administrator

      patronat klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu

więcej


Fundacja Spełnionych Marzeń

W dniach 23 – 26 sierpnia 2018 odbędzie się już VII edycja Międzynarodowych Igrzysk Sportowych pod nazwą „Onko- Olimpiada”, której jesteśmy od lat patronami. W tegorocznych igrzyskach tradycyjnie wezmą udział pacjenci wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce, jak również pacjenci reprezentujący Litwę, Rumunię, Węgry, Słowację, Ukrainę oraz Turcję.  W rywalizacji zmierzą się dzieci, które dosłownie otarły się o śmierć, zmagając się z chorobą onkologiczną. Udział w tej imprezie, to dla nich dowód, że oto nadszedł już czas na powrót do normalnego życia i znów zacząć spełniać swoje marzenia. Organizator, Fundacja Spełnionych Marzeń wie, jak im w tym pomóc. A my możemy ich w tym wesprzeć, do czego zachęcamy! 

 

Zbiórka funduszy: https://www.siepomaga.pl/onko-olimpiada 

 

 

Oczywiście nic tu nie dzieje się wbrew lekarzom. Dyskretnie czuwają oni nad wszystkim i są szczęśliwi, bo to także dowód na ich sukces. Bo kolejni ich mali pacjenci wracają do zdrowia. I wiedzą, jak ważne jest to dla dzieci, by uwierzyły w siebie. Uwierzyły, że są już zdrowe!

 

Na już VII OnkoOlimpiadzie spotkają się w sierpniu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Uroczyste otwarcie igrzysk, zapłonie wtedy olimpijski znicz, odbędzie się 23 sierpnia. Tradycyjnie już, wzorem swych poprzedniczek, honorowym patronatem OnkoOlimpadę objęła Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda. A w komitecie honorowym zasiądą między innymi przedstawiciele korpusu dyplomatycznego z krajów biorących udział w OnkoOlimpiadzie. Nie zabraknie wspierających OnkoOlimpiadę gwiazd, były wśród nich Daria Widawska, Anna Korcz, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Glinka, Patrycja Markowska, Anna Przybylska, Tomasz Kot, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Tomasz Kammel, Marcin Dorociński. A od lat niezmiennie ambasadorem OnkoOlimpiady jest Małgorzata Foremniak.

 

Najważniejsze są jednak dzieci. To one skupiają uwagę. Będą więc relacje w mediach, być może, jak podczas poprzedniej OnkoOlimpiady, transmisja na żywo. Ale jeśli możecie, warto przyjść i pokibicować im na miejscu. Wszyscy są zaproszeni!

 

A my po raz kolejny jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy to wydarzenie naszym patronatem!

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu