administrator

  Zapraszamy także na klubowy Biznes Mixer !

więcej


Komunikacja pomiędzy mężczyznami i kobietami w biznesie - jak skutecznie wykorzystywać różnice i osiągać lepsze wyniki?

 

Takie pytanie zadamy naszemu ekspertowi, Ewie Rogozińskiej podczas naszego ostatniego tegorocznego spotkania w tym cyklu, a potem zaprosimy do wspólnej rozmowy przy kawie w Ristorante Capriccio na Nowym Świecie. Ale będzie nie tylko kawa, przygotują tam dla nas też pyszne śniadanie!

 

Ewa Rogozińska, międzynarodowy ekspert z zakresu komunikacji międzykulturowej i etyki w biznesie, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych, trener i doradca, a także doktorantka Uniwersytetu Opolskiego. Jednocześnie praktyk 25-letnim doświadczeniem w biznesie, tłumacz przysięgły języka angielskiego i założycielka Domu Tłumaczeń Sowa.

www.rogozinska.com

 

Po pozytywnym odzewie z poprzedniego spotkania, kontynuujemy również klubowy Biznes Mixer, podczas którego zebrani klubowicze będą mieli szansę powiedzieć coś o swojej działalności i swoich potrzebach.

 

wtorek 11 grudnia, godzina 9.30

Ristorante Capriccio

Warszawa, ul. Nowy Świat 36

 

Udział dla członków klubu jest bezpłatny, dla osób spoza klubu odpłatność wynosi 150 złotych od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 

kliknij, by powiększyć 

kliknij i pobierz w pdf
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu