administrator

  Za nami pierwsze w tym roku spotkanie klubu !

więcej


Pierwsze w tym roku spotkanie klubu było okazją do krótkiego, ale robiącego wrażenie podsumowania zeszłorocznych działań klubu, którego dokonała Aneta Sienicka, dyrektor marketingu i redaktor prowadząca magazynu przedsiębiorcy@eu. Wrócimy jeszcze do niego, bo pochwalić się trzeba. A potem przedstawiła też klubowe plany na najbliższe miesiące, pokazujące, że ten rok będzie nie mniej ciekawy niż poprzedni!

kliknij i pobierz prezentację

Edyta GulkiewiczSpotkaliśmy się w otoczonej zewsząd lasem (choć nie opuściliśmy granic Warszawy!) restauracji Krasnodwór, ale zanim spróbowaliśmy ich świetnej kuchni czekała nas jeszcze cześć artystyczna, zaśpiewała dla nas Justyna Jefremienko, obdarzona świetnym głosem, doskonale radząca sobie z coverami światowych przebojów. Goście docenili występ zachęcając artystkę do wielokrotnych bisów. W części oficjalnej wręczyliśmy też statuetki nowym członkom klubu, któe odebrali: Edyta Gulkiewicz, włascicielka spółki Barocco oferującej usługi z zakresu księgowości oraz Paweł Szybisz, prezes firmy D.I.P. Sp. z o.o. , która zadba o czystość naszego biura i innych nieruchomości. Była oczywiście chwila, by przy tej okazji zaprezentować swoje firmy. I chwila, by każdy, kto chciał, mógł zabrać głos. Skorzystał z tej okazji między innymi Tomasz Osuch z Fundacji Spełnionych Marzeń, który jeszcze raz zaprosił wszystkich na wyjątkowy pokaz mody Dzieci dzieciom z udziałem dzieci, pacjentów oddziałów onkologicznych oraz gwiazd w Pałacu Kultury, którego jako klub jesteśmy partnerem, a którego organizację wspomogło wielu klubowiczów. Zostaliśmy też zaproszeni na kurs języka angielskiego organizowany przez Leszka Cytawę, a przez Pawła Wencla do gry w CashFlow. 

Restauracja KrasnodwórI przyszedł wreszcie czas, by spróbować tego, co przygotowała dla nas kuchnia Krasnodworu, którego właścicielkę Krystynę Krawczyk zna już większość członków naszego klubu, bo należy do klubu od dawna, ale dla tych z krótszym stażem była okazja ją wreszcie poznać, można tak napisać, że z najlepszej strony. Jedzenie było pyszne! Spróbować można też było świetnej wódki z Casino Vodka, też członka naszego klubu. I już przy stole był czas na rozmowę z tymi, których już znaliśmy i tymi, których właśnie poznaliśmy, o biznesie, ale i rozmowę o tym, jak spędziliśmy święta...


Zdjęcia w dużym formacie można obejrzeć tutaj.

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć