administrator

  Zaproszenie dla przyjaciół Fundacji Pro Seniore

więcej


Członek naszego klubu, Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Pro Seniore”, zaprasza na XII Charytatywną Galą Karnawałową Przyjaciół Fundacji Pro Seniore, która odbędzie się w dniu 23 lutego przyszłego roku, tradycyjnie już w warszawskim Hotelu Marriott.  Organizatorzy zapewnią szampańską zabawę i wieczór pełen atrakcji.  Galę poprowadzą Dominika Matuszak i Tomasz Tylicki, a wieczór uświetni występ zespołu Boogie Band. My również jesteśmy ich przyjaciółmi, a zatem to zaproszenie do nas skierowane!

 

Tradycyjnie zabawa karnawałowa będzie okazją do działalności charytatywnej. Odbędzie się licytacja przedmiotów ofiarowanych Fundacji oraz loteria fantowa, w której goście będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym zestawy kosmetyków oraz vouchery na weekendowe pobyty w hotelach. Wzorem poprzednich lat cały dochód z imprezy zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie 22 542 83 02 lub 538 192 002 bądź drogą mailową proseniore@oilwaw.org.pl.


kliknij, by powiększyć

kliknij, by powiększyć

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu