administrator
19 marca

To nie było pierwsze spotkanie z Peterem Pulawskim i winem. Pierwsze było to przed świętami i stało się ono inspiracją, by zorganizować razem z naszym klubowiczem kolejne. I nie jedno ale cały cykl spotkań, będący podróżą przez świat dobrego wina. Przystanek pierwszy: Europa. Tu podróż zaczniemy.

12 marca

Temat tej debaty zorganizowanej z okazji dziesiątej rocznicy przystąpienia Polski do NATO i sześćdziesiątej rocznicy samego sojuszu wyglądał na prowokację, ale tak nie było. To było po prostu pytanie, na które staraliśmy się sobie odpowiedzieć. Ważne pytanie i dlatego zachęcaliśmy do skorzystania z zaproszenia do udziału w tej debacie, które od organizatorów, jako klub, otrzymaliśmy.

8 marca

Odszedł ten, który dokonał pierwszego przeszczepu serca w Polsce. Umarł tak, jak chciał, nie w szpitalu w domu, w otoczeniu rodziny po dwóch latach nieskutecznych jak się okazało zmagań z chorobą.

3 marca

Polacy czytają amerykańską literaturę, Amerykanie polską. Polacy w oryginale, Amerykanie w tłumaczeniu. Inauguracja tegorocznej edycji konkursu odbyła się w Bibliotece Publicznej m. st. Wareszawy na Koszykowej. Fragmenty tekstów czytali  między innymi amerykański ambasador w Warszawie Victor Ashe i dziennikarz Newsweek Polska Filip Łobodziński, który wystąpił jako prowadzący. Słowo wstępne wygłosił dyrektor Biblioteki Michał Strąk (Biblioteka była organizatorem polskiej edycji konkursu).

2 marca

Po raz kolejny w klubowy poniedziałek zaprosiliśmy na kręgle do  Arco. Ustala się już stała lista uczestników. Ci którzy przyjdą, przychodzą i po raz kolejny. A pozostali – no cóż, nie przestaniemy przekonywać. I kusić !

1 marca

Firma Olsen obchodzi w tym roku pięćdziesięciolecie działalności na rynku odzieżowym. Bo w ogóle firma ma już ponad sto lat i działa do dziś nie tylko na tym rynku ale i na takich mniej medialnych. Pięćdziesięciolecie uczcić wypada, więc spodziewać się można było (mimo kryzysu), że pokaz jej wiosenno-letniej kolekcji będzie miał odpowiedni rozmach, nie będzie taki zwykły. I te oczekiwania – od razu to napiszmy – nie zostały zawiedzione. Dodajmy, że byliśmy jako klub oficjalnym partnerem organizatorów tej imprezy.

27 luty

Zostaliśmy zaproszeni na interesującą międzynarodową konferencję będąca podsumowaniem prowadzonej od zeszłego roku kampanii informacyjnej, poświęconej zagrożeniom, jakie stanowią genetycznie zmodyfikowane organizmy dla środowiska przyrodniczego.

26 luty

W ramach naszej klubowej Akademii Dobrego Stylu po krótkiej przerwie znów zaprosiliśmy do Maski. Na MaskaFashionNight. Swoją nową kolekcję wiosenno-letnią zaprezentowała Nina Nowak.

podsumowanie

Otrzymaliśmy list od organizatorów międzynarodowego konkursu EuroCertyfikat 2008, zawierający podziękowania dla patronów Gali, która towarzyszyła rozdaniu nagród w tym konkursie (w tym gronie i my jako Klub się znaleźliśmy) oraz listę jego laureatów, wśród których, na co chcemy zwrócić szczególną uwagę, znalazło się też dwóch członków naszego Klubu: firma Natalia Gold Józefa Czerniejewskiego oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sokołowie Podlaskim. Zamieszczamy ten list w całości.

14 luty

Tego dnia było wiele walentynkowych imprez, my zaprosiliśmy klubowiczów na walentynkowy bal charytatywny Lionsów, który zorganizowaliśmy wspólnie z Lions Club Warszawa Syrena.

10 luty

Na konferencję, w której udział wzięli wicepremierzy Polski, Waldemar Pawlak i Szwecji, Maud Oloffson zaprosił nas na Foksal nasz partner demosEuropa Centrum Strategii Europejskiej. Aby spełnić wymagania pakietu klimatycznego, do czego się zobowiązała, Polska musi dużo u siebie zmienić. Zarówno jeśli idzie o ograniczenie emisji dwutlenku węgla, jak i zwiększenia udziału źródeł odnawialnych. I o tym właśnie było.

4 luty

W ramach klubowej Akademii Dobrego Stylu odwiedziliśmy salon firmy Fozailoff w Hiltonie. Na wyprawę w świat brylantów zabrał nas jej właściciel, Yosef Fozailoff.

2 luty

Po raz kolejny spotkaliśmy się na kręglach w Arco. I było… super. Bo to zabawa dla każdego. Każdy może wygrać i każdy może przegrać. No, są mistrzowie… Ale my mistrzów nie lubimy. Żadna z nimi zabawa!

27 stycznia

W tej należącej do członka naszego Klubu restauracji już rok temu gościliśmy. Jest niezwykła nie tylko przez to, że płaci się w niej raz, przy wejściu i potem jemy ile chcemy. Takich restauracji w Warszawie parę jest. Niezwykłe jest to, że prócz gotowych dań możemy sami pobawić się w kucharza. Specjalnością BABALU jest smażenie. Ale o tym, co będzie smażone decydujemy my. My wybieramy mięso, my wybieramy dodatki i sos. W samym smażeniu już wyręczają nas kucharze, nikt nam nie karze też zmywać. Zachęca do kulinarnych eksperymentów ? Zachęca ! Trudno było nie skorzystać.

10 stycznia

XVIII już Wielka Gala Business Center Club odbyła się tradycyjnie w warszawskim Teatrze Wielkim. Jest ona okazją do wręczenia nagród Liderów Polskiego Biznesu przyznawanej najlepszym firmom spośród swojego grona.

wspieramy

Zbliża się czas kiedy musimy zdecydować co zrobić z naszym 1% podatku. Komu go przekazać, kogo wesprzeć?

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu