administrator

  klubowicze klubowiczom

więcej


   www.balamonte.com

 

 

Już 22 sierpnia do salonu mody włoskiej Balamonte zaprasza nas członek premium naszego klubu. Ich propozycja to propozycja dla panów i... pań, chcących modnie odziać swoich partnerów. W ich ofercie znajdziemy szyte na miarę garnitury i wszelkie potrzebne modnemu mężczyźnie dodatki. Garnitury szyją na miarę stosując metodę made to measure (często używany jest też skrót MTM) i tu trzeba wyjaśnić nie nadążającym za współcześnie stosowana terminologią, że w takim wypadku miarę wezmą w swoim salonie w Polsce, po czym według niej zostanie uszyty garnitur w ich szwalni we Włoszech. Potem jeszcze jedna przymiarka w ich salonie i gotowe. Taka tradycyjna metoda szycia na miarę, gdy krawiec sam bierze miarę i sam szyje, nazywa się natomiast bespoke. Ale wtedy nie mielibyśmy garnituru uszytego we Włoszech, chyba, żebyśmy sami się tam wybrali. Szyją oczywiście z naturalnych materiałów, a jak to ważne to przekonał się podczas upałów każdy, kto kiedykolwiek dał się nabrać na garnitur z domieszką tworzywa sztucznego, a zwłaszcza poliestru. Oprócz garniturów mają też w swojej ofercie same marynarki i spodnie do zestawów kombinowanych. A także koszule, buty i wszelkie akcesoria potrzebne modnemu mężczyźnie. Ale o tym wszystkim opowiedzą najlepiej sami i lepiej powstrzymać się ze zbyt szczegółowymi wyjaśnieniami. A od zainteresowanych wezmą na miejscu miarę.

 

Będzie też oczywiście poczęstunek i nie zabraknie lampki wina.

 

Środa 22 sierpnia, godzina 18.00

Salon mody włoskiej Balamonte

Warszawa, ul. Wiejska 11 lokal 1

gdzie to jest

 

Udział w spotkaniu jest dla członków klubu oczywiście bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy jednak o wcześniejsze potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 

 

Klubowicze klubowiczom to cykl spotkań, których celem jest to, byśmy się lepiej poznali. Ich gospodarzami są sami członkowie klubu, którzy zapraszają nas do siebie, by pokazać swoją firmę, co robią, pochwalić się swoimi sukcesami i opowiedzieć, jakie mają plany na przyszłość. Chcemy, aby stałym punktem programu tych spotkań był wywiad na żywo z gospodarzami, pozostawiając zupełną swobodę, co do pozostałych jego punktów i przygotowanych atrakcji. 

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu