Gospodarka Szwajcarii ma się wciąż dobrze mimo wysokich kosztów pracy i bardzo wysokiego kursu franka, a zawdzięcza to innowacyjności, w której od lat przoduje. Polska też chce być innowacyjna, a więc pojawia się okazja do wymiany doświadczeń. Co być może (i najlepiej by tak było) zaowocuje też realną współpracą.
Aktualne propozycje szkoleń na kwiecień, maj i czerwiec. Ich organizator, specjalizująca się w doradztwie gospodarczym i audycie finansowym firma, jest członkiem naszego klubu praktycznie od początku. 130 specjalistów, biura w 7 miastach i ponad dwadzieścia już lat obecności na rynku. Szkolenia to tylko jeden z obszarów ich działalności, ale są tym skuteczniejsi, że posiadaną teoretyczną wiedzę wspierają praktycznym doświadczeniem. Dlatego warto skorzystać, a do tego dla członków klubu 20% zniżki!
Mimo daty to nie żart, ma to być to najlepsza impreza wnętrzarska w mieście, łącząca w nowatorskiej formule design z biznesem. Pierwszego dnia, w piątek wieczorem, spotkanie ponad 400 osób z branży (często to osoby, które przestały odwiedzać zwykłe targi), plus „kameralna” kawiarniana atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Inny, otwarty charakter będzie miał drugi dzień. Zaproszeni zostaną wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu i wnętrzarstwa. W sobotę organizatorzy spodziewają się nawet 2000 gości poszukających zarówno inspiracji, jak i gotowych rozwiązań.
Szkolenie, zorganizowane przez Platformę Produktów i Usług opisano w trzech krokach, z których najważniejszy jest ten trzeci: odwrócenie procesu sprzedaży, czyli niech klient zabiega o ciebie. Poprowadzą je Marcin Juchniewicz oraz Mateusz Mrozowski, autor książki „Sprzedaż jest sexy, albo nie ma jej wcale”.
Podczas drugiego w tym roku spotkania naszej klubowej Akademii Kultury i Sztuki baleriny spoglądały na nas nie tylko z obrazów Agaty Mikulskiej-Sienkiewicz, ale i tańczyły pomiędzy nami. Świetny, choć krótki koncert dała też obdarzona operowym głosem Anna Maria Adamiak. Tradycyjnie już zorganizowaliśmy spotkanie akademii w hallu gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub i gdzie wciąż można oglądać wystawę.
IX Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”, zorganizowana przez Urząd Patentowy RP. Ta strona jego działalności jest raczej mało znana, a przecież powinna. Warto dodać, że wśród tych, do których zaproszenie do udziału w konferencji jest skierowane, na pierwszym miejscu wymieniono przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
Konferencja została zorganizowana we współpracy z Ministerstwem Energii i ma być z jednej strony próbą podsumowania konsekwencji dla Polski szczytu klimatycznego COP 21 w Paryżu, jak i służyć wyciągnięciu praktycznych wniosków dla naszej własnej polityki w tej dziedzinie.
Tym razem szczególnie polecamy to poświęcone kontraktom długoterminowym. Ich organizator, specjalizująca się w doradztwie gospodarczym i audycie finansowym firma, jest członkiem naszego klubu praktycznie od początku. 130 specjalistów, biura w 7 miastach i ponad dwadzieścia już lat obecności na rynku. Szkolenia to tylko jeden z obszarów ich działalności, ale są tym skuteczniejsi, że posiadaną teoretyczną wiedzę wspierają praktycznym doświadczeniem. Objęliśmy te szkolenia naszym klubowym patronatem, dla członków klubu 20% zniżki!
Jubileuszowe forum powinno być wyjątkowe (choć właściwie każde jest wyjątkowe), postanowiono więc poświęcić je gwiazdom legendarnego „Podwieczorku przy mikrofonie”. Dla Andrzeja Płonczyńskiego, który zasiadał tam przy fortepianie będzie to benefis 60-lecia jego występów na scenie. Ale pojawi się nie tylko on. Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza, którzy nas zapraszają, za stworzenie Forum uhonorowaliśmy trzy lata temu nagrodą specjalną Pereł EuroTurystyki.
Po raz już trzeci zmierzyliśmy się w rywalizacji o puchar Prezesa Klubu w Arco, u naszego członka, w największej warszawskiej kręgielni. Po zaciętej rywalizacji trofeum trafiło w ręce Pawła Supryna z firmy Sitech, który odebrał je osobiście z rąk Barbary Jończyk.
Fujitsu to jedna z wiodących firm branży ITC i ma ambicje nie tylko znajdować rozwiązania, ale i kreować trendy. Dlatego także warszawski przystanek światowego tourne Fujitsu to będzie coś więcej niż tylko prezentacja aktualnej oferty koncernu, choć tę też oczywiście poznamy. To będzie spotkanie z najnowszą technologią, która ma za zadanie wspomóc człowieka.
Czyli Międzynarodowe Targi Techniki i Opakowań odbędą się na terenie Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Zakres tematyczny targów obejmuje przy tym nie tylko same opakowania, ale i wszystko, co się z tym wiąże. Rozciągając się z jednej strony na maszyny do pakowania, a z drugiej po wyposażenie magazynów, logistykę i wreszcie recycling. Zatem o opakowaniach będzie się można dowiedzieć tam wszystkiego (będzie też część konferencyjna).
Aktualna oferta szkoleń PKF Polska. Uaktualniliśmy listę organizowanych przez nich i objętych patronatem naszego klubu szkoleń PKF Polska, które już po raz kolejny polecamy klubowiczom. I nie tylko im! Dodatkową zachętą niech będzie przysługujące nam prawo do 20% zniżki!
W piątek i sobotę warszawski Salon Audi Krotoski - Cichy oraz Portal Ludzi Sztuki zapraszają nas wspólnie na Dni Otwarte, dzięki tej współpracy mają one mieć niezwykły charakter.