administrator
23 maja

Tym razem naszego eksperta zapytaliśmy o narzędzia Google, a w szczególności o Google AdWords. Wybór eksperta nie był przypadkowy, Janusz Kamiński jest specjalistą w tym zakresie, a Agencja Trakido, której jest właścicielem (diamentowy członek naszego klubu), to certyfikowany partner Google. Warto więc płacić za to, aby nasza strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania, mimo, że zostanie opatrzona dopiskiem link sponsorowany?

7 czerwca

Związek między oboma objętymi naszym patronatem wydarzeniami może wydawać się niezbyt oczywisty, ale wystarczy zobaczyć na własne oczy zapełniony autokarami targowy parking, by zrozumieć o co chodzi. Przyjeżdżają nimi zorganizowane przez izby gospodarcze grupy przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i z kilku krajów sąsiednich, najwięcej z Ukrainy i Białorusi. Targi jeszcze przed nami, ale to obrazek znany mi już z poprzednich edycji i teraz nie będzie inaczej. Organizatorzy targów płacą za transport, noclegi, a nawet zwracają koszty wiz. To wielki wysiłek organizacyjny i warto, by wykorzystać go w pełni. 

6 - 8 czerwca

więcej

3 czerwca

Nie musimy czekać do października, gdy w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Whisky Live Warsaw, gdyż już w czerwcu w Sopocie odbędzie się Whisky Live Sopot. W tym roku bowiem Sopot (a właściwie Trójmiasto) dołączył do elitarnego grona największych miast świata, takich jak Londyn, Nowy Jork, Tokio czy Paryż, w których organizowane są wydarzenia z tego cyklu. 

2 czerwca

Do Dworu Anna zapraszają nas Anna i Kazimierz Gajkowie z rodziną. Głównym bohaterem będą oczywiście nalewki. Oceni je jury złożone z osób znanych, acz z nalewkami się nie kojarzące. Będzie wśród nich dwóch znanych sportowców, bokser Grzegorz Skrzecz i zapaśnik Jacek Fafiński, reżyser Jerzy Gruza (ten od „Czterdziestolatka”), aktorka Tatiana Sosna-Sarno i kosmonauta Mirosław Hermaszewski. To nie przypadek, mają reprezentować nas i nasze gusta. Ale to nie wszystkie atrakcje, które tam na nas czekają, będzie też staropolska biesiada z tańcami, i pokaz sztucznych ogni. A gwiazdą wieczoru (oprócz oczywiście nalewek), będzie Jacek Kawalec i jego muzyczne wcielenia. Objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym klubu i naszego magazynu przedsiębiorcy@eu. 

zgłoszenia do 31 maja

więcej

24 maja

Przez te pięć lat kartę podpisało 163 firmy, urzędy, instytucje państwowe i pozarządowe, uczelnie. Dużo to, czy mało? Raczej mało, przecież karta mówi o równości, zagwarantowanej nam przecież w konstytucji i o tym, że to, czego wymaga prawo, można też uczynić atutem. Obchody są też okazją do zorganizowania poświęconej tej tematyce konferencji. Tym razem będzie ona poświęcona zarządzaniu wiekiem w miejscu pracy. Strasznie nie lubię tego zarządzania. Bo jak, zarządzimy teraz, że wszyscy będziemy młodsi? Ale Jeśli by się to udało, to oczywiście jestem za!  Żarty na bok. Sprawa jest poważna.

23 maja

Ten drugi kraj bardziej znany jest jako Birma, sprawa jego nazwy powoduje zresztą problemy, także o charakterze prawnym i co za tym idzie, dyplomatycznym. Nasze MSZ używa formy Mianma. Odsuwając na bok problemy z nazwą, pod względem gospodarczym ten kraj buddyjski jest dla nas terra incognita, nieznanym lądem. Nie jest nim Indonezja, największy kraj muzułmański i jeden z gospodarczych tygrysów Azji, członek grupy G20. Eksporter ropy i węgla kamiennego, będącego konkurencją dla naszego własnego. A także ważny producent żywności. Mimo to, warto i o nim dowiedzieć się więcej. 

22 maja

Okazją do jego organizacji jest wizyta w Polsce prezydenta Singapuru, Tonyego Tan, któremu towarzyszyć będzie delegacja singapurskich przedsiębiorców. A jego częścią będą spotkania w formule B2B jej uczestników i przedsiębiorców z Polski.

18 maja

Każde z naszych klubowych spotkań ma element networkingu, każde jest okazją do nawiązania nowych kontaktów, ale dwa razy do roku organizujemy spotkania tylko temu poświęcone. Jego uczestnicy proszenie są o przedstawienie się, swoich firm i ich oferty, a także swoich oczekiwań. To bowiem okazja nie tylko do znalezienia klientów, ale i partnerów w prowadzonym biznesie. 

18 maja – 18 czerwca (20 maja o 21 spotkanie z artystą)

Kolejna wystawa w Ney Gallery&Prints, którą objęliśmy patronatem naszego magazynu. Tym razem zobaczyć będziemy mogli prace wybitnego fotografa Andrzeja Tyszki, a jej bohaterami będą polscy muzycy. Aż 120 ich studyjnych fotografii. Wśród tych, których uwiecznił na zdjęciach znaleźli się między innymi Tomasz Stańko, który nie tak dawno miał w galerii wystawę tylko mu poświęconą, a także Zbigniew Namysłowski, Krzesimir Dębski, Kora i Maanam, Stanisław Sojka, Ewa Bem, Jan Borysewicz i Lady Pank, Lombard, Bajm, Kombi, Oddział Zamknięty, Jacek Cygan oraz Muniek Staszczyk i T.Love. Podzielona została ona na cztery części: rock, pop&blues, jazz i muzykę poważną.

18 - 21 maja

Jesteśmy zaproszeni do debaty nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach. Jak piszą organizatorzy, „Wyzwania te są gigantyczne, a stan naszego życia publicznego może budzić tylko przygnębienie. W tej sytuacji nie wolno nam ulec pokusie ucieczki w spokój życia prywatnego. Szybko bowiem ujawni się jego kruchość. W naszym wspólnym interesie leży podjęcie trudu odpowiedzialności za wspólne dobro, naszą Rzeczpospolitą. Jesteśmy głęboko przekonani, że podstawową powinnością stojącą dziś przed ludźmi, którym leży na sercu dobro Polski i kolejnych pokoleń Polek i Polaków jest stworzenie silnych ram przestrzeni politycznej, umożliwiających dyskusję o sprawach najwyższej wagi. Podtrzymanie tej kruchej więzi łączącej naszą wspólnotę polityczną jest nieodzownym warunkiem powodzenia wszelkich wysiłków modernizacyjnych”. Jest to więc zaproszenia skierowane do nas wszystkich, bo trudno się z tym nie zgodzić. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu