administrator

  kawa z ekspertem

więcej


Po spotkaniu tradycyjnie zapraszamy na pyszne śniadanie!

 

środa 11 kwietnia, godzina 9.30

Restauracja AVANGARDA

Warszawski Dom Technika NOT

ul. Czackiego 3/5, gdzie to jest

 

Udział jest dla członków klubu bezpłatny, dla uczestników spoza klubu odpłatność wynosi 150 złotych od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności telefonicznie 603 333 711 lub mailem rsvp@kie.biz.pl.

 

 

Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego - receptą na trudne czasy

 

Poruszymy takie zagadnienia jak:

 

skład portfela inwestycyjnego statystycznego Polaka (oczywiście tylko tego który posada jakiekolwiek oszczędności)

 

historia metali szlachetnych i ich udział w życiu na przestrzeni wieków

 

rola złota i srebra w systemie monetarnym i jej ewolucja w czasie

 

czasy współczesne - pieniądz papierowy i elektroniczny – zagrożenia a także 

 

zalety posiadania aktywów w formie fizycznej (metali i kamieni szlachetnych, dzieł sztuki, samochodów zabytkowych, alkoholi)

 

i kilka słów na temat... kryptowalut

 

Piotr Kwiecień  

Piotr Kwiecień - ekspert Grupy Goldenmark w zakresie metali i kamieni szlachetnych klasy premium. Menedżer d/s klientów kluczowych warszawskiego Oddziału Goldenmark. Członek Zarządu E-Projekty Sp. z o.o. i współtwórca Marki EDUCOIN.PL. Przedsiębiorca, inwestor, pasjonat nowych technologii. Współwłaściciel „kopalni” kryptowalut.

 

 

Rola lidera w organizacji

 

Według różnych badań, w każdej organizacji, znajduję się od 2% do 10% osób, które mają rzeczywisty wpływ na to w jaki sposób działa organizacji. Właśnie te osoby można określić mianem liderów i to od ich postawy zależy sukces lub porażka firmy.


Lider a motywacja pracowników

 

Pracowniczy przychodzą do pracy a odchodzą od lidera. W tym powiedzeniu znaleźć możemy kwintesencję tego jak duży jest wpływ lidera na motywację pracowników. Dobry lider „wyciąga” ze swoich ludzi więcej a zły doprowadza do tego, że znikają z organizacji.


Kompetencje lidera

 

Od czego zależy to czy lider jest skuteczny czy nie? Jakie czynniki decydują o tym, że za jednymi ludzie maszerują a przeciwko innym się buntują? Co powoduje, że słuchając jednych widzisz przyszłe sukcesy a innych widmo porażki?

 

Miejsce lidera w strukturze organizacji

 

Słów lider i kierownik często używa się w sposób zamienny. Podejście, w którym nie oddziela się autorytetu formalnego od nieformalnego jest powszechne. Czy to dobrze? Czy na pewno lider to manager?

 

Łukasz Szurnicki

 

Łukasz Szurnicki

General Manager marki Symetria

 

ekonomista z wykształcenia i pasji,

zwolennik evidence based management,

entuzjasta filozofii lean enterprise i pętli pdca


Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych organizacjach. Pracowałem zarówno w przedsiębiorstwach z sektora małych i średnich firm, jak i w międzynarodowych korporacjach. Funkcje które pełniłem, pozwoliły mi poznać specyfikę różnych procesów w przedsiębiorstwie. Dzięki temu byłem w stanie nauczyć się funkcjonowania biznesu na wielu jego poziomach i w różnych miejscach organizacji.

 

kliknij, by pobrać zaproszenie w pdf

kliknij, by pobrać zaproszenie w pdf

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu