administrator
15 stycznia

9. Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG
polecamy

więcej


Organizowany już po raz dziewiąty przez znaną firmę audytorsko-doradczą Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się w połowie stycznia, co gwarantuje duże zainteresowanie, zarówno ze względu na brak poważniejszej konkurencji (inni dopiero zatwierdzają swoje budżety na tego typu wydarzenia), jak i pilną potrzebę ogarnięcia zmian w przepisach, które wchodzą w życie z początkiem roku. Ktoś może oczywiście zwrócić uwagę, że jest już na to trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Do udziału zaproszeni są prezesi i członkowie zarządów firm, a także kadra zarządzająca odpowiadająca za te sprawy w firmie, sam udział jest bezpłatny. Kto nie ma czasu, aby wybrać się osobiście lub jest spoza Warszawy, może wziąć udział w kongresie online, ale to również wymaga rejestracji.

 

Tematyka kongresu nie zaskakuje i zaskakiwać raczej nie ma. Będzie o obawach, lękach i trochę też nadziejach związanych z nowymi regulacjami w tych dziedzinach. Wśród poruszanych tematów znajdą się zmiany w podatku VAT, tu ma być prościej (taka była deklaracja), ale czy jest? Będzie o podatku CIT, pojawi się temat cyfryzacji. To akurat powinno się podobać, ale diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach. Nowym tematem, bo to rzecz w ogóle nowa, są pracownicze plany kapitałowe, dotyczyć one będą w tym roku tylko większych firm i to dopiero od lipca. I temat w zasadzie obowiązkowy, ceny transferowe (laicy, nie martwcie się, jeśli nie wiecie o co chodzi, to pewnie was nie dotyczy). To jeszcze nie wszystko, warto zajrzeć do programu. I zdecydować się szybko, zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 4 stycznia.

 

więcej: www.kpmg.com/pl/kongresKPMG

 

wtorek 15 stycznia, godzina 9.15 – 15.30

Hotel Hilton, Warszawa ul. Grzybowska 63

gdzie to jest

 

Udział w kongresie jest bezpłatny, wymaga jednak potwierdzenia przez organizatora. Zgłoszenia dokonuje się wypełniając formularz online.

 

Rafał Korzeniewski

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu