administrator

  e-Klub Podróżnika, bo tym razem online
  Travel Architects zapraszają na świąteczne spotkanie w Mikołajki

więcej


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe, świąteczne e-spotkanie z podróżnikiem w ramach Klubu Podróżnika Travel Architects - podróże szyte na miarę. Stały bywalec amazońskiej puszczy, miłośnik szalonych wypraw, opowie o tym jaką rolę w jego życiu odegrały wyprawy do Amazonii. Jak niezmierzone lasy deszczowe, konieczność radzenia sobie samemu z dala od cywilizacji i życie wśród prawdziwie autentycznych ludzi towarzyszyły mu w odkrywaniu prawdziwego siebie i pozbywaniu się cywilizacyjnego bajzlu z głowy. Usłyszymy o różnych regionach brazylijskiej i peruwiańskiej dżungli, zwariowanych przygodach w lasach deszczowych, Indiańskiej filozofii życia, a także dowiemy się co jest konieczne, aby taką wyprawę samemu zorganizować.

 

Emil Witt – 23 lata, podróżnik, surwiwalowiec, fotograf. Od 5 lat zajmuje się eksplorowaniem zapomnianych zakątków Amazonii, pisze o tym artykuły, fotografuje i filmuje. Prowadzi też wyprawy do peruwiańskiej Amazonii jako przewodnik. A co robi w Polsce? Po lasach się przemieszcza, w międzyczasie udziela wywiadów w mediach, prowadzi dziesiątki spotkań dla szkół i bibliotek oraz warsztaty survivalowe. Codziennie zgłębia tajniki produkcji muzyczne, żeby w przyszłości koncertować. Tyle już przeżył, że mówią o nim 70-latek po przejściach. Prowadzi stronę emil-witt.com.

 

Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19, żeby uczestniczyć wystarczy wypełnić poniższy formularz LINK a potem zasiąść wygodnie o podanym czasie przed urządzeniem z dostępem do Internetu i skorzystać w linku który Państwu wyślemy.

 

Aby się wziąć udział w spotkaniu, wypełnij formularz (kliknij)

Aby się wziąć udział w spotkaniu, wypełnij formularz (kliknij)

 

 

Zapraszamy!


www.travelarchitects.pl

Travel Architects - podróże szyte na miarę 

www.travelarchitects.pl

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu