administrator

  Klub partnerem tego niezwykłego wydarzenia !

więcej


Za nami kolejne niezwykłe przedsięwzięcie Fundacji Spełnionych Marzeń i kolejne spełnione marzenia. Bo jaka młoda dama nie marzy, by choć raz stanąć na wybiegu w świetle jupiterów? Nawet jeśli chciałaby zostać naukowcem, sportowcem lub... polityczką. Te marzenia mają również dzieci zmagające się z rakiem. Na wybieg w reprezentacyjnej sali Marmurowej Pałacu Kultury wyszły razem z gwiazdami ekranu i estrady ubrane w koszulki dyktatora dziecięcej mody, endo z napisem „Razem możemy więcej” zaprojektowanych przez Magdę Różdżkę. Bo razem naprawdę możemy więcej!

 

Pokaz mody „dzieci dzieciom” 21 stycznia 2019, fot. Rafał Korzeniewski

 

www.spelnionemarzenia.org.pl

 

Małym pacjentkom z klinik onkologicznych z Lublina, Olsztyna i Warszawy towarzyszyli Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Katarzyna Cichopęk, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Marta Manowska oraz Miss Polski Olga Buława. A także tenorzy z LeonVoci z Lwowa, którzy dla zebranych także zaśpiewali, potwierdzając, że sukces w polskiej edycji programu „Mam talent!” nie był przypadkiem. Dali prawdziwy koncert, nie zabrakło oczywiście bisów! To gwiazdy! Dołączyli do tych, dzięki którym udało się wywołać uśmiech na twarzach dzieci i musimy im za to podziękować. I nie tylko im, bo nie tylko oni odpowiedzieli na nasz apel o wsparcie! A szczególnie Justynie Sypce, właścicielce Amrit Oriental Food, która z rąk prezesa Fundacji Spełnionych Marzeń Tomasza Osucha razem z założycielką Klubu Integracji Europejskiej Barbarą Jończyk odebrały statuetki „Partnera Marzeń”.

 

Barbara Jończyk ze statuetkę Przyjaciela Marzeń, pokaz mody „Dzieci dzieciom” 21 stycznia 2019, fot. Rafał Korzeniewski

 

Już po pokazie można było spróbować wspaniałych orientalnych słodyczy z Amrit Oriental Food, a nie tylko słodyczami nas częstowali. Był też wspaniały tort przyszykowany przez pracownię „Sowy Słodki Świat”, a „Pączek w Maśle” serwował wcale nie pączki, tylko lody. Kolejka ustawiła się po sushi i inne specjały z „Grubej Ryby”, tajskie przysmaki z restauracji „San Thai” oraz swojskie z restauracji „Florian Ogień czy Woda”, a o wino zadbały naprawdę „Wielkie Wina”. Klubowicze nie zawiedli!

 

Tenorzy z Leon Voci, pokaz mody „dzieci dzieciom” 21 stycznia 2019, fot. Rafał Korzeniewski

 

I nie tylko o uśmiech dzieci, które wzięły udział w pokazie nam szło! Zebrane dzięki loterii fantowej pieniądze pozwolą zorganizować kolejne turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych fundacji, bo to jeszcze jedno, nieco mniej medialne” oblicze fundacji. Fundacji, której początek dała osobista tragedia jej założycieli, których dziecko swoją walkę z rakiem przegrało. Odtąd jednak wielu, bardzo wielu dzieciom fundacja pomogła w powrocie do zdrowia i normalnego życia. Nikt nie zaprzecza roli, jaką odegrali tu coraz skuteczniejsi lekarze, ale oni sami chętnie podkreślają z pozoru tylko skromną rolę tych, którzy dbają, by w ciężkich chwilach twarze dzieci rozjaśniał uśmiech. Bo wiara w powrót do zdrowia jest bardzo ważna, często jest wręcz kluczem do sukcesu.

 

Pokaz mody „Dzieci dzieciom” 21 stycznia 2019, fot. Rafał Korzeniewski

 

Dlatego dziękujemy tym wszystkim, którzy na pokaz przyszli, trzymali kciuki za dzieci. I kupili losy, dzięki którym można było zorganizować kolejny turnus rehabilitacyjny! A także – bo jeszcze im nie podziękowaliśmy – tym, którzy przekazali fanty na loterię, w tym kolejnemu członkowi naszego klubu, Hotelowi Afrodyta Business & SPA.

 

Nie możemy też nie spełnić prośby fundacji i nie zaapelować o wsparcie ich naszym 1% podatku jako organizacji pożytku publicznego. Nawet skromne sumy mogą być dla nich wielką pomocą!

 

Sprawdź, jak odczarowują raka!

 

A na koniec garść zdjęć z pokazu. Jeśli macie własne, przyślijcie je nam, dołączymy je do naszej galerii!

 

Zdjęcia w większej rozdzielczości można pobrać stąd.

 

partnerzy wydarzenia

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć