administrator

patronat

Charity Fashion & Health Day 2016


W południe rozpocznie się część wystawowa „Charity Fashion & Health Day 2016” z udziałem producentami odzieży, zdrowej żywności oraz kosmetyków. Ważne, by wśród gości nie zabrakło przedstawicieli polskiego biznesu, a więc i nas, bo zaproszeni zostali również przedstawiciele konsularni wielu państw. Ich obecność ma stanowić wsparcie dla nawiązania kontaktów handlowych z państwami, które reprezentują. Czynnie w organizację tej części włączył się Klub Integracji Europejskiej, pod którego patronatem całe wydarzenie się dobywa.

 

Dużą atrakcją będzie na pewno prapremiera filmu „Exodus To Shanghai” nagrodzonego na festiwalu kina wojennego „Walkiria”, z udziałem jego producenta, właściciela międzynarodowej telewizji Fashion TV, Michela Adam’a, który jest też autorem scenariusza filmu. Jego premiera odbędzie się 9 listopada, kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem, w którego organizację włączyła się także fundacja Pomaganie jest trendy. Zaprezentowany zostanie również tomik „Anielskich Bajek pomagajek” Krzysztofa Gorzkiewicza. Na pokazę filmu zapraszamy o 18.00.

 

Gala, transmitowana na cały świat przez telewizję Fashion TV, Ibbs.TV oraz powstającą telewizję CalisiaTV odbędzie sali balowej hotelu bezpośrednio po prapremierze filmu (około 20.00). W programie gali znalazły się pokazy mody z udziałem gwiazd, wręczone też zostaną nagrody dla szczególnie zasłużonych w dziedzinie dobroczynności fundacji.

 

Natomiast po gali na 40 piętrze hotelu, w luksusowym klubie Panorama odbędzie się „Business After Party”, w trakcie którego potwierdzeni goście będą mogli zarezerwować również meeting z zainteresowanym inwestycjami w Polsce miliarderem polskiego pochodzenia Michelem Adam’em.  

 

kliknij, by powiększyć

 

kliknij, by powiększyć

kliknij, by powiększyć

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu