administrator
11 czerwca

Do Igrzysk Olimpijskich w Rio zostało jeszcze dwa miesiące, ale poczuć ten klimat będzie można już w ten weekend, podczas pikniku na Kępie Potockiej. Swoją obecność zapowiedziało dwustu naszych olimpijskich medalistów. A wielu konkurencjach będzie można spróbować swych sił samemu lub pokibicować dzieciom, bo piknik to propozycja dla całej rodziny. I to zarówno w konkurencjach olimpijskich, jak i tych, których program igrzysk nie obejmuje. 

17 czerwca

Czyli, jak zbudować sprawną e-administrację i wesprzeć e-gospodarkę. Kolejna już debata z cyklu „Czas na patriotyzm gospodarczy” organizowanych przez Puls Biznesu, na którą jesteśmy zaproszeni do siedziby Giełdy na Książęcą. Otworzy ją wystąpienia wicepremiera Jarosława Gowina.

15 czerwca

Zorganizowany pod patronatem prezydenta Polski Andrzeja Dudy kongres rozpocznie jego wystąpienie i odbędzie on się w jego siedzibie w pałacu namiestnikowskim, co także w sposób symboliczny dodaje mu rangi. Ale ważny jest on nie tylko z tych względów. Jego i to jawnie postawionym celem jest bowiem próba odpowiedzi na pytanie, „Dlaczego i do czego potrzebna jest nam reprezentatywna organizacja MSP?”. 

9 czerwca

Podczas tego szkolenia spróbujemy… poznać siebie, bo najskuteczniejsi w swoich działaniach jesteśmy wtedy, gdy wykorzystujemy nasze własne predyspozycje. Są narzędzia pozwalające takie predyspozycje rozpoznać i skorzystamy z jednego z nich, polskiego, a więc dostosowanego do naszych realiów modelu FRIS®. Naszymi ekspertami będą Ewa Daroszewska i Rafał Foss, założyciele wykorzystującej tę metodę Akademii Dobrego Czasu

13 czerwca

Jak co roku w sportowej rywalizacji zmierzyli się aktorzy, do których dołączyli muzycy i dziennikarze. Spotkali się by w ten nietypowy sposób uczcić świetnego aktora, ale zarazem zapalonego wędkarza Mariana Łącza, który swoją pasją zaraził córkę, również świetną aktorkę, Laurę Łącz. Obowiązki organizatora niestety regularnie przeszkadzają jej w wykazaniu się, że również pod tym względem ojciec nie mógłby się jej wstydzić.

7 czerwca Warszawa, 16 czerwca Gdańsk

Uroczystości wręczenia nagród dla najlepszych eksporterów (to kategoria główna), a także między dla firmy najdynamiczniej rozwijającej eksport i najlepszego eksportowego produktu, towarzyszyć będzie poprzedzająca je konferencja związana z tą tematyką, mająca pokazać możliwości, jakie daje eksport, ale i przestrzec, przed czyhającymi na tej drodze pułapkami. 

14 i 15 czerwca

Kraków jednak pozazdrościł Warszawie i ostro z nią konkurującym na polu organizacji wielkich wydarzeń biznesowych Katowicom. Krakowski kongres, poświęcony nowej gospodarce, to wręcz bezpośredni konkurent zbliżającego się Kongresu Innowacyjnej Gospodarki organizowanego w Warszawie. 4.0 Economy oznacza nawiązanie do czwartej rewolucji przemysłowej.  Chodzi o identyfikację wyzwań i próbę znalezienia na nie odpowiedzi.

14 czerwca

Zmiany w prawie pracy, które weszły w życie w lutym, są duże, wręcz rewolucyjne. Zapoznanie się z nimi to cel tego szkolenia, zorganizowanego przez Centrum Promocji Informatyki. Dla członków klubu 10% zniżki (szczegóły w newsletterze).

4 czerwca

Biblioteki pozazdrościły muzeom i też mają swoją noc. I to po raz drugi. Do akcji w tym roku włączyło się już ponad tysiąc, dużo więc więcej niż w zeszłym roku, bo wtedy było ich sześćset. Wiodącą role odegra znów Biblioteka Narodowa, której ranga po prostu zobowiązuje. Ale nie oznacza to, że będzie tam oficjalnie i drętwo. Wśród przygotowanych tam atrakcji spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem (raczej przedstawiać nie trzeba) i Teatrem Improwizowanym „Klancyk”. Są super, ale jeśli ich nie znacie, to lepiej, by przedstawili się Wam sami…

14 czerwca

Od podpisania historycznego  Traktat o Dobrym Sąsiedztwie i Przyjaznej Współpracy mija w tym roku równe 25 lat. Tymczasem wydaje się, że stosunki między Polską a Niemcami od lat nie były aż tak chłodne, by nie powiedzieć wręcz złe. Czy jednak dotyczy to też tego, jak Polacy i Niemcy postrzegają się nawzajem? I jak zapytani o to naprawdę oceniają stan tych stosunków? 

2 czerwca

Pokaz mody podzielono na dwie części, zatytułowane „Stylowa kobieta z dyplomacją” i „Kobieta zmienną jest”, bo każda część będzie miała inny klimat. Tym, co obie części spoi, będzie towarzyszący im występ wokalisty Grzegorza Wilka, ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Całość poprowadzą Laura Łącz i Ryszard Rembiszewski


7 – 9 czerwca

Rok temu jechaliśmy na China Homelife Show do Poznania, w tym roku nie musimy się wybierać tak daleko, odbędą się w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. A towarzyszyć im będą targi China Machinex, odbędą się więc w rozszerzonej formule. Ponad tysiąc wystawców z Chin, 60 tysięcy produktów... 

czerwiec

Twoja praca wymaga od Ciebie, abyś był na bieżąco ze zmianami w Prawie pracy? To zatem propozycja także dla Ciebie. Objęliśmy te organizowane przez klubowicza szkolenia naszym patronatem. I mamy dla członków klubu 20% zniżki! Dodajmy jeszcze, że szkolenia to tylko jeden z obszarów ich działalności, a są tym skuteczniejsi, że posiadaną teoretyczną wiedzę wspierają, dwudziestoletnim już przeszło, praktycznym doświadczeniem. 


15 i 16 czerwca

III Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych w Kielcach. Private label, czyli marka własna, czy potocznie marka sklepowa, to zjawiska wciąż u nas nowe, czy może raczej, jako nowe postrzegane. Na Zachodzie znane są bowiem od kilkudziesięciu lat. 

9 czerwca

Handel transgraniczny. E-marketing, e-logistyka i aspekty prawne dla MŚP. Skoro sami, jako klienci, coraz częściej z tej możliwości korzystamy, czemu byśmy nie mieli skorzystać także prowadząc nasz biznes? A korzystamy, bo tak jest taniej i mniejszym kosztem możemy też wejść w ten sposób na nowe rynki. 

30 maja odbędzie się gala konkursu

Już 30 maja podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim poznamy laureatów tegorocznej edycji konkursu. Prawem do używaniu godła promocyjnego w postaci charakterystycznej stylizowanej polskiej flagi wyróżnionych zostanie piętnaście produktów, osiem usług i dwa innowacyjne przedsięwzięcia. Nagrodzone zostaną również trzy gminy. To nasze wizytówki!

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu