administrator

  Już za nami...

więcej


Jak co roku zaprosiliśmy wszystkich klubowiczów na Bal Karnawałowy, który tradycyjnie zorganizowaliśmy w gościnnych wnętrzach Hotelu Mazurkas, członka naszego klubu. Bal już tradycyjnie otworzył pokaz taneczny w wykonaniu uczestniczek VII edycji programu „Debiutantki”, Karoliny Bąk i Aleksandry Jęczmionek, a towarzyszyli im partnerzy z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „Słowianki” Artur Baranowski, Sebastian Czuba i Roch Stawski. Pary zatańczyły na początek, zgodnie z polską tradycją, poloneza, był to polonez Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, a jako drugi taniec, walca wiedeńskiego. Potem kelnerzy roznieśli szampana wszystkim gościom i wznieśliśmy toast za piękny Bal i za nowy 2020 rok.

 

Jednak wcześniej, przed występem i toastem odbyła się część oficjalna prowadzona przez znaną nam wszystkim aktorkę Laurę Łącz, która poprosiła na scenę prezesów klubu Barbarę Jończyk oraz Krzysztofa Jończyka do wręczenia statuetek trzem nowym członkom Klubu oraz Bizonów Biznesu, szczególnych wyróżnień dla firm członkowskich z ponad 3, 4, 6 i 10–letnim stażem członkowskim. Po uroczystości wręczania statuetek, niespodziankę sprawił nam prezes Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Narodowego Tadeusz Koczkowski, który wręczył naszej prezes Barbarze Jończyk Akt Powołania na członka Komitetu Honorowego Meetingu Patriotycznego, upamiętniającego 100 Rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920-2020.

 

Zabawę taneczną tradycyjnie rozpoczęli prezesi klubu, porywając tym samym pozostałych gości do tańca. W trakcie przerwy w balu, zrobionej by dać wytchnienie tańczącym, wystąpił magik Karola Zanetti, który oczarował gości swoimi sztuczkami i zręcznością. I mimo skupionej na nim uwagi, nikt nie potrafił go zdemaskować. A potem już bawiliśmy się do białego rana przy suto zastawionych stołach i świetnej muzyce, którą zapewnił nam D.J. „Czarny” Roman Cabaj z Bydgoszczy. Parkiet do samego końca balu był stale zapełniony.

 

Nowi Członkowie Klubu 

 

Kancelaria Ożóg Tomczykowski – Członek Premium

Kancelaria Prawno Grafologiczna- Członek Premium

Firma IOC Sp. z o. o.

 

Statuetki Bizona Biznesu, za 3-letni staż członkowski

 

Dyplomata Arkadiusz Skudlarski

Dwór Strzyżew - Dorota Grzegorczyk i Arkadiusz Grzegorczyk

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Lewandowska

Słodki Świat Anna Sowa

Data Point Sp. z o.o. - Ewa Piekart

Kancelaria F-U Danuta Małgorzata Równiak

„Kreacja Żannet” Żanna Moryson

Restauracja Avangarda Warszawa - Mariusz Stasiak-Apelski

 

Statuetki Srebrnego Bizona Biznesu, za 4-letni staż 

 

Telewizja ATV Andrzej Tarkowski - Kiliszewski

Fundacja Nadzieja Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP –Aleksandra Kieres

Landar Projects Sp. z o. o. – Urszula Ćwiek

Fair Play Plus Sp. jaw. – Marek Krzemieniewski

Brain Light – Paweł Jaguś

Prevalue Cooperative Owners –Andrzej Stępień

 

Statuetki Złotego Bizona Biznesu, za 6-letni staż 

 

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. - Andrzej Bartkowski

P.H. Kobra - Elżbieta Namedyńska

Vistula Bank Spółdzielczy – Jolanta Łukasik-Malicka

Klub Bankowca - Klaudiusz Kozłowski

 

Statuetki Diamentowego Bizona Biznesu, za 10-letni staż  

 

Jolanta i Józef Zawadzcy

Salony Piękności Milord - Krystyna Lempek,

Agnieszka Michalczyk

 

Podziękowania

 

Dziękujemy wszystkim gościom za wspaniałą zabawę i już teraz zapraszamy na Bal Karnawałowy Członków Klubu Integracji Europejskiej w 2021 roku.

 

Składamy Podziękowania tym, dzięki którym Bal nasz był tak wyjątkowy:

 

Andrzejowi Bartkowskiemu właścicielowi Hotelu Mazurkas, za pomoc w organizacji wydarzenia, personelowi hotelu za profesjonalną i miłą obsługę, kucharzom za przepyszny catering. Laurze Łącz za prowadzenie części oficjalnej. Agnieszce Michalczyk autorce programu Debiutantki i Mecenasce Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej za przygotowanie pięknego oficjalnego otwarcia Balu. Debiutantkom Karolinie Bąk, Aleksandrze Jęczmionek i Julii Tabor oraz towarzyszącym im tancerzom Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „Słowianki”: Arturowi Baranowskiemu, Sebastianowi Czuba i Rochowi Stawskiemu. Żannie Moryson projektantce sukni, w których wystąpiły Debiutantki oraz firmie Dyplomata za fraki, w których wystąpili tancerze, a Małgorzacie Skudlarskiej za stylizacje. Dziękujemy D.J. Romanowi Cabajowi za wspaniałą muzykę, magikowi Karolowi Zanetti, a także Witoldowi Tylutkiemu z Casino Vodka za pyszne wino musujące, którym wznieśliśmy toast za nowy 2020 rok. jak i za udaną zabawę. 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji zamieszczonej w galerii, zdjęcia w dużym formacie można zaś pobrać stąd. Wkrótce zamieścimy też film!

 

 


Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu
galeria zdjęć