administrator

Twarze Biznesu, drugie wydanie!
wyjątkowa oferta dla członków klubu

więcej


Po ogromnym sukcesie i oddźwięku jaki wzbudziła I edycja dodatku „Twarze Biznesu”, zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do udziału w II edycji ogólnopolskiego projektu, który służy promocji osób zarządzających firmami oraz ich przedsiębiorstw. Za sukcesem każdej firmy stoją konkretni ludzie i właśnie takie osoby chcemy prezentować.

 

Dla naszych członków klubu mamy jak zwykle preferencyjne warunki prezentacji w dodatku.

 

Każda firma, która wypełni zgłoszenie będzie miała do dyspozycji całą stronę w dodatku, na której znajdą się:

 

- zdjęcie portretowe właściciela lub osoby zaradzającej firmą,

 

- krótka ankieta na temat tej osoby,

 

- opis zarządzanej firmy (do 500 znaków ze spacjami),

 

- logo oraz dane kontaktowe firmy.

 

Dodatek „Twarze biznesu” będzie dystrybuowany wraz z magazynem „przedsiębiorcy@eu” nr 2/2018 w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w:

 

- salonach sprzedaży prasy: Empik, Relay i Immedio w całym kraju,

- na różnego rodzaju wydarzeniach, których jesteśmy patronami medialnymi, tj.: targach, konferencjach, seminariach, galach czy kongresach a także imprezach o charakterze kulturalnym.

 

Dodatek „Twarze biznesu” jest finansowany przez administratora Klubu Integracji Europejskiej - Europejskie Forum Przedsiębiorczości. Członkowie klubu ponoszą jedynie koszty redakcyjne w wysokości 250 PLN + VAT, natomiast firmy zewnętrzne ponoszą koszt 850 PLN + VAT.

 

Odrębnie płatne są okładki, z których obecnie zostało nam trzy – II, III i IV. Pierwsza, główna okładka, została już zamówiona. Ceny okładek dla klubowiczów, jak i firm zewnętrznych są takie same (szczegóły w załączniku).

 

Ważne!

 

Liczba stron w dodatku „Twarze Biznesu” nie może przekroczyć 80 stron, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń w przypadku, gdy chętnych będzie więcej niż przewidziana objętość dodatku!

 

Materiały do „Twarzy biznesu” zbieramy do 10 sierpnia. Dodatek wraz z magazynem ukaże się na rynku we wrześniu.

 

Poniżej do pobrania formularz zamówienia, jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej wyjątkowej propozycji oraz pierwsze wydanie dodatku Twarze biznesu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z red. Anetą Sienicką: telefon 603 333 711 lub mail: asienicka@efp.biz.pl

 

formularz zamówienia (kliknij, aby pobrać)

 

kliknij, by pobrać w pdf 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu