administrator

  Wesprzyj Fundację będącą członkiem klubu !

więcej


Rozlicz 1% podatku z programem PITax.pl dla OPP, wspomóż seniorów!

 

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych narzędzi, w których umieściliśmy nasz numer KRS, dzięki czemu 1 % Państwa podatku trafi bezpośrednio do Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Pro Seniore”.

 

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością – system, który wskaże i podpowie, jak można obniżyć podatek. Numer KRS naszej organizacji wpisany został do formularzy i wersji instalacyjnej programu. Zapraszamy do skorzystania z narzędzi zamieszczonych na stronie dedykowanej Fundacji "Pro Seniore": 

 

www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000250527 

 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych (IWOP) w ramach projektu PITax. pl dla OPP.

 


www.proseniore.pl

www.proseniore.pl

 

 

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego*.

 

* Obowiązek informacyjny zgodnie z Rozporządzeniem Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie zamieszczenia informacji przez organizację pożytku publicznego z zakresu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

 Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu