem już po raz czwarty.  

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu