administrator

Witamy nowego Członka Premium Klubu!

więcej


 

   www.balamonte.com

 

 

BALAMONTE: KLASYCZNY WŁOSKI STYL – DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY MAJĄ WYSOKIE WYMAGANIA

 

Balamonte to salon mody włoskiej dla mężczyzn. Garnitury na zamówienie szyjemy z naturalnych surowców w cenionych na świecie włoskich szwalniach, pod okiem krawców z bogatym doświadczeniem. Wygoda, elegancja i dbałość o najdrobniejszy detal to cechy włoskiego stylu, dlatego ubierają się u nas mężczyźni, dla których świetny wygląd, dbałość o szczegół i komfort mają znaczenie. Odwiedź Balamonte, uszyjemy dla Ciebie garnitur, z którego będziesz dumny.

 

SZYJEMY GARNITURY METODĄ MADE TO MEASURE

 

Pozwala ona stworzyć garnitur o wysokim stopniu dopasowania do Twojej sylwetki. Dzięki temu nie musisz iść na ustępstwa w kwestii rozmiaru, dopasowania i ostatecznego wyglądu. Szycie metodą made to measure daje Ci możliwość daleko posuniętej personalizacji całego stroju i wielu jego dodatków.

 

WŁOSKA DOKŁADNOŚĆ

 

Doradca podczas pierwszego spotkania spyta, jak wyobrażasz sobie swój garnitur, w jakich sytuacjach będziesz go nosił. Pomaga wybrać tkaninę, z jakiej uszyty będzie Twój garnitur i zapyta o dodatki. Zdjęte z Ciebie miary dopasowuje do gotowych szablonów i wysyła je do szwalni we Włoszech, gdzie szyjemy Twój garnitur.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

 

Po kilku tygodniach zapraszamy Cię do salonu na przymiarkę i wprowadzamy ewentualne korekty. Garnitur szyty metodą made to measure poprzez dopasowanie rozmiaru i proporcji pozwala osiągnąć świetny efekt wizualny. Dlatego chętnie po niego sięgasz, wiedząc, że masz w szafie garnitur, w którym czujesz się elegancko i komfortowo.

 

Wnętrze butiku Balamonte przy Wiejskiej 11

Wnętrze butiku Balamonte przy Wiejskiej 11

 

Podczas jego otwarcia nie mogło zabraknąć Grzegorza Krychowiaka

Podczas jego otwarcia nie mogło zabraknąć Grzegorza Krychowiaka

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć