administrator

System Rekomendacji Klubu Integracji Europejskiej

 

Klub Integracji EuropejskiejPragnąc docenić i wynagrodzić wkład naszych klubowiczów, którzy zadowoleni z naszej działalności, chcą polecać Członkostwo w Klubie Integracji Europejskiej innym firmom, postanowiliśmy uruchomić System Rekomendacji. System ten oprócz satysfakcji da klubowiczom polecającym naszą działalność, wymierne korzyści. I tak w przypadku, kiedy firma poleci naszą działalność innym firmom, otrzyma 300 zł rabatu za każdą, która podpisze deklarację i uiści opłatę członkowską. Przykładowo, jeśli firma skutecznie poleci Klub w okresie swojego członkostwa trzem innym firmom, uzyska łącznie 900 zł rabatu od rocznej opłaty za kolejny rok członkostwa w Klubie.

 

Jako organizacji biznesu przyświeca nam wiara w relacje i siłę rekomendacji. Jesteśmy przekonani, że podzielają ją również Członkowie Klubu i dlatego liczymy na to, że System Rekomendacji przyniesie korzyści zarówno Klubowi, jak i jego Członkom.

 

Zachęcamy wszystkich Członków Klubu do skorzystania z Systemu Rekomendacji i do kontaktu z Anetą Sienicką pod nr tel. 603 333 711, mail asienicka@kie.biz.pl.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu