administrator
12 października

Już w czwartek zapraszamy na kolejne klubowe szkolenie z Robertem Oskwarkiem, który tym razem spróbuje oduczyć nas narzekać. Niewiele też czasu zostało do jubileuszowej X Gali Akademii Dobrego Stylu, już wkrótce powinny trafić do Waszych skrzynek zaproszenia. Ale to nie wszystko! Już jutro objęty patronatem naszego klubu Bieg z Radością. W niedzielę na koncert, tym razem do Teatru Syrena, zaprasza nas klubowiczka Izabela Kopeć. W środę rozpoczyna się objęty naszym patronatem trzydniowy Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, najważniejsze wydarzenie gospodarcze w tym miesiącu, które otworzy premier Mateusz Morawiecki. W czwartek też objęty naszym patronatem Kongres Business Without Limits. W tym samym czasie odbywać się będzie w Warszawie 9. Forum Rozwoju Mazowsza. Zachęcamy do wzięcia udziału w Wielkiej Gali Nagród Wiktorii (jako klub jesteśmy partnerem organizatorów tego konkursu). I piszemy o jubileuszowej, dziesiątej już edycji Polish National Sales Awards, zachęcając do wzięcia udziału w tym prestiżowym konkursie, którego jesteśmy jako klub partnerem instytucjonalnym. Zamieszczamy ogłoszenie Goldenmark, Członka Premium naszego klubu, który poszukuje pracowników do pracy w swoim warszawskim oddziale... A na ten weekend prócz Biegów z Radością i koncertu Izabeli Kopeć polecamy Festiwal Przestrzeń Wolności i kończący się już festiwal „Lalka też Człowiek”!

5 października

Już w przyszły czwartek kolejne spotkanie z cyklu klubowicze klubowiczom - do swojej siedziby zaprasza nas Goldenmark. Natomiast 18 października zapraszamy na szkolenie, które poprowadzi Robert Oskwarek, próbując oduczyć nas narzekania! Przed nami też jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym klubowym kalendarzu - Gala Akademii Dobrego Stylu – tylko do poniedziałku można dołączyć jeszcze do grona naszych partnerów i odebrać na scenie statuetkę Ambasadora Dobrego Stylu! Piszemy o objętym naszym i magazynu przedsiębiorcy@eu patronatem Kongresie Business Without Limits i przypominamy o objętym tym patronatem wydarzeniu dużego kalibru, jakim jest Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Polecamy też objęte patronatem medialnym klubu szkolenia Centrum Edukacji PKF. Naszym patronatem obejmujemy zresztą nie tylko wydarzenia o charakterze gospodarczym. Tak, jak w poprzednich latach objęliśmy nim także filmowy festiwal Sputnik nad Polską. Dużo dzieje się w salach konferencyjnych, do listy polecanych wydarzeń dodaliśmy właśnie 9. Forum Rozwoju Mazowsza oraz Defence Summit 2018. Zamieszczamy również oferty naszych klubowiczów, a wśród nich zaproszenie do Dworu Strzyżew, gdzie przygotowano dla nas ucztę dla ciała i ducha! A już w tę niedzielę nasza klubowiczka Izabela Kopeć zaprasza nas na koncert w świątyni Opatrzności Bożej, zorganizowany dla uczczenia 40-lecia pontyfikatu Jana Pawła II. W niedzielę startuje też „Festiwal Lalka też Człowiek” - festiwal teatrów lalkowych... dla dorosłych.

28 września

Już w czwartek zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika, naszym gościem będzie Marek Pindral, autor pierwszej polskiej książki o Omanie. Jeszcze raz zachęcamy do dołączenia do grona partnerów Gali Akademii Dobrego Stylu. I wiadomość z ostatniej chwili: do grona nominowanych do statuetki Gracji dołączyła Aneta Kręglicka! Natomiast od środy do piątku (3-5.10) objęta naszym patronatem Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego. Nie można nie przypomnieć, że w połowie października czeka nas kolejne wielkie wydarzenie objęte naszym patronatem medialnym: Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Konferencję naukową organizuje klinika Wolmed. W ogóle dużo dzieje się w salach konferencyjnych. Piszemy o zorganizowanym z rozmachem na Stadionie Narodowym I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą, które zakończy koncert Anny Marii Jopek i Kroke (to jednak trochę nietypowe). Ciekawie zapowiada się Forum Młodych Przedsiębiorców, w wyraźnie zmienionej tym razem formule. A także konferencja poświęcona leasingowi i możliwościom uzyskania wsparcia ze środków unijnych, choć tematyka będzie w praktyce znacznie szersza (przedstawiony zostanie najnowszy raport na temat rynku leasingu w Polsce). A już za tydzień CopyCamp, o prawach autorskich nie tylko dla prawników (gorący temat!). Lubicie biegać? Można się już zapisywać na objęty patronatem klubu Bieg z Radością. I parę pomysłów na rozpoczynający się weekend. Ostatnie dni Festiwalu Nauki, w którego programie znajdą się propozycje dla osób w każdym wieku, ale jeśli chodzi o dzieci, to polecamy zwłaszcza odbywający się w jego ramach dwudniowy Festiwal Nauki Młodego Człowieka, o którym piszemy osobno. W sobotę przejdzie przez Warszawę w takt poloneza taneczny korowód, można się dołączyć! A kto nie pamięta kroków, może wziąć udział w organizowanych bezpośrednio przed warsztatach. Tego samego dnia wieczorem inauguracyjny koncert festiwalu Jazz Jamboree na placu Trzech Krzyży, wystąpi Leszek Możdżer!

21 września

Tylko miesiąc dzieli nas od Gali Akademii Dobrego Stylu i więcej szczegółów dla tych, którzy zechcą nas wesprzeć przy jej organizacji. Przygotowaliśmy dla nich aż cztery pakiety partnerskie. Wcześniej, bo już 4 października, zaprosimy na kolejne spotkanie naszego Klubu Podróżnika, naszym gościem będzie Marek Pindral, autor pierwszej polskiej książki o Omanie. Przypomnieć wypada o naszych patronatach, w poniedziałek i wtorek Polski Kongres Przedsiębiorczości w Poznaniu, w środę Forum Kobiet: Mój Zdrowy Dom w Warszawie (wciąż są wolne miejsca). A w czwartek na Hiszpański wieczór z SEAT-em zaprasza nas CARSED, członek premium naszego klubu (rejestracja trwa jeszcze tylko dzisiaj). Piszemy też o Biegu z Radością, który objęliśmy naszym patronatem. Polecamy, także nie prawnikom, poświęconą prawu autorskiemu konferencję CopyCamp. A co poza tym? Już dziś startuje Festiwal Nauki, a jutro Europejski Dzień Bez Samochodu...

14 września

Przed nami tydzień pełen wydarzeń! Rozpoczniemy od przypomnienia, że już w środę zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym klubowym kalendarzu - kojarzenie ofert gospodarczych. Zapraszamy wszystkich klubowiczów, bo jest to znakomita okazja do bezpośredniej prezentacji swojej firmy. Czekamy na zgłoszenia. Inną, ważną okazją do promocji firmy, z możliwością wystąpienia jako Ambasador Akademii Dobrego Stylu, będzie też kolejne nasze ważne wydarzeni - jubileuszowa, 10. Akademii Dobrego Stylu, do której zostało już niewiele ponad miesiąc – 22 października. Znów wręczymy statuetki Gracja i już teraz możemy zdradzić, że jedną z laureatek będzie niezwykła Ewa Wiśniewska!

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu