administrator

  patronat medialny klubu

więcej


Klub Integracji Europejskiej objął patronatem książkę Katarzyny Wnękowskiej „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!”. Jej premiera 16 listopada będzie nietypowa, bo połączona ze szkoleniem. Szkoleniem, które pomoże nam pozbyć się wirusa narzekania!

 

Autorka już od pierwszych stron tej książki zabiera nas w podróż, której zakończeniem jest życie blisko siebie, w zaufaniu do własnej intuicji. Dzieląc się własnym doświadczeniem pokazuje, że prawdziwe życie uplecione jest z codziennych doświadczeń i otaczającej rzeczywistości, w której każda z nas potrzebuje dotrzeć do klucza, jakim jest miłość do siebie.

 

Będąc dla siebie dobrą, doceniając siebie, możemy sięgać po to, czego pragniemy, bo przecież jesteśmy tego warte. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Nie ma na świecie dwóch takich samych istot.

 

Ćwiczenia zaproponowane przez autorkę pomagają w określeniu swoich potrzeb. Zapraszają do wyleczenia się z wirusa narzekania. Nawyk negatywnego myślenia jest właśnie jak wirus, który blokuje rozwijanie potencjału, wewnętrznej MOC-y. Masz w życiu to, na czym się skupiasz, o czym myślisz.

 

Premiera książki i szkolenie:

 

sobota 16 listopada, godzina 17.00 – 20.00

hotel Ibis Warszawa Centrum

Aleja Solidarności 165, gdzie to jest

 

Bilety są już do nabycia online, ilość miejsc mocno ograniczona (egzemplarz książki w cenie biletu).

 

Katarzyna Wnękowska „Jesteś Wyjątkowa – uwierz w to!”

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu