administrator
10 kwietnia

Ten filmowy hołd dla ofiar tragedii w Smoleńsku przygotował Krystian Herncisz. Widzimy na nim to, jak na wieść o tej tragedii zareagowaliśmy. Jak się zachowaliśmy. Jak nas ta chwila zjednoczyła w bólu...

wspieramy

Składając rozliczenie podatkowe możemy zadecydować o wsparciu 1% swojego podatku dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy, by wybrać jedną z podanych niżej fundacji. Każda robi coś bardzo ważnego. Wszystkie pomagają dzieciom, ale każda inaczej. Nie konkurują ze soba, chyba że chodzi o nasze dla nich wsparcie. Nie wskażemy, która z nich bardziej jest tego godna, naszym zdaniem wszystkie zasługują na to jednakowo. Wszystkie też staramy się wspierać jako klub nie tylko przy tej okazji. 

patronat

Rozpoczęła się kolejna, piąta już edycja Międzynarodowego Konkursu EuroCertyfikat. Konkursu z roku na rok cieszącego się coraz większym zainteresowaniem. W którym nagradza się firmy wyróżniające się na tle konkurencji sprawną organizacją, jakością oferowanych produktów i usług oraz nienaganną opinią. W którym mogą też startować instytucje medyczne i urzędy. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji tego prestiżowego konkursu nie zabrakło również naszych klubowiczów. Liczymy, że tak będzie i w tym roku. Tak, jak w zeszłym roku, objęliśmy też nad konkursem jako klub patronat.

9 kwietnia

Do wzięcia udziału w tym seminarium zorganizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Networking zaprosiła nas Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Przekonaliśmy się, że warto było z tego zaproszenia skorzystać, ponieważ dawka praktycznej wiedzy, którą zdobyliśmy, każdemu przedsiębiorcy na pewno się przyda. 

8 kwietnia

Tematem konferencji, na którą zostaliśmy zaproszeni przez  Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Instytut Psychologii PAN mógł nas zaskoczyć. Psychologia i ekonomia? A może, jeśli się trochę nad tym zastanowić – zaskoczyć nie powinien wcale?  Konferencję otworzył osobiście prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Michał Kleiber.

31 marca

Konferencję zorganizowały Business Center Club i Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka oraz fundacją Leszka Balcerowicza FOR. Już samo to określa jej wagę. Wzięliśmy w niej udział (reprezentowała nas prezes Barbara Jończyk) i poparliśmy w imieniu członków klubu przyjęty na jej zakończenie apel.

29 marca

Temat tej konferencji, którą zorganizował nasz klubowicz, Fundacja Edukacji Ekonomicznej,  zainteresował większość naszych członków. Konsultatywa, to coś więcej niż znane nam konsultacje społeczne będące wysłuchaniem opinii ale bez dopuszczenia do realnego współdecydowania... Była też mowa o konkretnych jej zastosowaniach w praktyce i to na krajowych przykładach.

26 marca

Po raz kolejny zaprosiliśmy na MaskaFashionNight, na cykliczną imprezę do Maski, nad którą jako klub objęliśmy patronat. Pokaz mody był itym razem nny niż zwykle, gdyż był to pokaz bielizny… Bo bielizna też może być modna bądź nie.

22 marca

To było zaproszenie tylko dla Pań. Dla naszych klubowiczek. Zaprosiliśmy je w pierwszy dzień wiosny do salonu piękności Milord w Alei Waszyngtona na Saskiej Kępie (jednego z pięciu w Warszawie). Zaprosiliśmy, aby wiosnę przywitały jeszcze piękniejsze.

18 marca

Z Kubą Jakubczykiem, opiekunem naszego klubu podróżnika, już raz się spotkaliśmy. Wtedy opowiadał nam o wyprawie na najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro. Teraz miał zdać relację z wyprawy na najwyższy szczyt Ameryki, Aconcaguę. Wyprawy, na którą w bagażach podróżników wyruszyła także nasza klubowa flaga. Liczymy jednak, że wkrótce nadarzy się okazja wybrać się z Kubą Jakubczykiem gdzieś wspólnie. Niekoniecznie od razu na najwyższy szczyt któregoś z kontynentów, cel postawimy sobie chyba (na początek przynajmniej) skromniejszy, choć w przyszłości, kto wie?

15 i 16 marca

Na tym seminarium Lewiatan Business Angels dowiedzieliśmy się kim są aniołowie biznesu i jak można skorzystać z ich pomocy. Bo ich pomoc naprawdę może nam się przydać.

9 marca

Na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie” zaprosił nas jej organizator Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W czasie spotkania zostały poruszone tematy nas też jako klub interesujące, bo propagowanie społecznej odpowiedzialności biznesu zapisaliśmy wśród naszych klubowych celów. Ten akurat temat mógł się nam wydawać  nieco egzotyczny ale czy słusznie?

7 marca

Klub Integracji Europejskiej wraz z Akademią Stylu i Piękna oraz klubem Arco zaprosił wszystkie zaprzyjaźnione z nami panie na nieco wcześniejsze obchody Dnia Kobiet. Niedziela była bowiem na tak dużą imprezę znacznie lepszym dniem niż poniedziałek. Zorganizowaliśmy ją pod hasłem „jestem kobietą”. Cały wieczór świętowaliśmy u naszego klubowicza Arco, gdzie jest nie tylko wielka dwupoziomowa kręgielnia, ale całe centrum bowlingowo-eventowo-konferencyjne. My zajęliśmy cały górny poziom kręgielni. Frekwencja dopisała. Wśród tych, którzy z zaproszenia skorzystali była też (co nas szczególnie cieszy), spora grupa klubowiczów i przyjaciół naszego klubu.

4 marca

Zostaliśmy zaproszeni na międzynarodową konferencję, którą zorganizował nasz partner, polski thinktank demosEUROPA – Centrum Strategii Europejskiej wspólnie z ambasadą Danii. W rzeczywistości tytuł konferencji był nieco dłuższy: Społeczeństwo informacyjne i e-administracja w epoce cyfrowej. Doświadczenia Danii i Polski.

17 lutego

Na nasze klubowe warsztaty zaprosiliśmy do Warszawy, do Centrum Konferencyjnego PCC na Kopernika, a poprowadził je nasz klubowy ekspert ds. środków unijnych, Grzegorz Jaworski z Q1 Group. Dotyczyły najpopularniejszego, cieszącego się największym zainteresowaniem wśród starających się o unijną pomoc przedsiębiorców działania 1.5 rozwój przedsiębiorczości.

13 lutego

Razem z tymi klubowiczami, którzy skorzystali z naszego zaproszenia bawiliśmy się na Rancho pod Bocianem. To właśnie miejsce wybraliśmy razem z Basią Jończyk, aby spędzić ostatnią sobotę karnawału i był to naprawdę dobry wybór !

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu