administrator
13 lipca

Za nami inauguracja Klubu Podróżnika i fantastyczne spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Dąbrowskim, który odwiedził 7 kontynentów i ponad 230 krajów. Przed nami jeszcze w lipcu objęty patronatem medialnym klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu jubileuszowy 15. Kongres Pożarnictwa. W sierpniu zapraszamy wszystkich na objętą naszym patronatem 7. OnkoOlimpiadę, zachęcamy też raz jeszcze do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy! Mamy także kilka propozycji na weekend dla tych, którzy nie wyjechali jeszcze na urlop.

6 lipca

We wtorek zapraszamy wszystkich klubowiczów na inaugurację Klubu Podróżnika i spotkanie z globtroterem Wojciechem Dąbrowskim w restauracji Florian Ogień czy Woda. Może to być inspiracja dla tych, którzy nie mają jeszcze ustalonych wakacyjnych planów, a innych może skłonić... do ich zmiany. A już dziś, ale tylko Diamentowych Członków klubu, zapraszamy na specjalnie dla nich zorganizowaną „diamentową kolację” w restauracji Odkupienie Win. Zamieszczamy też harmonogram sierpniowych i wrześniowych szkoleń Centrum Edukacji PKF, które objęliśmy patronatem. Zapraszamy na debatę poświęconą Chinom. Mamy także garść propozycji na weekend: kolejny koncert festiwalu Jazz na Starówce, zaproszenie na festiwal Strefa Ciszy w Łazienkach i na spektakl w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego na Woli. W sobotę rusza plenerowa scena Teatru Polonia na placu Konstytucji. Teatr Polonia będzie grać na placu przez cały lipiec, w poniedziałek pierwsza w tym sezonie premiera. Piszemy również Filmowej Stolicy Lata, rozkręcającym się festiwalu kina pod chmurką.

29 czerwca

Za nami Letnia Gala Przedsiębiorców, a także objęte naszym patronatem Zawody Wędkarskie Aktorów, które odbyły się na Rancho pod Bocianem następnego dnia. Ale nie jedziemy jeszcze na wakacje, w niedzielę jesteśmy zaproszeni do Dworu Strzyżew na kolejne spotkanie z cyklu klubowicze klubowiczom. Zaczniemy od zbierania czereśni, potem będzie koncert, a na koniec ognisko z kiełbaskami (piwo też będzie). W czwartek na ekskluzywne zamknięte spotkanie poświęcone prezentacji albumu ze zdjęciami Kaplicy Sykstyńskiej zaprasza nas Goldenmark. Przypominamy o objętej naszym patronatem Onko-Olimpiadzie, która odbędzie się w sierpniu. Wszystkich zapraszamy do kibicowania, ale poszukujemy też sponsorów dla tego szlachetnego przedsięwzięcia! A co poza tym? Piszemy o ciągu dalszym festiwalu Sztuka Ulicy, o rozpoczynającym się w tę sobotę festiwalu Jazz na Starówce i Filmowej Stolicy Lata, festiwalu kina pod chmurką.

22 czerwca

Już w niedzielę Letnia Gala Przedsiębiorców, a ponieważ ma ona charakter rodzinnego pikniku, więc koniecznie weźcie ze sobą dzieci! Przygotowaliśmy dla nich mnóstwo atrakcji i na pewno nie będą się nudzić. Ubierzcie się też wygodnie, by móc skorzystać z atrakcji, które przygotowaliśmy również dla Was. I nie zapomnijcie o zaproszeniach, które przesłaliśmy pocztą! Agendę przesłaliśmy w porannej wiadomości. A co poza tym? W ten weekend zaprasza nas też klubowicz, dealer Audi Krotoski-Cichy, który w Nieporęcie zaprezentuje najnowsze modele Audi i wszystkich chętnych będzie uczył podstaw żeglowania. W Hotelu Brant pod Warszawą odbędzie się objęta patronatem klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu trzecia, choć tym razem już nie Bałtowska, ale ogólnopolska Akademia Kobiet. Wśród propozycji na weekend także Wianki nad Wisłą, pierwsza część festiwalu Sztuka Ulicy i Big Book Festival. A już w poniedziałek i wtorek na kolejny trunk show szycia na miarę zaprasza nas diamentowy członek klubu, Spicco Su Misura. W następny weekend, w niedzielę 1 lipca, zapraszamy do Dworu Strzyżew na kolejne spotkanie cyklu klubowicze klubowiczom. I jeszcze dwie oferty szkoleniowe: nasza klubowiczka Barbara Sławińska organizuje szkolenie z technik pamięciowych, przypominamy też o szkoleniu organizowanym przez innego klubowicza, Roberta Oskwarka, poświęconym wystąpieniom publicznym.

15 czerwca

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Letniej Gali Przedsiębiorców i niedługo trafią do Was wysłane pocztą zaproszenia. I jeśli tego jeszcze tego nie zrobiliście, zaznaczcie sobie tę datę w kalendarzu. Zapraszamy razem z dziećmi, dla nich też przygotowaliśmy wiele atrakcji! A co poza tym? Już dziś rozpoczynają się III Międzynarodowe Targi EkoFlota. Piątek to dzień biznesowy, jutro, w sobotę dzień otwarty. Sporo dzieje się jeszcze w salach konferencyjnych. W poniedziałek gala, podczas której zostanie ogłoszony Indeks Patriotyzmu Gospodarczego, poza tym Polish-Iraqi Business & Investment Forum oraz konferencja poświęcona przyszłości gazu w Europie. We środę i czwartek objęty naszym patronatem medialnym Kongres Business Without Limits w G2Arena pod Rzeszowem. Nasz klubowicz ma propozycję dla sponsorów mającego się odbyć w połowie września Rodzinnego Pikniku Integracyjnego Zawodów Zaufania Publicznego. Warszawski Dom Technika podnosi dla nas do 25 proc. rabat przy opłatach za wynajem u nich sal konferencyjnych. Przypominamy też o ofercie na warsztaty „Władcy sceny” z Robertem Oskwarkiem. I jeszcze gratulacje dla Mikołaja Szadkowskiego, dyrektora Motortest, uhonorowanego tytułem -  Wschodzącej Gwiazdy Rynku Dealerskiego 2018. Wy też nie wahajcie się pisać, jeśli chcecie się czymś pochwalić!

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu