administrator

Od Diamentowego Członka Klubu

więcej


 

Drodzy Członkowie Klubu Integracji Europejskiej!

 

Wydawnictwo książkowe MARTEL z najstarszego miasta w Polsce - Kalisza zaprasza Was na zakupy wyjątkowych książek z 30% rabatem na stałe!

 

Proponujemy książki o wysokiej wartości merytorycznej dla dzieci i młodzieży. Naszym atutem są pięknie wydane baśnie, bajki, rymowanki i piosenki dziecięce. Mocną pozycję utrzymują również kolorowanki. Większość naszych publikacji zawiera dodatkowo płyty CD na których znajdują się nagrania bajek i piosenek. Równocześnie nie zapominamy o dorosłych, dedykując im atrakcyjne książki kulinarne. Wyjątkowym uznaniem cieszy się nasza seria kulinarna z przepisami Siostry Marii.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 8:00 do 16:00. Nasi sprzedawcy chętnie udzielą informacji o aktualnych promocjach oraz pomogą w doborze odpowiedniej książki do wieku czytelnika czy propozycji na prezent.

 

Rabat w wysokości -30% na zakup książek otrzymacie Państwo po zarejestrowaniu się na stronie naszej księgarni internetowej www.wydawnictwomartel.pl.

 

W kolejnym kroku prosimy o maila na adres sklep@wydawnictwomartel.pl wpisując w treści swoje dane i hasło: Rabat KIE. Tym samym przypiszemy -30% rabat na stałe o czym poinformujemy w wiadomości zwrotnej.

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu