administrator

   polecamy

czytaj więcej


Wyjątkowa oferta dla członków Klubu Integracji Europejskiej! ULAN Sp. z o.o., członek Klubu Integracji Europejskiej, zaprasza do udziału w XIV Kongresie Gospodarki Polskiej 21 czerwca 2017 r. w Warszawie, na którym spodziewamy się dwustu przedstawiciel firm, samorządów, ministrów, posłów, senatorom, a nawet premierów.

 

Dla członków Klubu Integracji Europejskiej oferujemy 40 proc. rabatu, co znaczy, że udział w Kongresie kosztuje 300 zł netto od osoby.

 

Zapraszamy też do promowania Państwa Firmy na XIV Kongresie Gospodarki Polskiej, również z 40 proc. rabatu.

 

Za 300 zł netto Państwa Firma zyska tytuł Sponsora Kongresu, logo Państwa Firmy znajdzie się pod adresem:

 

http://businessnow.pl/13752,zapraszamy-na-xiv-kongres-gospodarki-polskiej-21-czerwca-2017-r.html

 

tak jak innych sponsorów oraz w papierowym programie Kongresu, Państwa Firma uzyska możliwość dołożenia Państwa katalogów czy ulotek do toreb, rozdanych uczestnikom Kongresu, roll up Państwa Firmy będzie mógł być ustawiony w sali, w której będzie odbywał się Kongres.

 

Tytuł Sponsor Kongresu da też prawo do przygotowania wspólnie z Państwa Firmą i opublikowanie artykuł w Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” w formacie A4 bez dodatkowych opłat.

 

Za kolejne 300 zł netto Państwa Firma uzyska prawo do ustawienia stoiska o wymiarach 2 m x 2 m w holu przed wejściem do sali konferencyjnej.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem info@ulan.com.pl lub telefonem 604 596 537.

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu