administrator
14 czerwca

26 czerwca wszystkich członków klubu zapraszamy na kolację biznesową do restauracji Florian Ogień czy Woda, naszym gościem będzie Magdalena Gorzkowska, która niecały miesiąc temu weszła bez tlenu na piąty szczyt świata, Makalu, a wcześniej zdobyła między innymi Mount Everest. Już jutro rozpoczyna się Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii, będziemy tam mieli swoje stoisko. Wciąż też można dołączyć do grona jej uczestników, dla członków klubu zniżka! W poniedziałek XXII Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza, których od lat jesteśmy partnerem, odbędą się one u naszego klubowicza, na Rancho pod Bocianem. W poniedziałek również Forum Gospodarcze Polska-Tunezja, a w środę Forum Transformacji Energetycznej. Zachęcamy też do udziału w konferencji poświęconej dostępności kredytów dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców na którą 3 lipca zaprasza nas Związek Banków Polskich, a która odbędzie się w Klubie Bankowca. Jest coś nowego, informacja o zmianach w prawie, które przygotowała dla nas Ewa Bednarek-Wojtal, partner zarządzający w kancelarii Bednarek-Wojtal i Wspólnicy oraz kolejny tax alert PKF. Nie zabrakło ofert klubowiczów. Jest atrakcyjna oferta od CARSED, autoryzowanego dealera Seata, gdzie w środę gościliśmy na śniadaniu biznesowym, kolejne niezwykłe łózko Hästens i zabieg kosmetyczny z oferty kliniki Sharley. A co ponadto? Jutro ekopiknik pod Pałacem Kultury, a za dwa tygodnie Wianki nad Wisłą i mimo, że w tym roku nie będzie pokazu fajerwerków, to może warto tam się wybrać. Przypominamy tez o naszym klubowym wyjeździe do Turcji, gdzie z Robertem Oskwarkiem oduczymy się narzekania.

31 maja

Przed nami sporo wydarzeń, w które zaangażowaliśmy się jako klub, obejmując je patronatem bądź jako partner. Do takiego zaangażowania będziemy chcieli namówić także Was, gdyż znamy już datę tegorocznych Zawodów Wędkarskich Aktorów, Mariana Łącza, których jesteśmy partnerem. Już 4 czerwca Gigacon, bezpłatna konferencja na temat IT w produkcji. 8 czerwca 1. Gala Branży IT, podczas której cofniemy się do czasów jej początków. Jesteśmy partnerem wspierającym tego wydarzenia, a rano przesłaliśmy Wam kod rabatowy uprawniający do 30% zniżki przy zakupie biletów. 11 czerwca rozpocznie się ważne, objęte naszym patronatem wydarzenie trzydniowy, XV Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych. A po nim, 13 czerwca również objęte naszym patronatem dwudniowy Kongres Business Without Limits oraz trzydniowy Kongres 60 Milionów w Berlinie (do jutra potrwa jeszcze ten w Londynie). To tylko niektóre z tych wydarzeń. Zachęcamy też do wzięcia udziału w zorganizowanym przez naszego nowego Członka Premium Kongresie Sukcesja.pl, bo temat przejęcia pałeczki w firmie powinien zainteresować niejednego z naszych członków. Dwudniowy kongres rozpocznie się już 4 czerwca i dlatego musimy o nim przypomnieć. Jak zwykle nie zabrakło w newsletterze ofert klubowiczów. Do skorzystania z oferty niemieckich win zapraszają Wielkie Wina, a jeśli to oni, to naprawdę warto! Jeśli myślimy o zorganizowaniu w czerwcu konferencji lub spotkania, warto przyjrzeć się ofercie last minute. Prezentujemy też kolejne auto z oferty CARSED, autoryzowanego dealera Seata i kolejne niezwykłe łóżko z oferty Hästens. A Klinika Sharley prezentuje kolejny zabieg medycyny kosmetycznej ze swojej oferty. Mamy też oczywiście propozycje na rozpoczynający się weekend! Kolejny newsletter za dwa tygodnie, robimy przerwę, bo musimy przygotować nowy numer magazynu przedsiębiorcy@eu.

24 maja

Tylko do 17 maja czekamy na materiały od tych, którzy nie wykorzystali jeszcze prawa do zamieszczenia reklamy w magazynie przedsiębiorcy@eu, gdyż zamykamy numer, aby móc go wydać w lipcu. Przypominamy o naszym klubowym wyjeździe do Turcji, podczas którego z Robertem Oskwarkiem znów będziemy się oduczać narzekania. Są jeszcze wolne miejsca! Z Robertem Oskwarkiem spotkać się będziemy mogli też już w niedzielę, w Dzień Matki, na specjalnym Zakaz Narzekania Show, jesteśmy jako klub partnerem tego wydarzenia! A już dziś, z tej okazji, na „Wiosenny koncert dla Mamy” zaprasza nas diamentowy klubowicz, Warszawski Dom Technika NOT. Trwa festiwal Wisła w Moskwie który jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy patronatem medialnym i nasze loga wyświetlane są podczas pokazu festiwalowego trailera (sprawdźcie!). W nadchodzącym tygodniu w Londynie kolejna odsłona również objętego naszym medialnym patronatem Kongresu 60 Milionów, globalnego zjazdu Polonii. Na spotkanie z Polonią, z polonijnymi przedsiębiorcami, zapraszamy też w czerwcu w Warszawie, podczas Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, której klub i magazyn przedsiębiorcy są partnerami strategicznymi. Jesteśmy też jako klub partnerem prestiżowej Polsko-Afrykańskiej Gali Osiągnięć Biznesowych. Oprócz tego polecamy organizowany przez naszego nowego członka premium, kancelarię Ożóg Tomczykowski, Kongres Sukcesja.pl. Polecamy też objętą naszym patronatem medialnym bezpłatną konferencję IT w Produkcji i Logistyce oraz Fujitsu World Tour, w którym udział jest również bezpłatny. Nie zabrakło ofert klubowiczów. Jest kolejne niezwykłe łóżko Hästens, klinika Sharley poleca zabiegi z użyciem oryginalnego botoxu, a Mazurkas Catering 360⁰ ma propozycję dla tych, którzy chcieliby zorganizować spotkanie w centrum konferencyjnym muzeum POLIN. A już jutro studenci Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają nas na swoje JUWenalia na Agrykolę, wystąpi między innymi Kasia Nosowska (wstęp wolny). Również jutro Święto Saskiej Kępy, gwiazdami plenerowego koncertu będą Stanisław Soyka i Kayah, a Aneta Sienicka (przedstawiać w tym gronie nie trzeba), która otworzyła lodziarnię przy Francuskiej 48 przygotowała niespodziankę dla każdego klubowicza, który ją odwiedzi!

 

A w niedzielę nie tylko Dzień Matki, ale i wybory do Parlamentu Europejskiego. Podpowiadać na kogo należy głosować nie będziemy, ale jeśli nie pójdziecie do wyborów, to wybiorą za Was! Lokale wyborcze będą czynne od 7.00 do 21.00. 

17 maja

Zaczniemy oczywiście od zaproszenia na kolejną kawę z ekspertem, w czwartek spotykamy się w Drukarni na Mińskiej by porozmawiać o tym, jak zrozumieć księgowego. Będzie też pyszne śniadanie! Nie możemy nie napisać o naszym klubowym akcencie podczas sobotniej Nocy Muzeów w Warszawie, koniecznie obejrzyjcie trailer! A zaraz po bogatym w wydarzenia weekendzie (o nich na końcu), w poniedziałek w Warszawskim Domu Technika konferencja z cyklu Prawo do przedsiębiorczości 2. A w czwartek oprócz naszej kawy z ekspertem Koktajl Kobiet Sukcesu, którego jako klub jesteśmy partnerem merytorycznym. I 6. Dzień Różnorodności. 26 maja zapraszamy na specjalny Zakaz narzekania Show z Robertem Oskwarkiem, klub jest partnerem tego wydarzenia. Też 26 maja na „Wiosenny koncert dla mamy” zaprasza nas Warszawski Dom Technika NOT. To jeszcze nie wszystkie propozycje naszych klubowiczów. Mazurkas Catering 360°zachęca nas do korzystania z ich usług podczas organizacji pikników, a MCC Mazurkas do rezerwowania już teraz sal konferencyjnych na jesienne eventy. Klinika Sharley prezentuje nowy zabieg ze swojej oferty medycyny estetycznej: miomodulację. Carsed, autoryzowany dealer marki Seat prezentuje kolejny model ze swojej oferty. Poznamy też kolejne łożko z oferty firmy Hästens – Herlewing - podobno najwygodniejsze łóżko na świecie. A teraz o weekendzie. Już dziś otwarcie ważnej wystawy w Zachęcie, w tym samym czasie odbywać się będzie po sąsiedzku koncert muzyki cerkiewnej w zborze ewangelickim na placu Małachowskiego. Dziś też pierwszy z dwóch koncertów podczas Juwenaliów na Politechnice, wystąpi Kult i Krzysztof Krawczyk. Jutro drugi, wystąpi Lady Pank! A w sobotę oczywiście Noc Muzeów! Koniecznie odwiedźcie tej nocy pałac w Wilanowie, by zobaczyć niezwykłe widowisko z udziałem Debiutantek! W niedzielę natomiast odbędzie się pierwszy w tym roku koncert chopinowski w Łazienkach, to już 60 edycja tego cyklu! A wybraliśmy tylko wydarzenia, w których udział jest bezpłatny.

10 maja

Już w poniedziałek spotykamy się na Gali Akademii Dobrego Stylu, by poznać kolejne Gracje! W maju zaprosimy też na kolejną kawę z ekspertem, 23 maja w Drukarni na Mińskiej porozmawiamy o tym, jak zrozumieć księgowego. Więcej szczegółów wkrótce, ale zapiszcie sobie już tę datę w kalendarzu. Piszemy o objętym naszym patronatem Kongresie 60 Milionów, którego kolejna odsłona odbędzie się pod koniec maja w Londynie. O również objętym naszym patronatem festiwalu Wisła, który teraz gości w Chorwacji, a potem przenosi się do Moskwy. Warto na pewno wziąć udział w organizowanej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii w dwudziestu miastach kolejnej edycji spotkań informacyjnych „Prawo do przedsiębiorczości”. Nie mogło zabraknąć oferty Warszawskiego Domu Technika, naszego partnera przy organizacji Gali. Carsed, autoryzowany dealer marki Seat prezentuje kolejny model ze swojej oferty. I pełnego innowacji łóżka Hästens 2000T, które z łatwością dopasowuje się do każdej naszej pozycji w trakcie snu (i nie tylko). Przed nami też ciekawy weekend. Przypominamy oczywiście o zaproszeniu na dzisiejszy koncert Izabeli Kopeć w Kuźni Artystycznej. Już wczoraj rozpoczęły się Juwenalia i wcale nie trzeba mieć studenckiej legitymacji, aby wybrać się na koncert. A jutro przemaszeruje przez Warszawę barwna Parada Schumana. Możemy też poświęcić ten czas na rozwój i wybrać się na organizowane przez naszego klubowicza szkolenie Business Excavator. I to jeszcze nie wszystkie nasze propozycje!

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu