administrator

  klub patronem branżowym

więcej


   www.itfuture.pl 

 

 

TARGI IT & NOWYCH TECHNOLOGII DLA BIZNESU

 

IT Future Expo to największa impreza w formule B2B branży informatycznej, organizowana już po raz szósty. Tuż po wakacjach na Stadionie Narodowym odbędą się targi, którym towarzyszyć będzie IT Future Congress, a nawet targi pracy IT Career Summit i konferencja Twoja Kariera w IT. Tradycyjnie wręczone też zostaną nagrody IT Future Award. Wszystko w tym roku pod hasłem technologie dla biznesu. Udział jest bezpłatny, ale zaproszenie skierowane jest tylko do ludzi z branży.

 

Jeśli chcesz:

 

dowiedzieć się co napędza branżę


poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw


wymienić doświadczenia i najlepsze praktyki oraz nawiązać istotne partnerstwa

 

to wydarzenie jest dla Ciebie! Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych CIO, ludzi odpowiedzialnych za wdrażanie technologii informatycznych.

 

Dowiedz się więcej ! 

   www.liderzyit.pl

 

Ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego, IT Future Congress, podczas którego poruszone mowa będzie o najważniejszych wyzwaniach dla branży, będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów .

 

Podczas tej edycji po raz pierwszy odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Spróbują oni znaleźć odpowiedź na pytanie „Co zrobić, aby Polska dołączyła do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie?” Udział w debacie potwierdzili już między innymi Karol Okoński - wiceminister w resorcie Cyfryzacji, Piotr Czarnecki – prezes Zarządu Raiffeisen Polbank, Jacek Niewęgłowski - członek zarządu Play, Janusz Moroz – członek zarządu Innogy Polska, a także przedstawiciele Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, którzy zaprezentują przekażą swoje pomysły na to.

 

Jeśli natomiast:

 

Nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych


Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz


Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji


Zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy


Chcesz dowiedzieć się o możliwości uzyskania dotacji unijnych na wdrażanie rozwiązań informatycznych

 

To powinieneś odwiedzić strefy specjalne targów: IT Law Point, 3D & VR, IT Consulting Point oraz punktu porad w zakresie Dotacji UE na IT

 

Warto też wspomnieć o strefie dronów, która po raz kolejny znajdzie się w programie targów, gdzie ędzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują możliwości bezzałogowych statków powietrznych oraz przeprowadzą loty pokazowe!

 

Gościem Specjalnym targów będzie Przemysław Pająk, redaktor naczelny Spider’s Web, który opowie o tym, co wie o nas Facebook i Google i czy to już początek końca prywatności na świecie.

 

Podczas równolegle odbywającego się IT FUTURE CONGRESS wysłuchamy natomiast wystąpień ekspertów oraz liderów rynku na temat obecnych wyzwań branży IT.  Posłuchćc będzie można wystąpień takich fachowców, jak: Krzysztof Wykręt – CIO w Hochtief Polska, Sebastian Starzyński – prezes ABR Sesta czy Paweł Wawrzyniak – IT Architect w Nordea.  

 

IT Future Expo towarzyszą też informatyczne targi pracy, czyli IT CAREER SUMMIT, oraz kolejna konferencja,  TWOJA KARIERA W IT. I to nie koniec zapowiedzianych atrakcji. W programie imprezy także strefa 3D, gdzie zetknąć się będzie można z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również strefy relaksu, gdzie jak zwykle  będzie można skorzystać z darmowego masażu.

 

A na YouTube warto obejrzeć wideorelację z poprzedniego IT Future Expo!

 

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.itfuture.pl.


 

Udział w targach jest dla przedstawicieli branży jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny! I nie zapomnij o wymaganej odrębnej rejestracji na IT Future Congress!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu