administrator

  klubowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny

więcej

 

Z Robertem Oskwarkiem klubowicze byli już w Egipcie i w Turcji. W tym roku zachęcamy by się z nim wybrać w maju na Cypr, do Famagusty. By oduczyć się narzekania i wypocząć. Szkolenia oprócz Roberta Oskwarka (to on oduczy nas narzekania i pomoże dokonać pozytywnych zmian w naszym życiu) poprowadzi jeszcze jeden nasz klubowicz, Ewa Rok-Żarska, będą to zajęcia z jogi i medytacji, pokaże też do czego można wykorzystać psychonumerologię...


 

Zakaz Narzekania na plażach świata

 

Biznes Sukces w blasku słońca to warsztaty, praktyczna wiedza - jak efektywnie rozwinąć własną firmę.

 

- zdobądź pewność siebie i zwiększ wiarę w siebie

- poznaj nowe osoby i z zacznij generować większe zyski

- tym razem na Cyprze pod słońcem!

 

Praktyczna wiedza połączona z relaksem, słońcem w gronie pozytywnych i uśmiechniętych ludzi.

 

Jesteś osobą świadomą, gotową do zmian odnajdź w sobie siłę do działania, weź życie w swoje ręce i razem z nami poznaj sposoby myślenia oraz czym się kierują ludzie sukcesu, bo to oni przez poszerzenie swojej strefy komfortu nauczą Cię

 

jak stworzyć świat wolny od narzekania. Razem z nami poszukaj swojej motywacji i rozwiń umiejętności radzenia sobie z przeszkodami i ograniczeniami Twoich działań. Poprowadzi: Robert Oskwarek.

 

Zakaz Narzekania to:

 

- Interpretacja zdarzeń życiowych.

Jak skłonność do optymizmu lub pesymizmu wpływa na interpretację sytuacji oraz na naszą Informacje o podmiocie świadczącym usługę

 

- Siła nawyku

Nawyki efektywnego działania i sposoby skutecznego przejmowania inicjatywy: Czy chcesz zmienić swoje nawyki? – Wskazówka, Nagroda, Zwyczaj.

 

- Samokontrola, czyli jak przerwać błędne koło myślenia.

Zachowanie w życiu zawodowym – informacja zwrotna otoczenia – interpretacja – zachowanie itd.

 

Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

 

Drugim trenerem będzie Ewa Rok- Żarska, tematy jej warsztatów to:

 

- Poczucie własnej godności kontra duma.

Jak zbudować wewnętrzną godność i jak zdobywać się na odwagę w rezygnacji z dumy. Jak możemy sobie szkodzić unosząc się dumą? Czy godność może być odebrana lub zniszczona?

 

- Jak rozróżnić swoje prawdziwe pragnienia od chwilowych kaprysów i ambicji z poziomu ego.

Poprzez odpowiednie narzędzia diagnostyczne (profil numerologiczny, medytacja, trening duchowy i mentalny, inne nowoczesne testy osobowościowe) możemy łatwiej i szybciej dokonywać najlepszych dla nas wyborów życiowych, nie ulegając wpływowi zbiorowej podświadomości danego środowiska i obowiązującym trendom.

 

- Psychonumerologia

Na czym polega to narzędzie diagnostyczne? Jak je wykorzystać w wewnętrznej transformacji? Jak z niego korzystać w budowaniu zespołów i dobieraniu partnerów biznesowych? Jak pomóc sobie w skutecznej komunikacji z naszymi bliskimi (partner, rodzina)?

 

Joga i medytacja, poprowadzi: Ewa Rok-Żarska

 

- Joga

To praktyka z Indii obejmująca ćwiczenia zarówno ciała jak i umysłu. Spokojne, rozciągające ruchy i układy ciała zsynchronizowane z oddechem wpłyną kojąco na twój system nerwowy, pomogą uspokoić emocje i wyciszyć umysł.

 

- Medytacja i wizualizacja

Zabiorą cię w wewnętrzny świat, w którym znajdziesz azyl od zewnętrznych bodźców i stresu. Zagłębisz się w siebie samego i odkryjesz wewnętrzną mądrość, dzięki której będziesz podejmował jak najlepsze dla siebie decyzje życiowe.

 

Organizator wyjazdu: Korzenie Sukcesu, Klub Integracji Europejskiej, opiekować się nami będzie renomowane biuro podróży TRAVEL SHOPS. W cenie szkolenia, doradztwo, pobyt allincusive, przelot, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

 

Ewa Rok - Żarska -  Psychonumerolog, terapeuta, trener. Od 16 lat zgłębia wiedzę numerologiczną, psychologiczną i duchową. Korzystając z różnych „szkół” numerologicznych sporządza jak najbardziej szczegółowe profile osobowościowe, które stanowią punkt wyjścia do pracy z drugim człowiekiem w zakresie przekonań, wzorców i programów wpisanych na poziomie podświadomym. Wiedzę i praktykę numerologiczną łączy z innymi metodami rozwoju osobistego, biznesowego i duchowego. Uzyskuje dzięki temu spotęgowany efekt synergicznego korzystania z narzędzi zarówno duchowych jak i mentalnych (coaching duchowy, medytacja, transformacja świadomych i podświadomych wzorców, analiza uwarunkowań rodowych). Wyznaje filozofię „duch i materia to jedno”, przekładając wyższe prawa duchowe na codzienne życie w obszarze prywatnym i zawodowym. Pokazuje i naprowadza ludzi, z którymi pracuje na drogę złotego środka, gdzie uczymy się uzyskiwać balans pomiędzy duszą, materią (ciałem), umysłem i emocjami. 

 

więcej

 

Miejsce i czas:

 

19- 26 maja 2020 r.

Hotel Salamis Bay Conti Resort ***** Ultra All Inclusive

Famagusta, Cypr Północny

 

Cena:

 

- cena za warsztaty jest regulowana 4500 zł (brutto)

pierwsza wpłata 30% następnie pozostała część według harmonogramu w umowie

- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.

- pokój jednoosobowy z dopłatą 700 zł

- możliwość wpłaty w Polskiej Walucie Lokalnej Zielony proszę kierować na konto Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu nr konta 480100000350 (faktura zostanie wystawiona po wpłacie) 

 

Masz pytania, dzwoń: 796 731 688

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu