administrator
7 stycznia

Rok 2010 został ogłoszony Rokiem Chopinowskim. W tym roku wypada dwusetna rocznica urodzin tego najwybitniejszego polskiego kompozytora (a także wielkiego wirtuoza). Jego oficjalną inaugurację stanowił koncert chińskiego pianisty Lang Langa w Filharmonii Narodowej, gdzie wystąpił on 7 stycznia z towarzyszeniem chóru i orkiestry.

Wigilia

Wszystkim naszym Klubowiczom oraz Przyjaciołom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i owocnych kontaktów biznesowych na forum klubu składa Barbara Jończyk z całym zespołem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości.

15 grudnia

Unia celna tych trzech państw wejdzie w życie już w lipcu przyszłego roku (czyli za niewiele więcej niż pół roku). Porozumienie o jej zawiązaniu podpisano dwa lata temu, a w listopadzie tego roku w Mińsku podjęto ostateczne decyzje. Temat seminarium zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, do udziału w którym zostaliśmy zaproszeni, należał zatem do tych naprawdę gorących.


10 grudnia

Na klubowej Wigilii spotkaliśmy się w tym samym miejscu, co w zeszłym roku. W Centrum Kompetencji Administracji i Edukacji Elektronicznej przy Kopernika. Tam, gdzie ta boczna uliczka na moment dołącza do grona głównych warszawskich arterii stanowiąc łącznik pomiędzy Świętokrzyską a Tamką.

7 grudnia

Nad tym szczególnym pokazem mody objęliśmy jako klub honorowy patronat. Szczególnym, bo jako modele wystąpiły gwiazdy ekranu i estrady oraz dzieci, podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń ALADYN, byli pacjenci oddziałów onkologicznych warszawskich szpitali.

2 grudnia

Wyobraźcie sobie salę kinową zapełnioną przez same kobiety… Oprócz pokazu filmu była też prezentacja kalendarza ZODIACUS z udziałem gwiazd autorstwa Sebastiana Skalskiego (gwiazdy miały pojawić się tak na kartach kalendarza, jak i zupełnie realnie). Nad tym niezwykłym wieczorem w Kinotece w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki objęliśmy jako klub patronat. 

1 grudnia

Główny giełdowy rynek jest często ze względu na liczne obowiązki nakładane na obecne na nim firmy za trudny dla małych lub dopiero debiutujących firm. Dla nich Giełda Papierów Wartościowych zorganizowała dwa lata temu rynek NewConnect. Cykl dziesięciu seminarów odbywających się w różnych miastach Polski miał go nam przybliżyć. Warto dodać, że autoryzowanym doradcą na tym rynku jest nasz klubowicz, firma PKF Consult.

27 listopada

Andrzejkowy wieczór w Masce połączony był z pokazem kolekcji mody Ewy Godun. Nie zabrakło też tradycyjnych andrzejkowych atrakcji, jak lania wosku i wróżb…

27 listopada

Do restauracji ToBaYa zaprosiliśmy na ostatnie już tym roku kojarzenie ofert, tradycyjną klubową imprezę, będącą okazją do przedstawienia naszych firm i ich oferty. Znalezienia kontrahentów i znalezienie partnerów, z którymi będziemy mogli nawiązać współprace gospodarczą. Oraz oczywiście do poznania się.

26 listopada

Po raz kolejny Gentleman, miesięcznik dla prawdziwych mężczyzn (którzy jak wiadomo gentlemanami być muszą), zaprosił nas na wybory swojej Miss Miesiąca. Do Maski na Krakowskim Przedmieściu, gdzie w czwartkowy wieczór wybory tradycyjnie się odbyły. Przypomnijmy jeszcze, że jako klub objęliśmy nad tą cykliczną imprezą patronat.

26 listopada

Rozdanie nagród w tym prestiżowym międzynarodowym konkursie odbyło się w tym roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Poprzedziła je konferencja „Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw?” zorganizowana w ramach Europejskiego Programu Promocji Jakości. Zarówno nad konkursem, jak i nad konferencją objęliśmy jako klub patronat.

24 listopada

Na konferencję zaprosił  nas Puls Biznesu i większość naszych klubowiczów z zaproszenia skorzystało bo temat jest naprawdę ważny. I często bywa piętą Achillesa polskich przedsiębiorstw. Oczywiście są wyjątki ale to nie wyjątki czynią regułę. Można się jednak na nich (i od nich) uczyć.

20 listopad – 6 grudzień

Na jego ścianach powstanie wyczarowany jego pędzlem bajkowy podwodny świat. By to miejsce nie było dla dzieci tak smutne, przerażające. Zimne. To, że to już setny szpital świadczy, że nie jest to żaden artystyczny eksperyment. Zrozumieliśmy już, że takie szpitale być powinny. Maciej Kot w przekonaniu nas do tego ma niemały udział. Dziecięce jury (to najtrudniejsze!) wystawiło mu szóstkę! A my nie pierwszy raz wspieramy jego akcję.

10 listopada

Tak, jak się można było spodziewać, tegoroczne forum było dużym wydarzeniem. Towarzyszyła mu i towarzyszy od początku uroczystość wręczenia nagród w konkursie Lider Przedsiębiorczości Roku i związana z nią gala. Obu stuknęła równa piętnastka i właściwie od tego można by tę relację zacząć. Dodajmy jeszcze, że objęliśmy nad nim jako klub patronat.

30 października

Znów zaprosiliśmy do Maski ale tym razem miało być zupełnie inaczej, bo diabelsko.  I było. Mroczna atmosfera, mroczna, szatańska czyli po prostu koszmarna muzyka (tak, jak napisano w zaproszeniu), i jeszcze pokaz gotyckiej (a więc pasującej) kolekcji mody Bernadety Pawlik.

22 października

W ramach akademii dobrego stylu zaprosiliśmy na spotkanie w klubowym gronie do butiku Ani Tyborskiej Ozimskiej na ulicę Ordynacką. W butiku można kupić kreacje dwóch znakomitych polskich projektantek, Teresy Wojnickiej i Violi Śpiechowicz oraz ekskluzywne torebki marki Joanna Maxham.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu