administrator
2 grudnia

Wyobraźcie sobie salę kinową zapełnioną przez same kobiety… Oprócz pokazu filmu była też prezentacja kalendarza ZODIACUS z udziałem gwiazd autorstwa Sebastiana Skalskiego (gwiazdy miały pojawić się tak na kartach kalendarza, jak i zupełnie realnie). Nad tym niezwykłym wieczorem w Kinotece w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki objęliśmy jako klub patronat. 

1 grudnia

Główny giełdowy rynek jest często ze względu na liczne obowiązki nakładane na obecne na nim firmy za trudny dla małych lub dopiero debiutujących firm. Dla nich Giełda Papierów Wartościowych zorganizowała dwa lata temu rynek NewConnect. Cykl dziesięciu seminarów odbywających się w różnych miastach Polski miał go nam przybliżyć. Warto dodać, że autoryzowanym doradcą na tym rynku jest nasz klubowicz, firma PKF Consult.

27 listopada

Andrzejkowy wieczór w Masce połączony był z pokazem kolekcji mody Ewy Godun. Nie zabrakło też tradycyjnych andrzejkowych atrakcji, jak lania wosku i wróżb…

27 listopada

Do restauracji ToBaYa zaprosiliśmy na ostatnie już tym roku kojarzenie ofert, tradycyjną klubową imprezę, będącą okazją do przedstawienia naszych firm i ich oferty. Znalezienia kontrahentów i znalezienie partnerów, z którymi będziemy mogli nawiązać współprace gospodarczą. Oraz oczywiście do poznania się.

26 listopada

Po raz kolejny Gentleman, miesięcznik dla prawdziwych mężczyzn (którzy jak wiadomo gentlemanami być muszą), zaprosił nas na wybory swojej Miss Miesiąca. Do Maski na Krakowskim Przedmieściu, gdzie w czwartkowy wieczór wybory tradycyjnie się odbyły. Przypomnijmy jeszcze, że jako klub objęliśmy nad tą cykliczną imprezą patronat.

26 listopada

Rozdanie nagród w tym prestiżowym międzynarodowym konkursie odbyło się w tym roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Poprzedziła je konferencja „Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw?” zorganizowana w ramach Europejskiego Programu Promocji Jakości. Zarówno nad konkursem, jak i nad konferencją objęliśmy jako klub patronat.

24 listopada

Na konferencję zaprosił  nas Puls Biznesu i większość naszych klubowiczów z zaproszenia skorzystało bo temat jest naprawdę ważny. I często bywa piętą Achillesa polskich przedsiębiorstw. Oczywiście są wyjątki ale to nie wyjątki czynią regułę. Można się jednak na nich (i od nich) uczyć.

20 listopad – 6 grudzień

Na jego ścianach powstanie wyczarowany jego pędzlem bajkowy podwodny świat. By to miejsce nie było dla dzieci tak smutne, przerażające. Zimne. To, że to już setny szpital świadczy, że nie jest to żaden artystyczny eksperyment. Zrozumieliśmy już, że takie szpitale być powinny. Maciej Kot w przekonaniu nas do tego ma niemały udział. Dziecięce jury (to najtrudniejsze!) wystawiło mu szóstkę! A my nie pierwszy raz wspieramy jego akcję.

10 listopada

Tak, jak się można było spodziewać, tegoroczne forum było dużym wydarzeniem. Towarzyszyła mu i towarzyszy od początku uroczystość wręczenia nagród w konkursie Lider Przedsiębiorczości Roku i związana z nią gala. Obu stuknęła równa piętnastka i właściwie od tego można by tę relację zacząć. Dodajmy jeszcze, że objęliśmy nad nim jako klub patronat.

30 października

Znów zaprosiliśmy do Maski ale tym razem miało być zupełnie inaczej, bo diabelsko.  I było. Mroczna atmosfera, mroczna, szatańska czyli po prostu koszmarna muzyka (tak, jak napisano w zaproszeniu), i jeszcze pokaz gotyckiej (a więc pasującej) kolekcji mody Bernadety Pawlik.

22 października

W ramach akademii dobrego stylu zaprosiliśmy na spotkanie w klubowym gronie do butiku Ani Tyborskiej Ozimskiej na ulicę Ordynacką. W butiku można kupić kreacje dwóch znakomitych polskich projektantek, Teresy Wojnickiej i Violi Śpiechowicz oraz ekskluzywne torebki marki Joanna Maxham.

19 października

Niezwykły kalendarz z gwiazdami i niezwykła impreza będąca jego premierą z udziałem tychże gwiazd. Kalendarz stworzył Sebastian Skalski, nazywany Almodóvarem polskiej fotografii, a uwiecznione w jego kalendarzu gwiazdy uległy magicznej metamorfozie. Premierze kalendarza towarzyszył koncert jednej z nich, Izabeli Trojanowskiej (wystąpiła z zespołem Mafia), była to nie jedyna a jedna z wielu atrakcji tej imprezy, nad którą jako klub objęliśmy mecenat.

18 października

Ćwierć wieku minęło od męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. Ta śmierć, poszukiwania sprawców i ich proces wstrząsnęły ówczesną Polską. Pchnęły, choć nie od razu, na drogę do wolności. Jednym uświadomiły, jak daleko mogą się posunąć. Innym, o obowiązku wytrwania na drodze, którą sami obrali.

16 października

Nie oparliśmy się zaproszeniu redaktora Gentlemana. Właściwie to nie wypadało, by nas tam nie było. Zaproszeni byli oczywiście też wszyscy klubowicze.

5 października

Tym razem spotkaliśmy się w Arco w dość skromnym gronie, co nie oznacza, że bawiliśmy się źle. Wprost przeciwnie. A kto nie był, niech żałuje !

2 października

Skoro już byliśmy w Radomiu (przyjechaliśmy tam na inauguracje roku akademickiego w Radomskiej Szkole Wyższej), to postanowiliśmy odwiedzić drugiego naszego klubowicza: KK Studio. To przecież przy tej samej ulicy!

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu