administrator
7 grudnia

Już we wtorek zapraszamy do Ristorante Capriccio na ostatnią w tym roku kawę z ekspertem, będzie też pyszne śniadanie i zorganizujemy wzorem poprzedniego spotkania klubowy Biznes Mixer. Kolejna okazja na udany networking (czyli do nawiązania użytecznych biznesowych kontaktów) będzie 17 grudnia podczas spotkania, które organizujemy wspólnie z członkami naszego klubu, Viccan i Let US Grow w Different, restauracji w ciemności, ale tym razem światła będą chyba wyjątkowo włączone. Dla klubowiczów wstęp bezpłatny! Do listy polecanych prezentów dołączamy drugie (rozszerzone!) wydanie książki „Kot, jaki jest, każdy widzi” Izabeli Jarskiej, członka zespołu redakcyjnego magazynu przedsiębiorcy@eu. Dla wszystkich miłośników kotów i nie tylko dla nich! Przypominamy też inne propozycje naszych klubowiczów, bo jest ich więcej. Mamy jedną, póki co propozycję sylwestrową, dodajemy do niej zaproszenie na Galę Operowo-Operetkową w Warszawskim Domu Technika w pierwszy dzień nowego już roku. Nasz klubowicz, organizator akcji Bezpiecznie na Nartach, której czwarta już edycja odbędzie się na Podhalu, ma atrakcyjną ofertę dla jej sponsorów. I choć myśleliśmy, że Warsaw Economic Hub za tydzień zamknie sezon konferencyjny, dodajemy jeszcze zaproszenie od Business Centre Club na seminarium szkoleniowe poświęcone pracowniczym planom kapitałowym, które odbędzie się 19 grudnia. Mamy też pierwszą propozycję na nowy rok, ale na Kongres 60 Milionów będziemy musieli się udać na Florydę. Gratulacje dla członka naszego klubu, Marcina Paździora, wyróżnionego jako „Twórca Luksusu” podczas 9. Gali Luksusowych Marek Roku! A co poza tym? Dziś rozpoczyna się festiwal Watch Docs (na wszystkie seanse wstęp bezpłatny), a jutro rozbłyśnie świąteczna iluminacja Warszawy!

30 listopada

Zaczniemy oczywiście od zaproszenia na Barbórkę, bo ta nasza klubowa już w poniedziałek! Wszyscy klubowicze są zaproszeni! A nasza solenizantka, założycielka klubu, Basia Jończyk przypomina o swojej prośbie, by zamiast kwiatów kupić jej książki dla dzieci, które będzie można nabyć na stoisku diamentowego członka klubu, Wydawnictwa Martel. Trafią one potem do chorych onkologicznie dzieci, podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Oczywiście możecie kupić u nich także książki dla swoich dzieci, bo Mikołajki już za kilka dni! Propozycji na prezent znajdziecie w ofertach naszych klubowiczów więcej. W Mikołajki zapraszamy też na nietypowe, bo online, spotkanie Klubu Podróżnika, którego mecenasami są Travel Architects. I przypominamy o jutrzejszym spotkaniu w Warszawie z podróżnikiem i zdobywcą Everestu, Piotrem Śliwińskim! Za tydzień kolejne, ale już w Krakowie. Jesteśmy jako klub partnerem obu tych wydarzeń. Warto zapolować na okazje w restauracjach Amrit Oriental Food, członka premium klubu. Mamy też pierwszą propozycję sylwestrową, też od członka premium klubu, restauracji Avangarda. Kończy się festiwal Grand Off, ale przed nami ciągle to co najciekawsze. Jeszcze dziś pełnometrażowy rodzynek w jego programie, a w poniedziałek pokaz nagrodzonych filmów. Na wszystkie seanse wstęp wolny! Kończy się też już sezon konferencyjny. W środę dwa spotkania, które mogą zainteresować poszukujących rynku zbytu dla swoich towarów i usług. Pierwsze poświęcone rynkom Rosji, Białorusi i Kazachstanu, należącym do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. I drugie, poświęcone zamówieniom publicznym organizacji międzynarodowych, takim jak ONZ, OECD czy NATO. I tradycyjnie kończący konferencyjny sezon Warsaw Economic Hub z debatą byłych ministrów finansów.

 

A w naszym kąciku prawnym Ewa Bednarek-Wojtal z Kancelarii Prawnej Bednarek-Wojtal i Wspólnicy pisze o tym razem o zmianach w prawie dotyczących przedawnienia.

23 listopada

Zaczniemy oczywiście od zaproszenia na tradycyjną klubową Barbórkę, na imieniny założycielki naszego klubu, Basi Jończyk. Uwaga, wyprzedzimy wszystkich i obchodzić będziemy Barbórkę dzień wcześniej! I jeszcze raz zachęcamy do wybrania się z nami na klubowy wyjazd do egipskiej Hurgady w lutym, by uciec przed mrozami i z Robertem Oskwarkiem oduczyć się narzekania. Uruchamiamy kącik prawny, nasza klubowiczka, Ewa Bednarek-Wojtal z Kancelarii Prawnej Bednarek-Wojtal i Wspólnicy pisze o nowej instytucji w polskim prawie, jakim jest zarząd sukcesyjny. Piszemy o spotkaniu z podróżnikiem i himalaistą Piotrem Śliwińskim (jesteśmy jako klub partnerem tego wydarzenia), które zostanie jednak zorganizowane nie tylko w Krakowie. Wcześniej, 1 grudnia, przyjedzie on do Warszawy, ale o tym w następnym newsletterze. Na spotkanie Klubu Podróżnika, ale tym razem online, zapraszają nas jego mecenasi, Travel Architects. Sporo ciekawych ofert od klubowiczów wymagających uważnego przejrzenia. Warto zwrócić uwagę na świąteczną propozycję Izabeli Kopeć, która przygotowała płytę z kolędami. Na prezent (i nie tylko) można nabyć nalewki z oferty premium Nalewek Staropolskich albo cydr z Cydrowni. Ekologiczny sklep internetowy LivCol.pl opisuje dwa produkty ze swojej oferty. Aż trzy propozycje ma dla nas Amrit Oriental Food, członek premium naszego klubu. Do wyjazdu w styczniu na narty w Dolomity namawia nas Prevalue Cooperative Owners, diamentowy członek naszego klubu, a w marcu do Andory zaprasza Travel Architects. Przypominamy też niektóre wcześniej zamieszczane oferty, w tym ofertę Warszawskiego Domu Technika, diamentowego członka naszego klubu, w którym można wynająć sale konferencyjne i biura. Już w środę premiera monodramu z Katarzyną Pakosińską w głównej (i jedynej) roli. W sprzedaży internetowej zostało już tylko kilka miejsc. Warto zwrócić uwagę na seminarium poświęcone sklepom internetowym (już w środę) i konferencję zorganizowaną w czwartek przez Radę Dialogu Społecznego, poświęconą zamówieniom publicznym. 4 grudnia odbędzie się na giełdzie konferencja poświęcona pracowniczym planom kapitałowym. A już w poniedziałek startuje Grand OFF, międzynarodowy festiwal krótkiego metrażu, wstęp wolny!

16 listopada

We wtorek zapraszamy na kawę z ekspertem, spotkamy się u Rysia na Rysiej by porozmawiać o świątecznym dress codzie, urządzimy też świąteczny business mixer. Jeszcze raz zachęcamy na wyjazd w lutym do gorącej Hurgady, gdzie będziemy się oduczać narzekania i integrować w klubowym gronie. Jedzie z nami też prezes Barbara Jończyk! A w weekend dwa wydarzenia objęte patronatem naszego klubu magazynu przedsiębiorcy@eu, które polecamy: Akademia Kobiet (są jeszcze bilety!) i wernisaż naszej klubowiczki, Magdaleny Mag Woźniak. W środę kolejne wydarzenie objęte naszym wspólnym patronatem, jubileuszowe, zorganizowane po raz dziesiąty Targi Fleet Market, które odbędą się w zrewitalizowanych pofabrycznych halach dawnego FSO, przekształconych w Global Expo, kolejne centrum targowo-kongresowe na mapie Warszawy. Polecamy też czwartkową konferencję poświęcona zbliżającemu się szczytowi klimatycznemu COP24 w Katowicach. Nie zabrakło oczywiście ofert klubowiczów, świąteczne przyjęcie możemy zorganizować wraz z Odkupieniem Win, naszym diamentowym członkiem lub Warsem, członkiem premium klubu. Wydawnictwo Martel, diamentowy członek klubu, proponuje nam książkę jako pomysł na prezent i jeszcze, specjalnie dla nas, 30 proc. rabat przy zakupie. Pitty Style, również diamentowy członek naszego klubu, przypomina, że jeśli chcemy zdążyć z zakupem u nich garnituru lub smokingu na miarę przed świętami i otrzymać koszulę gratis, to czas na jego zamówienie mamy tylko do środy. A kolejny klubowicz, Salon Milord, zaprasza nas na kurs makijażu. I jeszcze dwie propozycje na weekend, które polecam. Kończący się już 16. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej, na wszystkie seanse wstęp jest wolny. Oraz 36. Międzynarodowy Festiwal Bardów, bardziej znany jako OPPA. W sobotę półfinał, a w niedzielę finał części konkursowej i tu również wstęp jest wolny!

9 listopada

20 listopada zaprosimy na kolejną kawę z ekspertem, na której spotkamy się u Rysia (to od nazwy ulicy Rysiej, przy której się mieści), w lokalu członka naszego klubu. Więcej szczegółów w osobnym mailu, ale już teraz zapiszcie sobie datę w kalendarzu Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w naszym klubowym wyjeździe integracyjno-szkoleniowym do egipskiej Hurgady, razem z prezes Barbarą Jończyk, bo ona też jedzie! Organizujemy go wspólnie z Robertem Oskwarkiem, który oduczy nas narzekania, ale program szkoleń jest znacznie obszerniejszy, będzie też czas na relaks. Już wczoraj rozpoczął się objęty naszym i magazynu przedsiębiorcy@eu patronatem medialnym festiwal Sputnik nad Polską, opisujemy nasze pierwsze wrażenia. Dziś na kolację i spektakl Krakowskiego Teatru Komedia zapraszają nas dwaj członkowie naszego klubu, restauracja Avangarda wraz z Warszawskim Domem Technika NOT. Jutro do Torunia na konferecje zaprasza nas klubowicz, Vital Trading. W czwartek i piątek jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych roku, 3. Kongres 590 w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce, magazyn przedsiębiorcy@eu jest partnerem medialnym. W piątek rozpoczyna się również dwudniowa 4. Akademia Kobiet, którą wspólnie z magazynem objęliśmy patronatem medialnym. Wspólnie objęliśmy patronatem wystawę, na której wernisaż zaprasza nas 17 listopada nasza klubowiczka, Magdalena Woźniak. Zachęcamy też do udziału w Kongresie Innowacyjnej Gospodarki, który odbędzie się już we wtorek. I piszemy o tym, gdzie można się wybrać podczas długiego weekendu w Warszawie. Na jutrzejszy koncert na stadionie Narodowym wejściówek już nie dostaniemy, ale możemy się wybrać na żołnierski piknik do Muzeum Wojska Polskiego (to już jutro), w niedzielę na rodzinny piknik zaprasza nas kancelaria premiera, wybrać się też możemy na odbywający się na Krakowskim Przedmieściu festiwal Niepodległa, a wieczorem na wielki pokaz fajerwerków nad Wisłą. Podajemy także adres strony, gdzie takich propozycji znajdziemy więcej. A w poniedziałek rozpoczyna 16. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej, dużo ciekawych filmów, także fabularnych, a na wszystkie seanse wstęp wolny! To jeszcze nie wszystkie nasze propozycje, zamieszczamy też oferty klubowiczów!

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu