administrator
26 stycznia

Koncert Urszuli Dudziak
Dom Kultury Victoria zaprasza

Zmieniając nazwę i zdejmują charakterystyczny neon znad wejścia właściciel dawnej Victorii z marketingowego punktu widzenia popełnił samobójstwo, bo gdzie jest (była) Victoria to wiedział każdy tubylec, a gdzie Sofitel? Co, gdzie? Trzeba przyznać, że się w tym połapali i próbują odkręcić. W bardzo do tego sympatyczny, dowcipny sposób. I zapraszają nas na cykl koncertów w Domu Kultury Victoria, co jest oczywiście podwójnie przewrotne…


Do tego dzieją się tam teraz rzeczy same w sobie ciekawe i warte polecenia. Na koncert Urszuli Dudziak zaprasza się łatwo, nie jest to świeżo objawiony, nieznany talent. Obdarzona niezwykłą skalą głosu, świetną techniką potrafi do tego na koncertach stworzyć szczególna atmosferę. W radiu możecie posłuchać jej przeboju „Nie mam dla Ciebie miłości”, który dotarł do pierwszego miejsca na liście radiowej Trójki, co jak było, tak jest nobilitacją.

 

A więc zapraszamy! Bardzo ciekawie zapowiadają się również kolejne koncerty, ciekawa mieszanka muzyków zupełnie współczesnych i nostalgii. Pewnie nie wszyscy pójda na wszystko, ale każdy znajdzie tu cos dla siebie. Swój udział już potwierdzili: Maciej Maleńczuk &Psychodancing, Kazik & kwartet ProForma, Raz Dwa Trzy, Czerwone Gitary, Małgorzata Walewska.

 

koncert Urszuli Dudziak w Domu Kultury Victoria

 

więcej


Bilety do 80 do 250 złotych, ale dla klubowiczów mamy 10% zniżki! Dlatego prosimy osoby zainteresowane zakupem biletów o wcześniejszy kontakt mailem asienicka@efp.biz.pl lub telefonicznie 603 333 711.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu