administrator

  polecamy

więcej


Biznes powinien być społecznie odpowiedzialny, a jak jest, to warto się tym pochwalić. Społecznie odpowiedzialny biznes to coś więcej, a raczej coś zupełnie innego niż działalność charytatywna. Chodzi o to, by być fair wobec naszych klientów i partnerów w biznesie, o to, co robimy dla naszych pracowników i dla otoczenia w jakim działamy. Każde z tych działań może, a nawet powinno przynieść nam realną korzyść biznesową.

 

To się tak da? Da, jednym z punktów programu targów będzie zresztą wręczenia już po raz szesnasty nagród za najlepsze raporty z działań CSR, bo można to nawet raportować i są nawet wzorce, jak to robić. Warto się tym zainteresować, bo to dobra ściągawka. Naśladowanie jest dopuszczalne, a nawet wskazane! Dawkę solidnej wiedzy można też łyknąć podczas towarzyszącej targom konferencji. Wszystkich punktów programu ani nawet myślimy omawiać, zajrzyjcie na stronę wydarzenia i tam znajdziecie wszystko.

 

Zapraszamy zatem wszystkich na Stadion Narodowy, gdzie będzie można spotkać tych, którzy łyknęli już bakcyla i tych, którzy dopiero o tym myślą i nie wiedzą jeszcze, jak się do tego zabrać. Wszyscy saą mile widziani! Wstęp jest wolny!

 

Moda, jeśli można to nazwać modą, przyszła do nas z Zachodu razem z wielkimi korporacjami wchodzącymi na nasz rynek. Ale już się przyjęła. Do dziś to ciągle domena dużych firm, ale powoli dołączają też i te mniejsze. Które często to na co dzień robią i nawet nie wiedzą, że można to tak nazwać. Można, jak już napisałem, ściągać z innych, ale można też błysnąć własną inwencją i kolejnych parę fajnych przykładów na pewno na targach poznamy.

 

Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Organizatorem targ Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które było pionierem w upowszechnianiu tej idei w Polsce. Więcej informacji o targach, o programie towarzyszącej konferencji oraz przygotowanych atrakcjach znajdziecie na ich stronie.

 

www.odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

 

 

czwartek 12 kwietnia, godzina 9.00 – 17.00

Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie to jest

 

Wstęp wolny, bez potrzeby wcześniejszej rejestracji.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu