administrator
7 czerwca

Poznaliśmy Magdalenę i Marka Knycplów z LIQRISE!
Klubowicze klubowiczom

więcej


Spotkaliśmy się z nimi u innego klubowicza, w restauracji Florian Ogień czy Woda na Chłodnej, by porozmawiać z nimi o tym, jak schudnąć. Bo wielu z nas ma ten problem, statystycznie nadmierną masę ciała ma w Polsce według Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego aż 64% mężczyzn. Kobiety dbają o siebie bardziej, bo dotyczy to tylko, czy może jednak raczej aż prawie połowy (49%, według danych z 2016 roku). I chodzi też o to, by schudnąć z głową, pozbyć się tłuszczu, a nie mięśni. Pamiętać też należy o unikaniu zakwaszenia organizmu. Bo błędów popełnianych przy odchudzaniu jest też niemało, czego efektem znany efekt jojo. Ale nasi klubowicze to specjaliści od tych spraw. Dowodem jest sam Marek Knycpel, którego też ten problem dotyczył i wybór polecanej przez niego opracowanej przez wybitnych lekarzy różnych specjalności metody jest oparty o jego własne doświadczenia. Kluczem jest odpowiednia dieta, ale nie zapominajmy też o ruchu…

 

Mieliśmy też okazję poddać się badaniu analizatorem składu ciała firmy Omron, znanej choćby z produkcji aparatów do mierzenia ciśnienia. Urządzenie pozwala określić, ile mamy tego zbędnego tłuszczu, bo to, co nam przeszkadza, to tłuszcz właśnie. Tłuszcze będący nie tylko efektem przejadania się, ale i niewłaściwego trybu życia. Była okazja, by o tym porozmawiać.

 

Instytut Zdrowia i Urody LIQRISE Day SpaLiqrise to nie tylko dieta, oferta Instytutu Zdrowia i Urody LIQRISE Day Spa jest zgodnie z jego nazwą znacznie szersza, obejmuje też zabiegi SPA, rehabilitację oraz medycynę estetyczną.

 

A skoro byliśmy w noszącej podwójną nazwę restauracji Florian Ogień czy Woda nie można było nie spróbować tamtejszych pyszności, nie bacząc na skutek.

 


A na następne spotkanie z tego cyklu, którego celem jest wzajemnje poznanie sie, zapraszamy już 13 czerwca do Centrum Zdrowego Stylu Życia CUDowne Zdrowie!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć