administrator

  patronat klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu

więcej


   www.akademiakobiet.pl 

 

 

Trzecia Akademia Kobiet, tym razem już nie Bałtowska, a ogólnopolska odbędzie się 23 i 24 czerwca Brant Hotelu w Majdanie pod Warszawą. Będą to dwa dni wypełnione wykładami ekspertów i to nie tylko z dziedziny biznesu, ale i zdrowego stylu życia. Swoim doświadczeniem z uczestniczkami podzielą się też znane osobowości medialne. W programie są także warsztaty tańca oraz zajęcia sportowe. Czyli propozycja dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy, a także kontaktów biznesowych.

 

Akademia Kobiet to przestrzeń do rozwoju dla kobiet. Celem wydarzenia jest motywowanie i inspirowanie uczestniczek do podejmowania wyzwań i realizowania się na wielu płaszczyznach. W spotkaniu biorą udział kobiety z całej Polski, bez względu na wiek czy wykonywany zawód, zarówno te, które już osiągnęły osobiste spełnienie, jak i te, które tego pragną. Akademia Kobiet wspiera uczestniczki w odkrywaniu drzemiącego w nich potencjału.

 

Monika LichotaJak wyjaśnia Monika Lichota, pomysłodawczymi akademii, pomysł jej stworzenia wyszedł z potrzeby serca: - Budując swoją ścieżkę zawodową często korzystałam z wiedzy przekazywanej podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy warsztatów. Postanowiłam pomóc także innym kobietom i stworzyć wydarzenie, w którym sama chętnie wzięłabym udział: z dużą dawką wiedzy, ale także przestrzenią do wymiany opinii, aktywności fizycznej, rozrywki.

 

Pierwsze dwie edycje były organizowane w Bałtowie pod nazwą Bałtowskiej Akademii Kobiet i ich celem było dotarcie do społeczności lokalnej. W praktyce wydarzenie przekroczyło już pewien punkt krytyczny i zyskało już rangę ogólnopolską, stąd nowa nazwa i nowe miejsce.

 

Wśród prelegentów trzeciej edycji akademii będą między innymi Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Hanna Bakuła, Joanna Salwa, Dominika Nawrocka, Dominika Zaborowska, Natalia Bogdan, Natalia Kościuk i Artur Sójka. A wśród poruszanych tematów znajdą się te dotyczące rozwoju osobistego, zawodowego, czerpania motywacji i budowania własnej marki. Wiadomo też kto Akademię poprowadzi, będzie to Olivier Janiak.

 

Tych dwóch dni uczestniczki nie spędzą tylko w sali wykładowej oraz na warsztatach tańca oraz zajęciach sportowych. W programie jest też wieczorna gala, która odbędzie się pierwszego dnia. A pokaz tańca w wykonaniu tancerza, choreografa i konferansjera jednej osobie, czyli Roberta Kochankabędzie zachętą do tego, by również samemu wyjść na parkiet.

 

Więcej (i szczegółowy program) na www.akademiakobiet.pl.

 

Jeśli zapiszesz się na ich newsletter, przy zakupie biletów onlineotrzymasz 40% rabat!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu