administrator

  patronat klubu i magazynu przedsiębiorcy@eu

więcej


Kongres Business Without Limits odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce, najnowocześniejszym centrum wystawienniczo-kongresowym w podkarpackiem (zwykle, ku zadowoleniu sponsora, przydługa nazwa obiektu skracana jest do ostatniego jej członu). Jednym z też najmłodszych, podczas kongresu odbędzie się gala z okazji trzeciej rocznicy jego otwarcia. I już po raz szósty (kongres organizowany jest co pół roku) spotkają się tam przedsiębiorcy, przedstawiciele świata polityki i samorządu oraz naukowcy, tych pierwszych powinno być jednak najwięcej. Organizatorzy oczekują, tak, jak podczas poprzednich edycji, około tysiąca uczestników.

 

Angielska nazwa kongresu, Business Without Limits, czyli Biznes bez Granic, sugeruje, że chodzi o ekspansję polskich firm zagranicą oraz współprace międzynarodową, ale choć te tematy będą oczywiście obecne i zajmą poczesne miejsce, to tematyka będzie znacznie szersza. Mowa ma być także o roli firm rodzinnych, o przyszłości branży rolno-spożywczej w Polsce czy o nowoczesnych technologiach w służbie energetyki. Agenda jest w tej chwili domykana w wkrótce powinniśmy poznać szczegóły. Ale decyzji o udziale w kongresie nie warto odkładać, będzie ciekawie! To też okazja do nawiązania nowych, użytecznych kontaktów biznesowych!

 

więcej: www.businesswithoutlimits.pl

 

czwartek 13 i piątek 14 czerwca

G2A Arena, Jasionka pod Rzeszowem

jak dojechać

 

Udział w części merytorycznej kongresu jest bezpłatny, płatne są lunche i dostęp do części networkingowej oraz udział w wydarzeniach towarzyszących, jak gala, o której pisałem wyżej. Wyboru odpowiedniego pakietu należy dokonać podczas rejestracji.

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu