administrator
1 lutego

Było to pierwsze seminarium dla przedsiębiorców nimi zainteresowanych zorganizowane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w tym roku. Izba prowadzi Regionalny Punkt Informacyjny udzielający przedsiębiorcom pomagający przedsiębiorcom w uzyskaniu pomocy publicznej (tematyka zakreślona jest więc szerzej ale to seminarium dotyczyło właśnie środków unijnych). Objęliśmy nad nim jako klub patronat.

29 i 30 stycznia

Warszawski salon Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI (nasz klubowicz!) obchodził swoje pierwsze urodziny i można powiedzieć, kończył wiek niemowlęcy. Obchodził je urządzając dni otwarte, w ramach których można było skorzystać za darmo z wybranych zabiegów oraz konsultacji. Gośćmi byli stali klienci salonu, członkowie naszego klubu oraz mecenasi naszych klubowych akademii. Był tort, szampan i nie tylko…

26 stycznia

Na pierwsze w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do zaprzyjaźnionego klubu Maska. Tego wieczoru klub był tylko do naszej dyspozycji. Zanim jednak zaprosiliśmy wszystkich gości do stołu, a potem na parkiet, oficjalnie imprezę rozpoczeliśmy wręczeniem certyfikatów naszym klubowym ekspertom. Wręczyła je prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości Barbara Jończyk

21 stycznia

Zaprosił nas w czwartkowy wieczór klub Maska, gdzie impreza się odbyła oraz osobiście Mariusz Pujszo, redaktor Gentlemana, miesięcznika dla prawdziwych mężczyzn (którzy, jak wiadomo, gentlemanami być muszą). Były, jak co miesiąc wybory, Miss Gentlemana. A skoro karnawał, to był i czas na tańce. I na tym wcale nie koniec atrakcji…

16 stycznia

Tegoroczna Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu odbyła się 16 stycznia w Teatrze Wielkim w Warszawie. Gości gali zaszczycili swoją obecnością prezydent Lech Kaczyński, premier Donald Tusk oraz Jerzy Buzek, były premier, od niedawna przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Klub Integracji Europejskiej reprezentowała nasza Pani prezes Barbara Jończyk.

14 stycznia

Konferencja zorganizowana przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych była przeznaczona dla pracodawców i… to pytanie było do nich było skierowane. Punktem wyjścia była prezentacja obszernej publikacji opartej między innymi na wykonanych na jej zlecenie przez TNS OBOP badaniu grupy ośmiuset przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw na Mazowszu. I część obszerniejszego projektu badawczego na razie ograniczonego do Mazowsza ale w zamierzeniu mającego mieć charakter ogólnopolski. Zresztą nawet i teraz wnioski płynące na przykład z tego raportu możemy w dużym stopniu traktować jako odnoszące się nie tylko do Mazowsza.

7 stycznia

Rok 2010 został ogłoszony Rokiem Chopinowskim. W tym roku wypada dwusetna rocznica urodzin tego najwybitniejszego polskiego kompozytora (a także wielkiego wirtuoza). Jego oficjalną inaugurację stanowił koncert chińskiego pianisty Lang Langa w Filharmonii Narodowej, gdzie wystąpił on 7 stycznia z towarzyszeniem chóru i orkiestry.

Wigilia

Wszystkim naszym Klubowiczom oraz Przyjaciołom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i owocnych kontaktów biznesowych na forum klubu składa Barbara Jończyk z całym zespołem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości.

15 grudnia

Unia celna tych trzech państw wejdzie w życie już w lipcu przyszłego roku (czyli za niewiele więcej niż pół roku). Porozumienie o jej zawiązaniu podpisano dwa lata temu, a w listopadzie tego roku w Mińsku podjęto ostateczne decyzje. Temat seminarium zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, do udziału w którym zostaliśmy zaproszeni, należał zatem do tych naprawdę gorących.


10 grudnia

Na klubowej Wigilii spotkaliśmy się w tym samym miejscu, co w zeszłym roku. W Centrum Kompetencji Administracji i Edukacji Elektronicznej przy Kopernika. Tam, gdzie ta boczna uliczka na moment dołącza do grona głównych warszawskich arterii stanowiąc łącznik pomiędzy Świętokrzyską a Tamką.

7 grudnia

Nad tym szczególnym pokazem mody objęliśmy jako klub honorowy patronat. Szczególnym, bo jako modele wystąpiły gwiazdy ekranu i estrady oraz dzieci, podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń ALADYN, byli pacjenci oddziałów onkologicznych warszawskich szpitali.

2 grudnia

Wyobraźcie sobie salę kinową zapełnioną przez same kobiety… Oprócz pokazu filmu była też prezentacja kalendarza ZODIACUS z udziałem gwiazd autorstwa Sebastiana Skalskiego (gwiazdy miały pojawić się tak na kartach kalendarza, jak i zupełnie realnie). Nad tym niezwykłym wieczorem w Kinotece w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki objęliśmy jako klub patronat. 

1 grudnia

Główny giełdowy rynek jest często ze względu na liczne obowiązki nakładane na obecne na nim firmy za trudny dla małych lub dopiero debiutujących firm. Dla nich Giełda Papierów Wartościowych zorganizowała dwa lata temu rynek NewConnect. Cykl dziesięciu seminarów odbywających się w różnych miastach Polski miał go nam przybliżyć. Warto dodać, że autoryzowanym doradcą na tym rynku jest nasz klubowicz, firma PKF Consult.

27 listopada

Andrzejkowy wieczór w Masce połączony był z pokazem kolekcji mody Ewy Godun. Nie zabrakło też tradycyjnych andrzejkowych atrakcji, jak lania wosku i wróżb…

27 listopada

Do restauracji ToBaYa zaprosiliśmy na ostatnie już tym roku kojarzenie ofert, tradycyjną klubową imprezę, będącą okazją do przedstawienia naszych firm i ich oferty. Znalezienia kontrahentów i znalezienie partnerów, z którymi będziemy mogli nawiązać współprace gospodarczą. Oraz oczywiście do poznania się.

26 listopada

Po raz kolejny Gentleman, miesięcznik dla prawdziwych mężczyzn (którzy jak wiadomo gentlemanami być muszą), zaprosił nas na wybory swojej Miss Miesiąca. Do Maski na Krakowskim Przedmieściu, gdzie w czwartkowy wieczór wybory tradycyjnie się odbyły. Przypomnijmy jeszcze, że jako klub objęliśmy nad tą cykliczną imprezą patronat.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu