administrator
23 kwietnia

Zaczniemy od Gali Akademii Dobrego Stylu. Składamy już zaproszenia i to ostatni moment, by dołączyć do grona partnerów tego medialnego wydarzenia i by Wasze logo tam się znalazło!  I oczywiście 13 maja widzimy się wszyscy na gali w Warszawskim Domu Technika! A już w tę sobotę zapraszamy na Taneczną Galę Mistrzostw Polski w hotelu Ossa pod Rawą Mazowiecką, której jako klub jesteśmy partnerem, oczywiście w roli widzów! Jesteśmy też partnerem Kongresu Nowoczesnej Gospodarki, który odbędzie się 10 maja, tak, jak nasza gala, w Warszawskim Domu Technika. Jeszcze raz też zachęcamy do wzięcia udział w spotkaniu z członkami misji gospodarczej z Ukrainy, które odbędzie się 17 maja w Dworze Strzyżew. 26 maja zapraszamy na show Roberta Oskwarka, które będzie miało jeszcze jednego bohatera i będzie inne niż zwykle (jesteśmy jako klub partnerem tego wydarzenia).  Jesteśmy też partnerem 1. Gali Branży IT i jest to zaproszenie, by odbyć nostalgiczną podróż w przeszłość, do jej początków, 20-30 lat wcześniej. Nie zabraknie ofert od klubowiczów, w tym oferty WARS, Członka Premium Klubu, który proponuje organizującym przyjęcia z okazji chrzcin i komunii swoje usługi cateringowe, a członkowie klubu mogą liczyć na 10% rabatu, oferty Mazurkas Catering 360⁰, który ma dla nas specjalną ofertę piknikową (a przed nami długi majowy weekend) i kolejnej oferty od CARSED, autoryzowanego dealera Seata. Zachęcamy też do udziału w seminarium biznesowym Polska – Sri Lanka. I nie możemy nie napisać o sukcesie PKF, członka naszego klubu, który potwierdził swoje miejsce w czołówce firm audytorskich kraju w rankingu przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, zajmując w łącznej klasyfikacji siódme miejsce.

12 kwietnia

Już w niedzielę zapraszamy na Akademię Golfa do Sobieni Królewskich, dla klubowiczów udział jest bezpłatny i uważamy, że trudno oprzeć się temu zaproszeniu, bo zapowiada się piękna rześka pogoda! Przypominamy tylko o wymogu wcześniejszego potwierdzenia obecności! Też w niedzielę kolejny wernisaż w ramach naszej klubowej Akademii Kultury i Sztuki. A za tydzień zapraszamy na Galę Mistrzostw Polski w modern balet i top dance w hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej, której jako klub jesteśmy partnerem. 17 maja odbędzie się w Dworze Strzyżew spotkanie z przedstawicielami ukraińskiego biznesu (i dziennikarzami czołowych tamtejszych mediów), które warto wykorzystać do nawiązania kontaktów biznesowych. Przypominany o naszym klubowym wyjeździe integracyjno-szkoleniowym do Turcji. A także majowym Kongresie Nowoczesnej Gospodarki, którego jako klub jesteśmy partnerem oraz o nowym terminie najbliższych szkoleń z języka angielskiego. Nowe oferty przesłali nam CARSED, który prezentuje kolejny model SEAT’a i Goldenmark, który ma dla nas propozycję prezentów z okazji komunii (klubowicze mogą liczyć na rabat). Jeśli mamy powody, warto skorzystać z oferty renomowanej kliniki Wolmed. Zamieszczamy też ofertę arcywygodnych szwedzkich łóżek Hästens. Dwie propozycje na ten weekend już podpowiedzieliśmy, ale mamy ich więcej. Już w dziś restauracja Avangarda wraz z Krakowskim Teatrem Komedia zapraszają nas do Warszawskiego Domu Technika NOT na kolejną teatralną kolację, więcej piszę o tym na stronie magazynu przedsiębiorcy@eu. Tak, jak o Festiwalu Best Off w kinie Luna, gdzie zaprezentowane zostaną najlepsze zeszłoroczne filmy polskiego kina niezależnego (wybieram się!). I o XIII - oby nie pechowych, bo ciekawie się zapowiadających – Warszawskich Dniach Rodzinnych, naszymi pociechami zajmą się między innymi naukowcy z Politechniki. Oraz o Orlen Warsaw Marathon, którego uczestnicy przebiegną przez Warszawę w niedzielę. Też w niedzielę Izabela Kopeć zaprasza nas na wykonanie „Stabat Mater” jednego z geniuszy epoki baroku, Giovianniego Battisty Pergolesiego. Śpiewakom towarzyszyć będą muzycy grający na instrumentach z epoki. Zaczniemy jednak od Gali Akademii Dobrego Stylu, na którą zapraszamy już 13 maja do Warszawskiego Domu Technika NOT. To też okazja do wypromowania swojej firmy i odebrania podczas tego wyjątkowego wydarzenia statuetki Ambasadora Biznesu...

5 kwietnia

Zaczniemy od klubowych warsztatów z Robertem Oskwarkiem, bo to już w czwartek, a ich temat powinien zainteresować każdego z nas. Bo umiejętność autoprezentacji potrzebna jest każdemu. Przypominamy o Gali Akademii Dobrego Stylu, do niej mamy jeszcze trochę czasu, ale decyzji, by wykorzystać ją do swojej promocji i zostać Ambasadorem Dobrego Stylu nie należy odkładać. A za tydzień zapraszamy na bezpłatną Akademię Golfa do Sobieni Królewskich. Po raz kolejny zachęcamy do udziału w naszych klubowych wyjazdach szkoleniowo-integracyjnych do Maroka i Turcji. Zamieszczamy terminy kolejnych kursów angielskiego z Leszkiem Cytawą. Piszemy o Kongresie Nowoczesnej Gospodarki, którego jesteśmy partnerem. Carsed zachęca nas do nabycia nowego Seata Arony, Seat to jedna z trzech marek obok Škody i VW, których jest autoryzowanym dealerem. Kolejna propozycję inwestycji w złoto i diamenty ma dla nas Goldenmark. Zamieszczamy ofertę Warszawskiego Domu Technika, który proponuje nam wynajem sal konferencyjnych i powierzchni biurowej. Zapraszają nas też na trwająca tam wystawę obrazów „Ziemia Święta”. To jeszcze nie wszystkie propozycje naszych klubowiczów.

A co poza tym? W ten weekend polecamy Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka w praskim Koneserze. W następny Best Off Festiwal, podczas którego zaprezentowane zostaną najlepsze filmy polskiego kina niezależnego nagrodzone na zeszłorocznych festiwalach oraz Warszawskie Dni Rodzinne.

29 marca

Znamy już datę XI Gali Akademii Dobrego Stylu. To duże wydarzenie medialne, a zatem też okazja, którą warto wykorzystać do promocji swojej firmy lub marki zostając Ambasadorem Dobrego Stylu! Przypominamy o dwóch zagranicznych wyjazdach z naszym klubem. Jeszcze w maju integracyjny wyjazd do Maroka, a w październiku znów z Robertem Oskwarkiem oduczać się będziemy narzekania, tym razem w Turcji! Wciąż też można zapisać się na jego warsztaty z wystąpień publicznych, czyli nauczyć się, jak zostać władcą sceny (dla klubowiczów specjalna cena). Ksenia Alpern zachęca nas do skorzystania z coachingu biznesowego. Wars, w którego restauracji niedawno organizowaliśmy kojarzenie ofert gospodarczych, ma dla nas wielkanocną ofertę cateringową i 10 proc. rabatu dla klubowiczów. Dwie warte zainteresowania wiosenne oferty ma dla nas MCC Mazurkas, możemy zorganizować konferencję u nich bądź skorzystać z usług Mazurkas Catering 360⁰. A już jutro rozpoczyna się II Forum Viccan’a, którego jesteśmy partnerem, dla klubowiczów na pierwszy dzień specjalna cena (szczegóły w newsletterze)! Drugi dzień wypełnią organizowane przez Klub Inteligencji Finansowej (też członka naszego klubu) warsztaty Business Excavator, a kolejne warsztaty Klub Inteligencji Finansowej organizuje za tydzień w Gdyni. I to jeszcze nie wszystkie nasze propozycje... Piszemy też o wywiadzie, którego udzieliła Gazecie Wyborczej Moniką Bierwagen, prezes JRBB czyli Cydrowni, członka naszego klubu.

22 marca

Za nami kojarzenie ofert gospodarczych, a już w przyszły czwartek zapraszamy na kawę (i lunch) z ekspertem w Sports Temple by KSW. Z Pawłem Nyklem, twórcą platformy Divideyou.com, porozmawiamy o inwestycjach w rynek senioralny. Rozpoczęły się zapisy na dwa klubowe wyjazdy zagraniczne. W maju integracyjny wyjazd do Maroka, a w październiku kolejna Akademia pod Palmami z Robertem Oskwarkiem, tym razem w Turcji. Po sukcesie poprzedniej nie martwimy się o frekwencję! Już w poniedziałek klubowiczki zaproszone są do Floriana na Super Baby. W środę i czwartek objęty naszym patronatem bardzo ważny Kongres Bezpieczeństwa Biznesu. Dwa ostatnie dni marca to II Forum Viccan’a (czyli wiedza i kontakty biznesowe), którego jesteśmy partnerem. Połączone ono będzie z warsztatami Business Excavator organizowanymi przez innego naszego klubowicza, Klub Inteligencji Finansowej. Możemy się też na nie wybrać osobno (oprócz warsztatów w Warszawie odbędą się też jutro warsztaty w Łodzi, a 5 kwietnia w Gdyni). Zamieszczamy również harmonogram kwietniowych szkoleń Centrum Edukacji PKF, które objęliśmy naszym klubowym patronatem medialnym. Ostatnie miejsca zostały na poświęcone wystąpieniom publicznym szkolenie Roberta Oskwarka (12-14 kwietnia w Józefowie), dla klubowiczów super cena! Polecamy też bezpłatne seminarium PARP poświęcone gospodarce odpadami 5 kwietnia. Talaria Resort & SPA zaprasza 30 marca na Sensual Ladies Night w saunie, a na majówkę na kilkudniowe pobyty dla wszystkich, nie tylko dla kobiet. Próbowaliście Casino Vodka podczas kojarzenia ofert? Można taką wódkę zamówić w specjalnym opakowaniu z logo swojej firmy i wręczać jako prezent wybranym klientom oraz partnerom. Zamieszczamy też bezprocentową ofertę premium wody mineralnej Jantar z Kołobrzegu. I jeszcze gratulacje dla naszego członka, grupy Krotoski-Cichy, która po raz piąty została liderem rankingu w sprzedaży nowych samochodów, jest też liderem w sprzedaży samochodów używanych!

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu