administrator
7 czerwca

Gala z okazji 25-lecia firmy PKF Consult

więcej


7 czerwca w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 25-lecia działalności PKF w Polsce. W obchodach uczestniczyło blisko ćwierć tysiąca gości, wśród zaproszonych byli przedstawiciele świata biznesu, klienci, partnerzy handlowi oraz przyjaciele firmy. Jednym z nich był prezes naszego klubu Krzysztof Jończyk. PKF Consult – co warto dodać - jest członkiem klubu od jego powstania.

 

Galę otworzyła Ewa Jakubczyk-Cały - Partner Zarządzający, która powitała wszystkich przybyłych gości, a następnie w części oficjalnej Gali każdy z partnerów spółki wygłosił przemówienie. Głos zabrało również kilku z pośród obecnych na sali gości, w tym delegaci z firm członkowskich PKF z Malty i Białorusi, a także zostało zaprezentowane krótkie wideo z wystąpieniem Christos Antoniou - Chairman PKF International Regionu EMEA.

 

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na uroczystą kolację. A krótko potem rozpoczęła się druga część wieczoru - koncert jubileuszowy, podczas którego wystąpili: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek oraz Barry Solone. Całą uroczystość poprowadził Ryszard Rembiszewski.

 

Uroczystość była zwieńczeniem jubileuszowych obchodów 25-lecia PKF Consult, który od lat pomaga swoim klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe, będąc jedną z wiodących firm audytorsko – konsultingowych w Polsce. Gala była również okazją, by podziękować im, a także partnerom biznesowym firmy za dotychczasową współpracę, wsparcie i obdarzenie zaufaniem przez te lata.

 

Ewa Jakubczyk-Cały, Partner Zarządzający PKF Consult, na Gali 25-lecia firmy 

PKF Consult to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. W Polsce PKF Consult ma biura w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Opolu i w Gdańsku. Pracuje w nich ponad 150 ekspertów: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych i certyfikowanych księgowych

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć