administrator
11 grudnia

Pokaz mody „Dzieci-dzieciom”, razem możemy więcej!
w Pałacu Kultury i Nauki spędziliśmy niezapomniane chwile

Pokaz był naprawdę niezwykły, razem z dziećmi, którym udało się wygrać ciężką walkę z rakiem na wybieg wyszły gwiazdy sceny i ekranu oraz nasze klubowiczki. Dzieci ubrane w stroje z kolekcji endo, wiodącego, polskiego producenta mody dziecięcej, a towarzyszący im dorośli w koszulkach z hasłem tegorocznej akcji, „Razem możemy więcej!”. Zorganizowaliśmy go razem z Fundacją Spełnionych Marzeń, a dzięki temu, dzieciom spełniło się jeszcze jedno ich marzenie. Nie to o wygraniu z chorobą, to zawdzięczają lekarzom i swojej wytrwałości, ale marzenie o tym, by w ich pamięci z tych lat pozostało coś więcej, niż tylko choroba i szpital. 


Pokaz mody Dzieci-dzieciom, 11 grudnia 2017 - fot. Rafał Korzeniewski


Na wybieg razem z dziećmi wyszły gwiazdy, m.in: Mateusz Damięcki, Szymon Majewski, Krzysztof Jankes Jankowski, Łukasz Zagrobelny, Piotr Zelt, Antek Smykiewicz, Paweł Stasiak, Rafał Mroczek, Tomasz Lubert czy Jarosław Jakimowicz. A także nasze klubowiczki: aktorka Laura łącz, Hanna Wnukiewicz (restauracja Florian Ogień czy Woda), Krystyna Krawczyk (restauracja Krasnodwór), Katarzyna Marcok (Mart Diamonds S.A.), Grażyna Madejczyk i Wioletta Gejer (The Queens), Justyna Sypka Abdulloh (Amrit), Urszula Porbacka (ESTELL), Anna Sowa (Sowy Słodki Świat) i Anna Szadkowska (Motortest). Klub i magazyn przedsiębiorcy@eu reprezentowała Aneta Sienicka. Magazyn razem z między innymi TVP3 oraz radiową i telewizyjną eską objął wydarzenie patronatem medialnym. Nie mogło oczywiście też zabraknąć na scenie prezesa fundacji, Tomasza Osucha. Ta wyliczanka brzmi dość sucho, lepiej obejrzeć zdjęcia, na których widać radosne, choć bywa też, że zdjęte tremą twarze dzieci. Tej tremy jednak już w ogóle w finale nie było, gdy na scenę wyszli wszyscy razem, rozległo się wielkie bum i w powietrze uniosła się chmura z konfetti.


okaz mody Dzieci-dzieciom, 11 grudnia 2017 - fot. Rafał Korzeniewski 

A przecież to nie było wszystko, bo jeszcze zaśpiewali dla nas: Sławek Uniatowski, Honorata Honey Skarbek i Antek Smykiewicz. 

A na koniec był jeszcze wyśmienity tort z logo fundacji od cukierni Sowy Słodki Świat oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez restauracje, które nas wsparły: Amrit Oriental, Restaurację Florian Ogień czy Woda, Restaurację Krasnodwór oraz Restaurację Sardynia. I wino z Taraclii od Pomowinu. Od razu podziękujemy też pozostałym sponsorom: Mart Diamonds, EstellBeauty Art i The Queens.


okaz mody Dzieci-dzieciom, 11 grudnia 2017 - fot. Rafał Korzeniewski 

I jeszcze jeden bardzo ważny punkt programu - loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na kolejne akcje fundacji, by dalej spełnić marzenia dzieci. Każdy los wygrywał, ale nie to było najważniejsze, lecz cel, któremu miały służyć zebrane w ten sposób środki.

 

A za scenerię, po raz kolejny już robiły równie niezwykłe wnętrza Pałacu Kultury, sala Ratuszowa i będąca przedsionkiem do nie sala Mikołajskiej. Dzięki zabiegom oświetleniowców nabrały one zresztą także jeszcze bardziej niezwykłego, intrygującego wyglądu.

 

Do zobaczenia za rok! Wcześniej jednak będziemy informowali o kolejnych akcjach Fundacji Spełnionych Marzeń! Bo warto je wesprzeć, bo warto być z nimi. 

 

Zachęcamy także do obejrzenia zamieszczonych w galerii zdjęć. Zdjęcia w dużym formacie można natomiast pobrać stąd.

 

 

O koszulkach z hasłem „Razem możemy więcej!” już było. Wy też możecie je założyć i włączyć się do akcji. Bo naprawdę razem możemy więcej!

 

Razem możemy więcej! Kliknij i dowiedz się, jak można pomóc?

www.endo.pl/razem-mozemy-wiecej.html

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć